2martin no jednalo sa myslim iba o modely 2004, je to uz par mesiacov stara zalezitost. Prve info som dostal od kamrata skuseneho bikera, ktory ma vtedy varoval aby som si daval pozor na meridy, ze maju strasne vela polamanych ramov. vytvorili nejaku seriu ramov ktora sa moc nepodarila. Naposledy ked som snim bol,cca par dni, tak sme sa o tom bavili, vraj vyrobu tych ramov stiahli a dneska je to uz OK. Bolo to myslim aj tu niekde na fore.
08.09.2004 - 14:32:19
00
2Maro, celkom slusny bike za peknu cenu. Este nemam skusenosti zo znackou trek, ale myslim ze patry do polovicky ktora znaci dobrych vyrobcov. Ja som uvazoval o Treku 4300 Disc, tiez velmi slusny bike od tejto znacky, a hlavne priazniva cena.

Nuz co, treba ti len popriat vela stastnych kilometrov.


Tiez som mal mat dneska uz doma moj novy Bike, ale vdaka jednej osobe ktora si u mna v praci zobrala dovolenku, tak som ho nemohol zobrat, pretoze si ma nemohli overit GRRRRRR!!!, mal som na nom skusobnu jazdu, pani to je neco. Viem ze existuju ine Hi-end bicykle, ktorym sa tento nevyrovna, ale jazda na nom je fakt perfektna. Uz som na nejakom tom celoperu sedel, ale toto prekonalo moje ocakavania, naozaj super ram. Ked ho budem mat doma tak to testnem, na nete totis nie su ziadne testy ani v ANG a uz vobec nie CZ/SK, a urobime nejake to foto.

Ak sa zajtra ta osoba dostavy, co dufam, ta ho mam zajtra doma.

Jedna sa o Giant Warp DS 1

presne tento
http://www.giant-bicycle.com/us/030.000 ... odel=10823
08.09.2004 - 23:22:10
00
no tak ja som moj uz testol na Devinskej kobyle ked som ho kupoval tak som myslel ze tam je nejaka Gila ale na moje prekvapenie tam dali Omega T4 aj ked je to RST pruzi celkom slusne a bere aj mensie nerovnosti a ked som aj spravil nejaky skocik tak sa pekne zatlacila a brala to inak ten ram je fakt dost dobry mekucky vsetko berie je to uplne brutalny rozdiel oproti tomu mojmu staremu ocelovemu starcovi este kupit helmu a bude to fajn :-)
09.09.2004 - 15:38:02
00
Nazdar maro ked mam byt uprimny asi ma budes nenavidiet ale je STRASNY a este ta RST k tomu tlacia sa mi slzy do oci
09.09.2004 - 17:29:11
00
Tak RST **** bol je a bude ale predna vidla neni az taka dolezita na XC. Znamy jazdi maratony na 3 rocnej sitnej RSTcke a v pohode ma tam LX XT vybavu a je mu to jedno no zvysok neni akoze super ale za tu cenu za aku som to kupil podla mna na nasom trhu lepsi bike nezozenies akoze mne zatial staci

PS: Co je na tom rame take strasne ? Sak este je tam dozivotna zaruka.
09.09.2004 - 18:25:02
00
2Mato Mne sa lubi, za tu cenu je to dobry bike, a ako pise maro, ta vidla celkom pekne pruzi
10.09.2004 - 09:41:50
00
15.5 som vytvoril tento thread, ked som uvazoval o biku cca 15 000 sk, dneska tento thread uz splnil svoju uohy. Bike je doma, Sice raz tak drahsi ako som uvazoval na zaciatku thgreadu, ale vobec toho nelutujem.

Po 4 mesiacoch bruzdienia a porovnavania mozno bajkov, boli moji favoriti dva, Ypsilonka Giant Warp DS1 a druhy Giant XTC 3, Bicykle boli obidva v jdnej predajni, tak nebol problem ich porovnavat. Po dlhom rozhodovani som sa priklonil k Warp DS1, A tak som ho vcera zobral a uz ho mam doma.

Zatial prvy dojem vynikajuci. Behom mesiaca ho testnem a urobim nejake to foto, hodim to na net, lebo vidim, ze ziadne testy tohoto biku neexistuju.:)
Bol dost problem najt nejake TTD na internete.

Tymto sa chcem podakovat vsetkym ktory prispievali svojimi nazormi a skusenostiami do tejto diskusije, a dopomohli tak k vyberu biku. Tymto nechem povedat ze tento thread by mal skoncit, vobec nie, verim ze sa najdu podobny blazni ktory uvazuju podobne o kupe takehoto biku. A vdaka Vasim prispevkom budu viac obraze.

Este raz THX
10.09.2004 - 11:45:19
00
A co takto Leader Fox Dragstar?Neviem kolko stoji,ale mohly by to byt okolo tych 15 litrov...
24.09.2004 - 07:45:45
00
Takze mechanicka kotucova brzda co sa dava na biky pri kupe ,aby to dobre vyzeralo je riadny ****. brat si kupil meridu kalahari 590 disc tusim. Ta diskova brza ako keby tam nebola na packu musim vyvijat taky tlak jak svina a brzdi to prerusovane jak keby to malo ABS. Moje V brzdy avid su 100 nasobne ucinnejsie. Takze pozor na lacne diskove mechanicke brzdy.
27.09.2004 - 10:59:27
00
2guard, este stastie, ze to nie je aj moj pripad. Tiez som sa obaval zobrat mechaniky, ale som snimi nadmieru spokojny. Pri riadnom brzdeni je problem udrzat sa na biku, (uz som aj preletel cez bike) Packy pritom idu pekne mako.

Ma ich bracho uz zakalene? Kotuce zacinaju brzdit az po zakaleni.
28.09.2004 - 16:47:18
00
keyboard_arrow_up