stanos4 napísal:
Volebné preferencie
podľa agentúry AKO za obdobie December 2020:
22,80 % Hlas-SD ▲ 4 %
14,20 % OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena zdola ▼ 1,1 %
9,00 % SMER-SD ▲ 0,7 %
5,70 % Sme rodina ▼ 3,1 %
5,70 % Kotlebovci-ĽSNS ▼ 2,8 %
4,70 % KDH ▲ 1,7 %
2,50 % Vlasť ▲ 1,5 %
1,60 % SNS ▼ 0,8 %
1,40 % Dobrá voľba ▼ 1,4 %
1,30 % SMK ▼ 1,1 %

~60-70% slovakov voli zlodejov/mafiu, alebo silnych populistov, alebo kombinaciu oboch. Na Slovensku sa teda moze sirit hocico. Ba priam je to az ziaduce. Ja osobne som presvedceny ze velka cast Slovakov tychto ludi voli lebo sami su tak-alebo-onak priamo napojeni na benefity (ci uz su "zaviazani" za dohodenie miesta, alebo sa priamo spolupodielaju na zlodejinach a mafii, pripadne by radi zaviedli totalitny stat).


Agentúre AKO odkaž , že sú údi a take štatistiky im vytlačim každé ráno a pridám aj kvalitne 💩 ...
Kde majú : Za Ľudí a SaS ? Jasne naSMERovaná agentúra s rastúcim trendom ich oboch strán .
30.12.2020 - 22:22:42
00
Apropo ten pán preceda je už , ale že tak mimo , až je to jasne aj Blahovi ...

Robert Fico trvdí, že smrť Milana Lučanského bude mať "ďalekosiahly dopad" na vývoj politiky. "Keby sa to, čo sa stalo generálovi Lučanskému, stalo akémukoľvek Rómovi, černochovi alebo novinárovi bez akýchkoľvek zásluh, celé Slovensko a EÚ by boli hore nohami a Sorosovi otroci by volali do zbrane."

DenníkN
30.12.2020 - 22:24:51
01
Cital som na FB jeden koment v tom zmysle ze Lucanskeho smrt mohli kludne len zahrat a tym sa dostal na slobodu. Nie som ziadny konspirator ale logiku mi to dava kedze tieto velke zveri si vedia zabezpecit skoro cokolvek.
30.12.2020 - 22:27:57
00
podme konspirovat - to skor novu identitu aby mohol vypovedat
30.12.2020 - 22:42:59
00
Tak keby sa toto podarilo utajnit, pri tolkych zucastnenych osobach..
30.12.2020 - 23:15:16
00
Aj Hitler umrel pred dvoma rokmi v Argentine...
30.12.2020 - 23:39:45
02
aj pól mek kárty v 63ťom...
31.12.2020 - 06:53:51
00
Keby sa obesil Matovic pocas Vianocnych sviatkov, vobec by mi to nepripadalo divne, lebo to nie je clovek s kuskom empatie. Ale Lucansky? Chlap tak zakaleny zivotom, ako malokto, ze by az tak nenavidel svoju rodinu ze im da takyto darcek? Nemusim citat ziadne konspiracie, aby mi ta ofiko verzia nejako nesedela. A mozno sa mylim a uz aj ti tzv. tvrdaci, su len velkym uzlickom nervov...Neviem, ale nejdem nad tym spekulovat. Chleba lacnejsi nebude.
31.12.2020 - 08:03:23
02
Naopak, podľa novej legislatívy by mu prokuratúra s veľkou pravdepodobnosťou zabavila majetok. Samovraždou zvýšil šance rodiny, že jej tie trestnou činnosťou získané majetky zostanú. Navyše už začal chápať, že mu hrozí 20 rokov basy v spoločnosti tých, čo tam zatváral, ja to vidím ako veľmi chladnokrvné a premyslené rozhodnutie.
31.12.2020 - 09:00:03
06
Vedel ako pol. šef ako to v base chodí, zabudnem na politiku. On bol pri tom ked sa dostala velká časť krimi mafie do lochu černák a spol. Vieš si predstaviť čo by ho čakalo v prípade odsúdenia?!
31.12.2020 - 09:06:24
00
Darček rodine? Ak sa nemýlim,po jeho smrti sa zastaví trestné stíhanie,takže jeho majetky a peniaze,ktoré bral ako provízie za ochranu istých ludí,ostanú dedičom.Sanovraždu zvolil ako jediné východisko z jeho situácie-človek,ktorý bol na vrchnom poschodí polície,mal byť dlhé mesiace vyšetrovaný,potom odsúdený na dlhoročný trest basy,nie je najmladší,takže v lepšom prípade by vyšiel na slobodu akom starec-asi aj bez peňazí,keďže súd by pravdepodobne zaistil aj nakradnutý majetok-takto to má za sebou.
Najviac vykrikujú tí,ktorým sa náramne hodí,že nebude vypovedať-Kaliňák na tlačovke a Fico z dovolenky na plážach Punta Cana,som zvedavý,či sa narýchlo vráti,aby mohol grcať tie svoje bludy-asi nie,súdruh Blaha vypúsťa denne obsah žumpy,kým si preceda užíva čisté more ...
31.12.2020 - 09:08:23
04
Ešte k Ficovi-nie je náhodou jeho nahrávka trestný čin vyhrážania?písala M.Tódová:
Robert Fico nahral nadránom (kvôli časovému posunu) video, v ktorom povedal, že za to, čo spravil bývalý policajný prezident Milan Lučanský bude Igor Matovič tvrdo pykať. „Ale pykať musia aj hyeny typu Tódovej, či Vagoviča a im podobní, ktorí šíria nenávisť a zlosť, ale aj politickí sluhovia, ktorí sedia na prokuratúre, či súdoch.“ Takéto výhražky a podnecovanie zažili novinári naposledy pred vraždou Jána Kuciaka. Teraz sme terčom znovu a predseda Smeru označuje už aj prokurátorov a sudcov, ktorí nie sú a ani nikdy neboli jeho, len zrazu dostali príležitosť pracovať. Verím, že Fico je v šoku, keď mu zrazu špeciálny prokurátor nehlási, čo sa deje a aké stíhanie zastaví a nepozná už ani čísla odpočúvaných telefónov, pretože riaditeľ úradu, ktorý to mal na starosti a aj jeho zástupca sú vo väzbe a nie na centrále Smeru.
Povedala som to kedysi na tlačovke Kočnerovi a hovorím to aj teraz Ficovi: My nemáme luxusný majetok a ani nežijeme nad svoje pomery ako vy. Vysvetlite z čoho financujete svoj nadštandardný život, napríklad aj teraz v Dominikánskej republike, keďže ste takmer celý svoj plat premiéra dávali roky na nájom Bašternákovi, z akých zdrojov pochádza majetok, ktorý užíva vaša priateľka (čakateľka na prokuratúre). Vysvetlite prečo sa zastávate prokurátorky Kučerkovej, ktorá si vložila na účet dar 350 tisíc eur (!) a jej manžel policajt je obvinený z korupcie a neútočte na slušných ľudí. Nezastrašíte nás. Iba si robíme svoju prácu.
31.12.2020 - 09:42:05
014
Ramon1 napísal:
Apropo ten pán preceda je už , ale že tak mimo , až je to jasne aj Blahovi ...
Robert Fico trvdí, že smrť Milana Lučanského bude mať "ďalekosiahly dopad" na vývoj politiky. "Keby sa to, čo sa stalo generálovi Lučanskému, stalo akémukoľvek Rómovi, černochovi alebo novinárovi bez akýchkoľvek zásluh, celé Slovensko a EÚ by boli hore nohami a Sorosovi otroci by volali do zbrane."
DenníkN

Samozrejme celosvetovo sa zabije vo väzení ročne tisíce Rómov, černochov alebo novinárov a Soros ani EU hore nohami nie je. Na Slovensku tento rok vykonali úspešnú samovraždu 4 väzni vrátane Lučanského, za vlád Fica to bolo ročne aj viac ako 10 a takisto nikto nebol hore nohami a nevolal do zbrane. Tie ich vyhlásenia sú určené úplným dezolátom. Tam rozum hľadať netreba a na nich účinkujú.
Mňa zaráža, ako môže smerácky troll žitný beztrestne stále šíriť nepodložené bludy, že Lučanského dokopali dozorcovia. Na to nie je zákon?
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/573327-zitny-o-tragedii-milana-lucanskeho-zabili-ste-mi-kamarata/
31.12.2020 - 17:08:18
00
a to si este asi necital vyjadrenia Flasika - to je len zumpa... Lipsic uz podal na neho trestne oznamenie.
31.12.2020 - 18:20:55
00
Hosť napísal:
Keby sa obesil Matovic pocas Vianocnych sviatkov, vobec by mi to nepripadalo divne, lebo to nie je clovek s kuskom empatie. Ale Lucansky? Chlap tak zakaleny zivotom, ako malokto, ze by az tak nenavidel svoju rodinu ze im da takyto darcek? Nemusim citat ziadne konspiracie, aby mi ta ofiko verzia nejako nesedela. A mozno sa mylim a uz aj ti tzv. tvrdaci, su len velkym uzlickom nervov...Neviem, ale nejdem nad tym spekulovat. Chleba lacnejsi nebude.


To myslis vazne??
Lucansky zakaleny zivotom? Na tu vilkiu na Floride si kedy zarobil??
31.12.2020 - 18:42:17
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up