Ja tiež súhlasím s tým, že sa bude musieť nejako potlačiť očkovanie. Neviem ako by sme sa preočkovali u nás, keď 2/3 pacientov berie očkovanie ako inváziu riadenú Billom Gatesom...

Zipsik Ono je to práve ten strach z neznámeho a ešte aj podporovaný všadeprítomnými klamstvami...
29.12.2020 - 10:14:28
01
A co sa cudujete? Cim viac to budu ludom nanucovat tym vacsi bude odpor voci ockovaniu. Nedostatocne testovanie, nedobry preklad z anglictiny. Cele zle
29.12.2020 - 10:18:23
04
skúsim nahodiť na diskusiu..ak človek prejde ochorením, vytvára si imunitu..(hovorí sa o 3-6-8 mesiacov) pokiaľ po ochorení má ešte protilátky, tak by sa nemal očkovať (hovorili na čt24 nejaký imunolog)...vakcínou dosiahneš približne rovnaký čas na protilátky, akurát si nemusíš prejsť ochorením...bude sa na slovensku vyšetrovať každý na protilátky pred vakcináciou alebo sa to hodí na Krajčího, že protilátky mal ale aj tak sa dal vakcínovať?
29.12.2020 - 10:27:03
01
LOl tato tema to je normalne ako ucebnica pre psychologov.

Jomlc pises ze virus je mimoriadne infekcny a ze nakaza neminie clenov rodiny, milacik mozno je mimoriadne infekcny ale len minimalny cas, nakolko osobne poznam ludi ktori boli zavrety v byte s nakazenymi 3 tyzdne a tsty mali opakovane negativne aj PCR. Taze asi ta oficialne vecrzia ma dost rezervy nemyslis?? reso. vlada nam hovno povie a omielaju stalo to iste nereflextujuc najnovsie poznaky.

Ramon1 o tebe si skoda pisat to je naozaj na lekara, ty sa tesisis z nejakych zoznamov.. to je naozaj na zamyselnie co si za cloveka. Ty bi si bol vrchny dozorca v dachau alebo minimane nadseny stbak za minuleho rezimu.

Trikizipsik a podobni ked si zaockovany z coho mas problem? Co porovnavas nejakych akoze anxivaxerov s ludmi co sa nechcu ockovat voci niecomu na co maju prirozenu imunitu a nic im to nerobi? Povec mi preco ich do niecoho nutit? Predsa je fakt ze drviva vacsina ma mimimalne alebo ziadne prznaky nie? Preco nei potom povinne ockovanie na chriku? Tam ma priznaky vacsina nakazenych ak nie vsetci.. Preco sa mladych zdravych proti smrtelnemu viru ktory zabil na SK za rok zlomok ludi a z kotorych asi VETCI mali dalsie choroby a mnoho z nich velmi vazne a vo vysokom veku?
29.12.2020 - 10:31:28
05
MageZ napísal:
Aha, cize ked ta bez dovodu uniesli do cudzej krajiny a utyrali v koncentracnom tabore, to je to iste, ako ked sa dostanes na nejaky zoznam.

Nikde som nepisal o unose ani o koncentracnom tabore. Neprekrucaj to co som napisal, je to klasicka praktika dnesnych medii a slnieckarov :) Prekrutit povodny zmysel, zosmiesnit a ohovorit ;)
Nenapisal som dokonca ani o to, ze zapis na zoznam = odchod do gulagu /je to tvoja fabulacia/. Co som napisal je, ze je to rovnaka praktika, ako bola pouzivana v tych casoch. Konkretne som spomenul Stalinovske Rusko.
Praktika je ocovidna .. odporujes statu = ides do vyhnanstva. Dnes ta sice do gulagu nemozu poslat, ale mozu ti zakazat chodit do prace, do skoly, do obchodu, cestovat .. a len preto, ze si v nejakom zozname :) Nie preto, ze si chory, alebo ze nieco prenasas. Ciste len preto, ze si si dovolil niecomu odporovat. Tieto metody dnes funguju aj inde .. napr. staci , ze si dovolis nieco napisat na FB a letis z prace. Uz aj u nas boli take pripady. Zoznamy odporcov pouzivala STB aj u nas. A potom si mal velke problemy v zivote. Je sice pravda, ze slo povacsine o politicke zalezitosti (ale nie vzdy), ale .. znepacil si sa rezimu = ides na zoznam = si vydedenec spolocnosti (gulag). V dnesnej dobe napr. zakaz cestovania casto moze znamenat velky problem. Vid. tych Slovakov, co si kupili lacne domceky v Madarsku. Vsetky totality zacinali vo svetle krajsich zajtrajskov :) Ludia tomu prevazne tlieskali a zosmienovali a napadali tych, ktori si dovolili nieco kritizovat. Ako dopadli, vieme. Aj toto vieme ako skonci .. Cina je nas velky vzor :lol: Historia je najlepsia ucitelka :) Meni sa technika, ludsky charakter nie.

Btw, tuto vakcinu este stale neschvalil americky FDA, predpokladam ale, ze to schvali, je to formalita, vlastne si nemozu dovoli neschvalit, to by bol poprask /ak ide o zachranu ludskych zivotov, tak ich zachranime, aj keby mali vsetci pomriet/. Naviac, slovensky preklad je taky, ze by to mal urad pre ochranu zdravia hned zamietnut.

Ziadna ludska vlada tieto problemy neporiesi. Len sa potacaju od zleho k horsiemu. Zaroven sa vytraca v ludoch nesebecky zaujem o tych druhych. Jedine co ludi zaujima je ich vlastny prospech, alebo ako sa pobavit na cudzi ucet. Chlieb a hry :)
Teraz, ked znovu naplno udrela dalsia vlna a vypada, ze je nakazlivejsia a asi silnejsia, ked o to viac by ludia mali davat pozor a rozptylit sa /ako na jar/, tak nie .. do prirody sa moze, tak sa nahrnu do bufetov a tam stoja ako drbnute ovce a bez rusok. Viz. bufety pri horarni Pekna cesta pred par dnami. Namiesto zakazov jasne a zrozumitelne vysvetlit, ze sa nemaju zhromazdovat a tam, kde sa to da zavriet. Tj. obchodne centra ale aj bufety v prirode.

Namiesto jasnej a zrozumitelnej komunikacii vlady, osvete, jasnych cisiel bez manipulacii,edukacii su krizom krazom ucelovo vyberane manipulativne casti /z kazdej strany/ , su zamlcovane podstatne skutocnosti a zavadzaju sa totalitne praktiky a tam, kde sa da vec riesit sa neriesi, lebo peniaze. Namiesto aktivnej ochrany tych,ktori to potrebuju, zakazy a perzekucie. Namiesto aktivneho boja hadky, rozbroje a vyhadzovanie prostriedkov a casu. Namiesto jednotneho boja len politikarcenie. Vysledok .. ludia uz na to kaslu a hladaju unik v roznych dezinformaciach a alternativach. Pretoze uz neveria, ked vidia, ze je to stale to iste tam, kde by sa malo ist prikladom.

ps: pokial by sa chcel do mna niekto navazat ohladne ockovania, tak okrem ineho som absolvoval kedysi ockovanie proti besnote. Obcas si vravim, ci to nezanechalo nasledky :lol: :rofl:
29.12.2020 - 10:37:36
014
hansol710 napísal:
LOl tato tema to je normalne ako ucebnica pre psychologov.

Jomlc pises ze virus je mimoriadne infekcny a ze nakaza neminie clenov rodiny, milacik mozno je mimoriadne infekcny ale len minimalny cas, nakolko osobne poznam ludi ktori boli zavrety v byte s nakazenymi 3 tyzdne a tsty mali opakovane negativne aj PCR. Taze asi ta oficialne vecrzia ma dost rezervy nemyslis?? reso. vlada nam hovno povie a omielaju stalo to iste nereflextujuc najnovsie poznaky.

Ramon1 o tebe si skoda pisat to je naozaj na lekara, ty sa tesisis z nejakych zoznamov.. to je naozaj na zamyselnie co si za cloveka. Ty bi si bol vrchny dozorca v dachau alebo minimane nadseny stbak za minuleho rezimu.

Trikizipsik a podobni ked si zaockovany z coho mas problem? Co porovnavas nejakych akoze anxivaxerov s ludmi co sa nechcu ockovat voci niecomu na co maju prirozenu imunitu a nic im to nerobi? Povec mi preco ich do niecoho nutit? Predsa je fakt ze drviva vacsina ma mimimalne alebo ziadne prznaky nie? Preco nei potom povinne ockovanie na chriku? Tam ma priznaky vacsina nakazenych ak nie vsetci.. Preco sa mladych zdravych proti smrtelnemu viru ktory zabil na SK za rok zlomok ludi a z kotorych asi VETCI mali dalsie choroby a mnoho z nich velmi vazne a vo vysokom veku?


Čo som ja za človeka ? Na to nech ti odpovedia ti čo ma poznajú ... no určite som človek , čo si váži každy ľudsky život . A preto , aj keď mám prirodzene obavy , pre zdravie všetkých ľudí som podstúpil vakcinaciu Comirnaty®️ . A tiež mám mať prečo obavy . No idiotom to zbytočne vysvetľovať , prečo je to potrebné . Ako som písal , ak by si mal ty rozhodovat kto bude alebo nie napojený na UPV , možno by si zmenil názor . Toto je môj posledný príspevok na tvoj “ jednoduchý svet “ . Prajem všetkým pekný deň .

Ps : druhý deň po vakcinacii , zatiaľ žijem, “trosku “ sa hýbem 😜 , slniečko , vysokohorský vzduch , a pozitívne emócie 😎
29.12.2020 - 10:58:50
02
Takze jeden z mojich posledných príspevkov , bo už skutočne nemám sil ani chuť bojovať za osvetu a priblížiť Vám medicinsky aspekt “kovid problému “ ... myslite na to , že ak sa dostanete kovid zdraví do nemocnice , nemusíte z nej odísť zdraví a už vôbec nie vyliečení z problémov ktoré vás tam priviedli . Dôvodom je vyťaženosť systemu , chorobnosť , nedostupnosť ...

🔓 : https://dennikn.sk/2204431/pandemiu-sme-nepribrzdili-v-nemocniciach-su-unaveni-a-na-hrane-kapacit-grafy/?cst=db948432db26c4cb7b331eb5cacb68dbec8
60a7b

Ps: hansol710 keby som mal kazdy príspevok skrytý , trosku by som sa nad sebou a svojou filozofiou zamyslel .
29.12.2020 - 11:10:44
07
Ale čo z toho, keď si každý robí čo chce. Ľudia majú opatrenia na saláme a krížový štáb/vláda dali taký zákaz vychádzania, ktorý v praxi nič nerieši...
29.12.2020 - 11:17:27
00
Porovnavat zidovske hviezdy pocas pogromov a gulagy so zoznamom exotov, ktori sa vacsinou vsade mozne chvalia tym ze radsej budu prenasaci, tak na to treba koncentrovanu davku hypertupoty, ignorancie a arogancie.
Podaktorym tiezcyklistom tu aj lekar Ramon1 priamo stanovil diagnozy na to. Tusim nieco v zmysle prekonany kovid neskorsim nastupom cerebralnych priznakov a prebiehajucim atrofizacnym procesom v mozgu. Vytlacit a poprosit svojho obvodneho doktora (pevne verim, ze je to pan Liptak), aby to zalozil do zdravotnej dokumentacie.
29.12.2020 - 11:24:23
013
Nemilý hansol710 povjem ty to aš keť sa naučíž zsákladi slovenčiňi a preztanež pýsať pyčoviňi.
29.12.2020 - 11:30:59
24
😂😂😂
29.12.2020 - 11:50:31
00
ramonko aky si ty clovek hovori asi to ze k nazvu vakciny das R v kruzku, boze ty musis byt riadne vymlety ale sak to vidno na prvy pohlad, ty si inak angazovany zvazak, lol. Poznam takeho ako ty, nevie o tom ze ma problem, ludia su k nemu taky ak su lebo z neho ide az strach aky je blby
Zlatko kto u nas rozhoduje koho odpojit? Ty hoaxer, pristrojov je dost len ludi mne ked je polka na pn a ocr, ty tu len opakujes matovicove vylevy z talianska spred roka.

No napis k veci naco ockovat cloveka ktoreho imunitny system to da bez zavahania a tych je vacsina? Preco ked si zaockovany sa bojis?
Dalej co robi vlada ako prevenciu? preco neodporuca vitaminy stravu atd..? Nemame personal? nevedia dotrepat zopar desiatok sestier zo zahranicia? nech daju 500e na den a je tu rad po prahu. Nie len vyplakavanie pocujem a dementne opatrenia.

Triki ked nemas k veci odpusti si tvoje vylevy o akych zakladoch slovencny hovoris? ***** ako ty nema argumnety len riesi preklepy a ***** slova z mobilu, fakt sa na viac nezmozs chudak? kde pisem ***** magorko?
29.12.2020 - 12:14:25
00
"Nemame personal? nevedia dotrepat zopar desiatok sestier zo zahranicia? nech daju 500e na den a je tu rad po prahu."

:facepalm:
29.12.2020 - 12:32:09
05
hansol710 napísal:
...
Nemame personal? nevedia dotrepat zopar desiatok sestier zo zahranicia? nech daju 500e na den a je tu rad po prahu. Nie len vyplakavanie pocujem a dementne opatrenia.
...


Vies ze ten personal nemaju vsade naokolo? Ci chces nejaku ungabunga samanku co bude hovorit niecim vzdialene pripominajuce jazyk Zulu? A chybajucich lekarov nahrazovat sestrami? A aj kebyze ich zozenies (ze maju atestacie a vzdelanie pouzitelne v nasom systeme + kompatibilny jazyk) - co nemas sancu zohnat - kde ich das pracovat, ked chybaju aj nalezite vybavene pracoviska a priestory? Myslis si, ze keby to bolo take jedoduche, ze by to uz nikomu inemu nenapadlo ako tebe - majstrovi vsetkeho, co okrem urazok nezvlada pisat ani suvisle vety?
29.12.2020 - 12:36:58
03
Podľa mňa je úplne jedno do akej klávesnice ťukáš.Všade sú rovnaké písmená.Ty ten náš jazyk budeš ku.viť či s mobilom v ruke,alebo za kompom u teba je to jedno stále budeš mať problém písmená zoradiť do zmysluplnej vety.
29.12.2020 - 12:39:53
01
keyboard_arrow_up