O tom to presne bolo, sediet doma na riti, aby tie vrtulniky vobec nebolo treba. Doteraz si nadaval, ze nezavreli, teraz nadavas, ze zavreli a ty 3 tyzdne neuvidis sestricku a mamicku. Presne o tom to je a presne si ukazal, preco sme v tejto riti.
31.12.2020 - 21:15:13
015
z okresu len za prácou pokiaľ nemôžeš robiť z domu.Tie fabriky mali na mesiac zatvoriť.
31.12.2020 - 21:16:02
00
Ja myslim ze sme v pohode, zakaz vychadzania dali v case od 01,00 do 05,00 😁

Prílohy:

image.png
image.png 463.03 KiB thumb_up0thumb_down

31.12.2020 - 21:18:35
00
cokupit pozri - segra je uz vyse tyzdna v dobrovolnej karantene aby mohla v klude navstivit rodinu, ja napodobne. rodicia tiez. nehoda sa stala na rovnom pohodovom chodniku a bola to vazne blba nehoda.
cely cas vravim ze sa to koti vo firmach a nemam to od jednej pani co povedala - preto sa to nasledne koti v rodinach - ale to je uz len nasledok. mali sancu vsetko zatvorit teraz na 2-3 tyzdne kedy by aj tak mal najradsej kazdy volno. namiesto toho nechali skoro vsetko dovolene a otvorene.
niekto sa zariadil podla svojho rozumu aj oporucani a znova z toho vyjde najhorsie. len som ti prelozil co som napisal na co si reagoval z mojho pohladu uplne nezmyselne.

a opakujem sa - znova nemozem ist mimo okres, nemozem sa stretnut s rodinou o ktorej viem ze je cista ale mam ist do prace kde sa budem stretat denne s X ludmi ktory to mozno maju. mesta su prazdne - tam sa nemozem ist prejst - ale v prirode je problem vymysliet trasu aby si nestretol davy. a tocia tieto koko_tiny od jary neustale dookola.
sne robotnicke mesto - vidim ako denne X plnych autobusov dovezie ludi zo 4 okresov do tych skatul a tam su 8 hodin zatvoreny. ale ano stretanie s rodinou je popitchy problem. jasne ze je ked sa to nakoti vo fabrike
31.12.2020 - 21:36:29
03
To bola ta chyba ze Vianoce sa nevyuzili na totalny lovockdown ked linky su zastavene. Aj ja musim ist v pondelok do roboty. Este neviem co ma tam caka ake opatrenia. Toto bude stat vela nielen ludskych zivotov ale aj ekonomiku. Pritom stacilo spravit to co v marci mozno este miernejsou formou. Cela spolocnost si to teraz odsere.
31.12.2020 - 21:58:53
07
Co sa zmenili, nič, zavreli vleky a vyzieraky, do roboty sa chodí stale, tie drísty o stretávanie sa na to kaDy prdí aj ten pseudo zákaz vychádzania. Banda hovad to už mali spraviť od vianoc doteraz keď už, trápny tragedi, aj tak to už mal pomaly každý.
31.12.2020 - 22:06:52
00
a prečo by to menili? šak veď je to len chripôčka... vodka a bromhexin stačí úplne. a ani nikoho nepoznám kto to má, to len médiá nás bububu strašia...
31.12.2020 - 22:17:02
00
Nemyslim ze velke firmy su problem a treba ich zavriet. My miname statisice na opatrenia a sanca ze sa nakazim v praci je minimalna. Zavriet celu ekonomiku treba premysliet kedze nasledky mozu byt velmi krute. Bola chyba nevyuzit december na tvrdsie opatrenia a prist s tym 31.12. vecer je neskoro ale lepsie ako nikdy. Ja by som bol aj za random kontrolu na cestach medzi okresmi kedze sa ukazalo ze nechat to na ludi je alibizmus.. aj na tlacovke bolo vidno ako novinari rozmyslaju ako najzakladnejsi ludia a to v zmysle ako s opatreniami vydrbat..
31.12.2020 - 22:42:11
02
Smutne je, ze to treba ludom zakazovat. Ved ked sa siri choroba a rapidne to zacne rast tak kaslem na stretavanie sa ako sa najviac da. Stale je to len o pristupe. jedni tomu sice neveria, ale najviac ma zaraza, ze su ludia, ktori sice veria, ale obmedzit sa odmietaju, podaktori maju dokonca radost ako vyj.bali so systemom. Koniec koncov ludia vyhupali sami so sebou, no doplacaju aj ti co su pri rozume.
31.12.2020 - 22:43:38
017
leader91 napísal:
....... podaktori maju dokonca radost ako vyj.bali so systemom.....

Lebo to je jedine, v com su v zivote uspesni.
31.12.2020 - 22:48:23
04
jaro1 napísal:
Lebo to je jedine, v com su v zivote uspesni.


Tieto kecy o úspešnom živote sú už nejaký ten rok trápne, nájdi si niečo iné alebo poziadaj sektu nech vymyslia a dodaju nový slogan. Ti vyznieva len ako riešenie tvojho komplexu keď máš potrebu riešiť niekoho úspechy
31.12.2020 - 22:59:21
00
Ten slogan o trafenej husi uz zrejme poznas, ze ??
31.12.2020 - 23:04:09
05
toto je tak super popis, nestratili sme 2-3 tyzdne, ale ovela viac, kym sa vobec vratime mesiac dozadu

"Ak by vláda SR prijala tieto "minimálne" opatrenia 1. decembra, tak by sme dnes boli o KROK ďalej. Vláda SR ich ale neprijala ani 1. decembra, a ani 15. decembra a preto nie sme o krok ďalej, ale o DVA SPÄŤ.
Znamená to len toľko, že od zajtra platné opatrenia nás po mesiaci dostanú tam, kde sme boli 1. decembra, keď sme mali tieto opatrenia prijať, aby sme boli 1. januára tam, kde sme boli 1. novembra a aby sme boli 1 febuára tam, kde sme boli 1. októbra.
Takto sme 1. januára tam, kde sme nikdy nechceli byť a 1. februára budeme tam, kde sme boli 1. decembra.
Ak nesprísnime DNES prijaté opatrenia, tak BUDEME 1. marca tam, kde sme boli 17. novembra, budeme dúfať, že 1. mája budeme tam, kde sme boli 1. októbra."
https://www.facebook.com/databezpatosu/posts/151970646717404
31.12.2020 - 23:31:35
01
Gusto len potvrdzujes co som pisal. Zrazu uz lockdown zas chces, ale len v termine kedy tebe vyhovuje, lebo teraz si si zrovna naplanoval rodinne stretnutie a bla bla.
Furt melies jak je plnka niekde v lese, fakt neviem kde to chodis, nahodou to tam u vas poznam a je tam umenie v lese niekoho stretnut. Detto to tvoje nakazenie sa v praci. Daj si na xicht ffp2 a nenariekaj furt. Tusim robis v nejakej kovovyrobe, takze si mozes v pohode a bezpeci sustruzit a neriesit.
Uz skoro rok sa v tom placame a ani za toho boha si nevieme vstupit do svedomia a zacat dodrziavat ROR, tak sa niet co cudovat ze si uzijeme aj prisnejsi opatrenia. A ak nepomozu, zatvoria aj tu tvoju milovanu fabriku a zas tu budes tak ako xy krat predtym vypisovat, co len s tebou bude bez roboty. A to som zvedavy co sa tu docitam, ked sa budeme stavat do radu na ockovanie. Treba zatat zuby a vydrzat este tych par mesiacov a neopustat sa pri kazdej prilezitosti.
31.12.2020 - 23:48:24
112
Keby len do radu na vakcináciu, tu reálne hrozí aj to, že sa časom budeme stavať aj do radu na jedlo, tak ako pred 100 rokmi...

Teraz trošku na inú tému: Ray Kurzweil predpovedá, že singularita je blízko:
Ray Kurzweil on Elon Musk, Super AI, Immortality and The Singularity
https://www.youtube.com/watch?v=nYC_Ufnuu7I

a tu sa o tom baví so svojím učiteľom Marvinom Minskym:
Kurzweil Interviews Minsky: Is Singularity Near?
https://www.youtube.com/watch?v=RZ3ahBm3dCk

ale nebol by to Noam Chomsky, keby nemal na veci odlišný pohľad:
Noam Chomsky on AI: The Singularity is Science Fiction!
https://www.youtube.com/watch?v=0kICLG4Zg8s

Avšak to je v poriadku, konkurencia (aj názorová) je to, čo posúva ľudstvo dopredu.

A prečo to dávam sem? Lebo okrem iných vecí spomínajú aj nanoroboty! :P
01.01.2021 - 06:30:30
00
keyboard_arrow_up