Sranda...čuch je späť 😂
20.12.2020 - 10:52:57
011
https://www.startitup.sk/omylom-unikli-ceny-vakcin-ktorymi-budu-ockovat-slovakov-cenove-rozdiely-medzi-vyrobcami-su-obrovske/

Prílohy:

Epe3l-uXIAAkaVJ.jpeg
Epe3l-uXIAAkaVJ.jpeg 42.72 KiB thumb_up0thumb_down

20.12.2020 - 11:50:03
00
Hosť napísal:
Ono je to na skodu, ked zname osoby nemaju vazne tazkosti. Je to horsie, ako keby sa nenakazili vobec.

Na covid/s covidom umreli napriklad Giscard d Estaing, Jiri Menzl, PJ Topolsky, Stefan Kozka, Kim-ki Duk, Nikola Spasov, Mark Blum, Manu Dibango, Andrew Jack, ci tatko Khabiba Nurmagomedova. Tazky priebeh mali Knazko, ci Ctvrtnicek.
Prial by si si, aby zomreli znamejsie osobnosti, alebo aby ich zomrelo viac, na to, aby si sa citil lepsie? Pripadne si prajes tazky priebeh niekomu konkretnemu?
20.12.2020 - 11:51:33
00
Volodja tu ide o vacsinu. Ak by zomrelo miesto tychto kopec chudakov ovela menej ludi ale znamych pre vsetkych, ludia by to berali inac a viac by sa bali, tak ako v 1 vlne.
Aj britsky premier zmenil nazor.
Virusu by to uskodilo. Nemohol by sa rozmnozovat, keby sa ludia spravali ako introverti.
Okrem Menzla a Knazka nepoznam nikoho z nich. A ani oni niesu moc znami.
20.12.2020 - 12:15:18
00
will napísal:
Jednoduche. Cast pozitivnych odhalia AG testy a tie nejdu do oficialnych statistik. A potom nie sme najhorsi v europe.
Tu zamernu upravu cisel som vypozoroval uz davnejsie. Obrovsky ma to sklamalo a uz matelkovi a ministovi zdravotnictva neverim ani slovo. Pre mna sa diskvalifikovali.


Nezmysel. Uz sa dohladavaju aj kontakty AG pozitiv a tie idu na pcr. Takze aky ma podla hentej logiky zmysel mat jedneho ag+ a nasledne dalsich dvoch rodinnych prislusnikov a 3 kolegov z prace pcr+?
Ziadne ockovanie sa nedava pocas prebiehajucej choroby, ak mas decka spytaj sa zeny ako cakala, kym malemu prejdu sopliky, aby ho zaockovali. Cize mi pride uplne legitimne radsej si overit negativitu aspon ag testom a minimalizovat moznost, ze blbeckovia budu vykrikovat ako sa nakazili z vakciny a podobne.
20.12.2020 - 12:41:29
01
Na kedy odhadujete, ze pri ockovani pride na rad ta stvrta vlna pre obycajnych nerizikovych ludi nad 18 rokov?
Bude to az kym sa nezaockuju prve tri skupiny?

img.projektn.sk
20.12.2020 - 12:45:54
00
Ja s Astmou som v druhom kole. Pre mna su mozne vedlajsie ucinky z vakciny bezpecnejsou volbou ako dostat Covid, to by som nemusel rozchodit.
20.12.2020 - 13:04:15
00
ma by tiez zaujimali nejake realne terminy ...
20.12.2020 - 13:06:39
00
Volodja napísal:
Na covid/s covidom umreli napriklad Giscard d Estaing, Jiri Menzl, PJ Topolsky, Stefan Kozka, Kim-ki Duk, Nikola Spasov, Mark Blum, Manu Dibango, Andrew Jack, ci tatko Khabiba Nurmagomedova. Tazky priebeh mali Knazko, ci Ctvrtnicek.
Prial by si si, aby zomreli znamejsie osobnosti, alebo aby ich zomrelo viac, na to, aby si sa citil lepsie? Pripadne si prajes tazky priebeh niekomu konkretnemu?


Skús ešte VuKovi ponúknuť smrť jedného z najznámejších módnych návrhárov sveta KENZO ...

https://www.forbes.sk/zomrel-kenzo-znamy-japonsky-navrhar-podlahol-nasledkom-koronavirusu/
20.12.2020 - 13:08:34
00
sa mi paci ako obvinuju na internetoch vladu, ze sa nakazali zamerne resp ze sa na nakazenych len hraju aby sa nemuseli ockovat lebo najskor to chcu otestovat na obcanoch ... takze vsetky opatrenia su na ochranu a zmiernenenie naporu na zdravotnikov a teraz ich ockovanim razom posleme do kytek ... to je brutalna logika
20.12.2020 - 13:09:26
02
cokupit napísal:
Ziadne ockovanie sa nedava pocas prebiehajucej choroby, ak mas decka spytaj sa zeny ako cakala, kym malemu prejdu sopliky, aby ho zaockovali.

Hlupost, decko ma sople az po zem a pediatricka ze to nevadi, ze vakcina neobsahuje zivy virus.
Lekari nemaju jednotne nazory, zle sa vyspali, syndrom vyhorenia, lenivost, nevedomost, chcu to mat cim skor zasebou.chcu alebo nechcu sa hadat s rodicmi.
Aj v inych profesiach su sikovni a nesikovni.
Niektory lekar dava antibiotika automaticky pri spoliku aj ked pacient nechce, iny neda ani ked pacient prosi a stav ma vaznejsi.
20.12.2020 - 13:59:11
00
Hlupost spravil ten lekar. Jasne ze su lepsi aj horsi, ale toto nie je vec nazoru alebo aktualneho psychickeho rozpolozenia. Ak je hlupa pediatricka, mohli zasiahnut rodicia a pani doktorka by dovysetrovala...

Vykonávanie očkovania

(1) Očkovanie osôb vykonáva lekár9) na základe preskripčného obmedzenia alebo ním poverená sestra11) po posúdení aktuálneho zdravotného stavu očkovanej osoby a po zhodnotení možných dočasných alebo trvalých kontraindikácií očkovania podľa písomnej informácie pre používateľa lieku a súhrnu charakteristických vlastností lieku.
https://www.zakonypreludi.sk/zz/2008-585


Kto sa nemôže dať zaočkovať?

Kontraindikáciou očkovania je alergia na ktorúkoľvek zložku vakcíny, či ide o liečivo, alebo pomocné látky. Očkovanie sa má odložiť v prípade stredne závažného alebo závažného horúčkovitého ochorenia alebo akútneho ochorenia.

https://www.uvzsr.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=3274:uitone-otazky-a-odpovede-o-chripke&catid=126:chripka&Itemid=112
20.12.2020 - 14:16:34
01
Este bude “veselo”

Dennik N:
» Mutácia koronavírusu, ktorá sa šíri na juhu Anglicka, nie je pod kontrolou a bude veľmi zložité ju potlačiť. Uviedol to britský minister zdravotníctva Matt Hancock po tom, čo vládni experti vyhodnotili, že nový vírusový kmeň je nákazlivejší ako ostatné.
Vývoj sleduje Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) a začínajú reagovať i niektoré štáty Európskej únie vrátane Česka.
Holandsko v noci oznámilo viac ako desaťdňový zákaz leteckej prepravy cestujúcich z Británie, podľa agentúry AFP zakazuje prílety aj Belgicko, zatiaľ čo Nemecko o takomto kroku uvažuje.
Významné šírenie istej mutácie koronavírusu v častiach Anglicka oznámila britská vláda v pondelok. V sobotu potom premiér Boris Johnson povedal, že nový kmeň môže byť až o 70 percent nákazlivejší než ten, ktorý doteraz v Británii prevládal.
Odborníci vrátane tých z WHO zatiaľ nemajú dôkazy, že by zmutovaný vírus vyvolával ťažšie prípady choroby covid-19 alebo že by naň neúčinkovali vyvinuté vakcíny.
Napriek tomu situácia vyvoláva medzi vedcami aj vládnymi pracovníkmi značné znepokojenie a premiér Johnson v sobotu reagoval zavedením najtvrdších karanténnych opatrení v Londýne a v ďalších oblastiach Anglicka. WHO uviedla, že je s britskými činiteľmi v tesnom kontakte.
„Nový variant vírusu sa vymkol spod kontroly,“ povedal dnes v rozhovore pre BBC minister Hancock. „Vzhľadom na to, o koľko rýchlejšie sa tento nový variant šíri, bude veľmi zložité udržať ho na uzde, kým sa široko nenasadí vakcína,“ komentoval situáciu v inom interview.
20.12.2020 - 15:12:26
00
Rok všetko po starom a teraz keď idú vakcíny, zrazu je nákazlivejší :)....ten vírus, to je hlavička.
20.12.2020 - 15:21:11
14
cokupit napísal:
Nezmysel. Uz sa dohladavaju aj kontakty AG pozitiv a tie idu na pcr. Takze aky ma podla hentej logiky zmysel mat jedneho ag+ a nasledne dalsich dvoch rodinnych prislusnikov a 3 kolegov z prace pcr+?
Ziadne ockovanie sa nedava pocas prebiehajucej choroby, ak mas decka spytaj sa zeny ako cakala, kym malemu prejdu sopliky, aby ho zaockovali. Cize mi pride uplne legitimne radsej si overit negativitu aspon ag testom a minimalizovat moznost, ze blbeckovia budu vykrikovat ako sa nakazili z vakciny a podobne.

Sorry chlapci. Asi som mal ciernu hmlu pred ocami a cital som, ze na PCR testy (nie na ockovanie) posielaju ludi az po AG testoch. A preto som tak reagoval. Lebo som uz z nich sklamany.
Ale to ma neospravedlnuje a mam citat poriadne predtym ako nieco napisem. Sorry.
20.12.2020 - 15:24:56
05
keyboard_arrow_up