lto napísal:
Ktory boh, mozes ho prosim pomenovat ? Kazdy boh ma totiz meno. Alah, Budha, Siva, atd. .. Boh, to je take vseobecne. Zaujima ma to, lebo neviem si predstavit tak krvilacneho boha, rad by som vedel, ako sa vola.

To som napisal vseobecne obrazne.
Tak to funguje v prirode s virusmi.
Su urcite zakony prirody.
Ked niekto umrie je to krvilacne pre pozemsky zivot.
Ked ta na bicykli v lese prekvapi medved a krvilacne ta rozthra, tak to bude rovnake. Priroda.
Videl som film Noemova archa, kde chcela Noemova zena vyhodit tarantulu a pasomnicu v sklenom poharku z archy.
Samozrejme je to tiez obrazne znazornene.
Aj otec Damien sa nakazil leprou.
K medvedovi urcite nepojdes a pojdes od neho prec. Tak nieje zakazane ani bojovat proti virusom. Vacsina ludi nieje pripravenych umriet. Maju strach ak citia ohrozenie. Hlavne ti zdravi.
Ito krvilacne je uz to ze sa musime trapit tu na zemi s virusmi a ze sme boli vyhnani z raja aj ked mozu za to nasi predkovia.


Naposledy upravil Hosť dňa 19.12.2020 - 09:27:19, celkovo upravené 1 krát.

19.12.2020 - 01:34:28
00
Nejaký čas sa už objavujú aj skúsenosti (niektorých) ľudí, ktorí prekonali COVID-19 a stále majú problémy. Pomenovali to "Long Covid".

Long Covid: When coronavirus symptoms don't go away | DW News
https://www.youtube.com/watch?v=J27XLSI5M-Q

Who Gets Long Covid, and Why? | Huge Findings From New Study
https://www.youtube.com/watch?v=hnPvw20iH80
19.12.2020 - 08:16:28
00
lto napísal:
..., ludia zomieraju. S tym sa musis zmierit. Smrti nezabranis a odklad nic neriesi. Lenze ani ty, ani ja, ani ziaden lekar, ani clovek nezabrani smrti. Zomiera sa nielen na chripku, nielen na koronavirus... Nikto tu nepopiera virus SARS-CoV. . Podla nejakych informacii v Taliansku bol tento SARS uz minulu jesen. Mozno som to mal tiez. Nebudem to rozpisovat .. ale taky hnus som este nezazil ako vtedy.
Ale na kazdy velmi tazky pripad, alebo umrtie, kde figuruje COVID19, najdes v okoli najmenej 10x, mozno 30x tolko pripadov, kedy pozitivita neznamena bud vobec nic, alebo lahky priebeh /a nie, dva dni horucky 38 naozaj nie je tazky priebeh, .

Ja nechcem ist este do neba ani trpiet horuckou a chcem sa branit aj keby bola sebeobrana zakazana.
Mna klepalo od strachu uz minule roky ked okolo mna ktosi kaslal.
Po sprostom ockovani mam za 10 rokov 25x anginu a vzdy bolesti v mieste vpichu vakciny proti chripke a bakteria napada aj kosti. Pri kazdej angine vysoke horucky, strata hlasu, rezistentneho stafylokoka zo 16 antibiotik citliveho len na 2, zvyseny cukor, ak ktosi zakasle on dokaze v praci akotak fungovat, ja PNkujem viac ako robim. Teraz som uz skoro rok na PN.
Mozno pojdem na invalidny.
Rok som nebicykloval.
Ja nechcem ochoriet a strelil by som kazdeho co by ma chcel nakazit. Ci uz koronou alebo chripkou.
Nezaujima ma ci len 30% ludi ma priznaky.
Nepopieras ze to existuje.
Rodicov mam starsich nie mox zdravych.
Zas*ate virusy a bakterie.
Doktorka mi sama povedala, ze som sa nemal dat ockovat, slaby som bol uz predtym. Po povinnych ockovaniach som tiez maval tazkosti, na rozdiel od
ostatnych spoluziakov. Imunitu mam iba na 60% a to chodim na imunologiu dlhe
roky a nedari sa zvysit. Ofukne ma a hned som chory. A vsetci sa mi smeju ze sa chcem uliat z prace a simulujem. Ze nevydrzim pracovat s prechladnutim. Pri 40 teplote?


Naposledy upravil Hosť dňa 19.12.2020 - 09:26:21, celkovo upravené 3 krát.

19.12.2020 - 08:48:09
00
lto napísal:
hadam zmenia nazor na chorobu /a hlavne na nezmyselne testovanie AG bezpriznakovych/, ktora ma 0.5% pravdepodobnost vaznych komplikacii a 0.05% pravdepodobnost najhorsiu.
Ale na kazdy velmi tazky pripad, alebo umrtie, kde figuruje COVID19, najdes v okoli najmenej 10x, mozno 30x tolko pripadov, kedy pozitivita neznamena bud vobec nic, alebo lahky priebeh /a nie, dva dni horucky 38 naozaj nie je tazky priebeh, to je prd/. Ale o tom sa nikde v novinach nepise



:D takze vsetci su idioti, lebo sice ludia na celom svete aj napriek obrovskym nakladom a obmedzeniam a vedeckemu poznaniu kapu najviac od vojny. Ale stale to podla experta tvojej nebetycnej velkosti nic nie je, lebo spanielska chripka bola horsia :))
A potom splietas nejake cisla uplne ignorujuc realny predkolapsovy stav v nemocniciach. Fakt nechapes, ze je absolutne jedno, ci na covid zomrie 0,000x alebo xy % ludi? Dal som ti clanok, kde presne a po slovensky popisuju, ze kapeme aj 2x viac ako je bezny priemer. A ty tu zacnes splietat nieco o strachu a ovciach. Popierat realitu je prave jedno zo stadii strachu, mliet si nezmysly bez ohladu na fakty je prave poprenim slobodneho uvazovania.
Pri kazdom vacsom poziari ci zaplavach maju zachranari problem s neovcami, ktore prudko inteligentne tvrdia, ze nehori a nemaju vodu po pas a vsetci su ovce. Vitaj v ich svete, ste fakt vyberana spolocnost.

PS: tvrdit o niekom, kto ide dobrovolne bojovat do prvej linie, ze sa boji... To je teda gol. Vlastny...
19.12.2020 - 08:54:18
09
Moj foter tiez neveril na koronu. Az skoncil v nemocnici a bol rad, ze je tam. Teraz po 3 tyzdnoch od vyliecenia, zas zdiela same sra... Takze niektorim nepomoze si prejist ani tazsim priebehom ;)
19.12.2020 - 09:15:50
09
lto napísal:
A ano, ludia zomieraju. S tym sa musis zmierit. Smrti nezabranis a odklad nic neriesi.

dufam, ze nenosis na bicykli prilbu. Ved naco smrt odkladat. Aj tak raz zomries. Alebo ze by sa ti este nechelo?
19.12.2020 - 09:34:44
00
Teraz som čítal o Wu-Chane, a bolo tam spomenuté, že sa nakazilo 69 miliónov ľudí a 1,5 zatiaľ zomrelo podotýkam že celosvetovo a to je zatiaľ menej ako vyletelo komínom za 2. SV
19.12.2020 - 09:36:21
00
nickovw08 napísal:
Teraz som čítal o Wu-Chane, a bolo tam spomenuté, že sa nakazilo 69 miliónov ľudí a 1,5 zatiaľ zomrelo podotýkam že celosvetovo a to je zatiaľ menej ako vyletelo komínom za 2. SV


Fajn, a keď je reč o článku s titulkom „Toto nerobila chrípka ani horúčavy. V niektorých štátoch zomiera najviac ľudí od vojny“ - aký je zmysel tohto komentára? Lebo keby sa tam písalo „vo vojne“, celkom by som to chápal a určite sa nepýtal ...
19.12.2020 - 09:48:23
00
cokupit napísal:
Ennio keby to bolo take jednoduche, tak prosto dychame iba ustami. Je to blbost, nos to mozno zahlieni, ale usta/pluca a oci ostanu nechranene.

Mozno to o nejake male percento znizi riziko nakazy. Ci to za to stoji, nech si zvazi kazdy sam. Ja sa to nechystam kupovat. Povedal by som, ze viac pomoze spravne nasadene rusko.
19.12.2020 - 09:49:16
00
https://m.topky.sk/cl/13/2024879/Student--23--opisal-peklo--ktore-preziva-kvoli-COVID-19--Jeho-spoved-o-mrtvici-obletela-svet
19.12.2020 - 10:11:25
00
Objednávat na vakcináciu sa bude podobne ako na testovanie. Kto sa teraz prvý objedná príde mu sms s termínom a tam že 1. apríl. :D

https://www.cas.sk/clanok/1065696/matovic-ma-covid-19-remisova-sa-to-dozvedela-v-necakanej-chvili-kto-vsetko-je-v-ohrozeni/
19.12.2020 - 10:31:37
00
Takže do konca roku v karanténe...dnes mamu 65r testovali pozitívne. Boli sme s ňou včera.
19.12.2020 - 10:58:54
00
"ak by som mal možnosť obetovať svoj život za život tisícov nevinných obetí, urobím to,“ napísal predseda vlády.

Ak by prislo na vec, neviem ci by bol ochotny podstupit to co opisuju ludia, ktori sa dusili na ventilatoroch a nepraju to ani nepriatelovi.
19.12.2020 - 11:01:57
00
Aké sú teda aktuálne platné pravidlá? vlastoch: nesleduješ náhodou?

Chcel by som ísť dnes na bicigli po vodu na Bankov a zajtra autom na Spiš. Môžem?
19.12.2020 - 11:11:38
00
Na bikefore vymysleli novy druh cloveka - homooficussolo­cyklistus.
To som aj ja :D
19.12.2020 - 11:16:57
04
keyboard_arrow_up