Edge 130 u mňa detto. To som nekupoval nové a mám dojem že už malo trochu jetú baterku. A cez zimu teda ide tiež statočne dole. Ale práve preto ma RTL 510 prekvapila, predpokladám že má väčšiu baterku (výdrž) ako 130ka, minimálne z teoretických časov to tak vyplýva. Ale naposledy plne nabitá 510 s novou baterkou išla skôr dole ako 130.

Každopádne aby to nenavodilo dojem, že niečo je zásadne zle. Mimo týchto teplôt má ten radar fakt slušnú výdrž a spoľahlivosť.
28.12.2020 - 21:39:51
00
V sobotu som meskal na vyjazd, chlapcom sa uz nechcelo stat v tej zime tak sli pomaly dopredu, bol som od nich asi kilometer ked som v dialke videl jasne cervene svetlo a vedla neho taku cervenu bludicku, najprv som nevedel, co to je za divne auto az ked som sa priblizil, zistil som, ze su to oni, ta Varia je fakt brutalne viditelna, az som nechcel verit, ze az na taku vzdialenost.
29.12.2020 - 13:12:53
00
Ahojte,

už som rozhodnutý pre kúpu varia radaru, ale mám cyklonavigáciu od Lezyne Mega XL. Vie mi niekto poradiť či to bude medzi sebou komunikovať ?
Čítal som aj že je možné radar spárovať s mobilom cez apku, s týmto máte tiež niekto skúsenosť ?
Ďakujem
29.01.2021 - 13:59:32
00
s Lezyne spolupracovat nebude ...
s mobilnou apkou to pojde, ale musis mat mobil pripevneny na riaditkach a zapnuty displej, aby to malo zmysel ...
29.01.2021 - 14:21:02
10
Ja som to nekazal spojit so svojou Sigmou, tak som trosku maturoval s drziakom mobilu.. ale nakoniec som zobral SP connect obal a fungujem s mobilnou apkou. Nie je to uplne ideal, ale funguje to v pohode:)

peterblahut74 napísal:
Ahojte,

už som rozhodnutý pre kúpu varia radaru, ale mám cyklonavigáciu od Lezyne Mega XL. Vie mi niekto poradiť či to bude medzi sebou komunikovať ?
Čítal som aj že je možné radar spárovať s mobilom cez apku, s týmto máte tiež niekto skúsenosť ?
Ďakujem
29.01.2021 - 15:17:41
10
Dik, skusim to teda sparovat s mobilom, drziak na riadidlach uz mam.
30.01.2021 - 19:40:01
00
Pridam moje postrehy po 2 mesiacoch s radarom RTL515:
1. Sparovanie s Edge 520+, aby naslo radar a aj svetlo ako senzor bolo uspesne az na 3.krat
2. Je to ozaj velmi dobra pomoc na cestach, hlavne v tychto casoch, ked krajnice su plne bordelu, aby clovek mohol vyuzivat aj stred cesty bez non-stop otacania
3. Samozrejme registruje to aj elektricky povedla, ale aj napr rychlejsieho jazdca na cykloceste
4. Ak sa auto priblizi, ale potom spomali na vasu rychlost, tak z radaru zmizne ked sa vlecie za vami - na toto si treba davat asi najvacsi pozor, aby clovek nenadobudol falosnu istotu, ze auto odbocilo alebo zastavilo niekde...ked sa potom rozhodne predbiehat, tak na radare sa objavi, ale to uz je tesne za vami.

Zhrnutie: Velmi dobra investicia do bezpecnosti na cestach!
02.03.2021 - 14:30:32
00
no ono to pracuje na rozdiele rychlosti len neviem kolko to presne je, nieco medzi 5-10kmh.
Ale reaguje to rychlo. Ak auto prida tak hned mas info na displeji ze je za tebou. Ludia maju zapnute to pipanie. Ja som si to vypol lebo by som zosalel z neustaleho pipania :)
02.03.2021 - 19:08:58
00
Ahojte, mam ten radar len chvilku, vsetko funguje ako ma, sparovane s Edge 530, chcem sa opytat ci ta modra ledka na boku svieti stale , mam to nastavene tak ze radar aj svetlo sa zapina pri zapnuti 530tky, ale aj pri vypnuti ta modra dioda stale blika. Je to tak OK, ci sa da vypnut uplne. Diky

A este otazka, ked som prehodil Garmina na druhy bike, na ktorom radar nemam, vyhladavalo ho, no po case napisalo, ze radar nenajdeny, co je normalne, no ked som ho dal zasa na cestak tak mi radar nenaslo, teda ako snimac som ho tam mal ale nevedelo mi ho pripojit, zostalo pripojene iba ako svetlo a radr nie, musel som uplne odobrat radar zo snimacov a nanovo ho pridat.

Ako to riesite ak edge pouzivate aj na druhom biku? vypnete v snimacoch radar na off , alebo ako? Diky
10.03.2021 - 11:59:53
00
Modré blikajúce svetlo je v režime "odpočinku". Musíš dlhšie stlačiť vypínač.
Ja používam radar na dvoch bikoch Buď samostatne alebo súbežne (dvaja jazdci) so spárovaním na dva compy som nemal žiaden problém.
G 830 a 125 používam aj na MTB. (bez radaru) Nikdy som nemal problém s pripojením.
10.03.2021 - 12:48:37
11
Diky, to vypnutie sa podarilo, ba som sa to drzat dlhsie nakolko po cca 8 sekundach sa to restaruje do povodnych nastaveni. A ten druhy problem musim skusat, mozno preto mi nenaslo radar teda nebol v stave pripojeny, lebo som ho zapol vo vnutry , mozno by ho bez problemov pripojilo vonku, to som este neskusal, mam ho naozaj kratko, tak sa len zoznamujem. Na mtb ho nevozim, v lese zvycajne auta nestretavam. Teda este ma napada ze ci nemam v nastaveni senzoru ten radar vypnut , je tam on, off pokial viem ze si edge budem brat na mtb bez radaru, a potom znovu zapnut? neviem, budem skusat.
10.03.2021 - 16:00:00
00
ani ho nevypinaj, nechaj ho v bdelom "blikajucom" stave. variu vzdy pripajat ako svetelnu supravu a nie radar. cez edge sa nasledne da krasne ovladat. mam automatiku, cez den blikacka, ked zapadne slnko ide do nocneho rezimu. a tak isto, vypnem edge zapne sa varia, vypnem edge - varia prejde naspat do bdeleho stavu.
10.03.2021 - 16:07:40
00
presne tak to mam nastavene , ako svetelnu sustavu, a automatiku, len som nevedel ze ci v tom pohotovostnom blikacom stave nespotrebava velmi baterku.
10.03.2021 - 16:10:12
00
dcrainmaker neviem ci v recenzii nenapisal kolko to zerie, ale je to uplne minimum
10.03.2021 - 19:29:51
01
cibaone Problem ktory mas, moze byt s profilom. Ja som mal opacny problem, Mne sa nechcelo svetlo tiez pripajat automaticky na ziadnom biku, radar pritom fungoval perfektne. Nakoniec som zistil, ze na jesen ked som sa hral s Garminom, som si omylom pre Road profil nastavil Indoor ride type. Inzinieri v Garmine si asi povedali (celkom mudro), ze v indoor svetlo nepotrebujes, takze svetlo sa nepripoji a mozno to aj niekde v manualy napisane je, mne to trvalo tyzdne, kym som na to prisiel. :-) Skus sa pohrat s profilmy a ich ride types, mohlo by Ti to pomoct. V kazdom pripade, mne sa radar pripoji vzdy uplne bez problemov, hocijako ich prehadzujem medzi MTB a cestakom.
12.04.2021 - 16:31:06
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Cyklopočítače a GPS)
keyboard_arrow_up