asi je to sem nasadena ina verzia AI, tak ako ja. Len kto ju programoval?

Kovid bol aj pred smrtou Lucanskeho a je to po celom svete, aj v juznej afrike, australii, vsade. A aj keby zomrel jediny 30 rocny, aj on si zasluzil este zit. Na pandemie sa umieralo vzdy a vzdy boli ludia co tomu neverili, pripadne to tutlali, kvoli vojne, alebo strachu z financnych strat. Teraz v dobe internetu sa naviac rozmohol trolling, youtuberi, blogeri a ludia tak ziskavaju pozornost.
03.01.2021 - 14:23:32
02
Skoda ze sa nikde nepise a ani to nedavaju na markize kolkym ludom znicili zivot nezmyselne zle naplanovane opatrenia na ktorych sa len zopar politikov nabaluje ale nic nevyriesili. Kolko ludi prislo o zivot alebo si ho vzalo. Skoda.
03.01.2021 - 14:27:12
16
jeden si ho vzal...dosť sa mu znížil štandard
03.01.2021 - 14:39:59
05
Vuk chudatko okrem kóvidu sa na nic nezomiera? minulý rok zomreli dvaja ľudia do 40 rokov čo som ich poznal jeden srdce druhý nejaký nádor A čo teraz plačem počúvaš sa magor desiatky tisíc mŕtvych zomru na rôzne choroby za rok a ideme sa z toho posrať šibe ti na mozog inak choroba neni?
Áno umrel jediný čo si zaslúžil žiť smrk asi vyroním slzu. To sa vôbec doteraz nedialo?

čo teraz čakáš že najbližších 10 rokov nemôže nikto zomrieť ideme to že všetci teraz izolácii keď zomieralo v lete 0 ľudí a bolo 0 nových prípadov som počúval o víruse 24 hodín denne niekoľko mesiacov nič iné tam nedávajú už rok, na o ti je dobré, aby boli ľudia zmanipulovaný ako ty? Niekomu to dosť asi vyhovuje
03.01.2021 - 14:41:17
00
No šak daj ......komu to vyhovuje?
03.01.2021 - 14:47:17
03
Sloboda slova je úžasná vec, ale čím ďalej tým viac mám dojem že by mala byť podmienená minimálne nejakým základným IQ testom, resp. testom kritického myslenia :D :D
03.01.2021 - 14:47:31
019
bladerunner tak tym farmafirmam snad vyhovuje, ze mozu predavat miliardy vakcin. nie? ci robia to z lasky?
03.01.2021 - 15:01:00
02
To je pravda!! :D Su do toho zapojeni aj zdravotnici, aby mohli vykazovat viac nadcasov a vyrobcovia vypoctovej techniky, predsa decka potrebuju techniku na vyucbu. :)
03.01.2021 - 15:14:25
02
aj MTBiker, maju viac zobrazeni reklam vdaka teme Koronavirus! sprisahanie jasterov!
03.01.2021 - 15:27:26
07
a kolko bicyklov predali nad plan ... to nemoze byt nahoda ...
03.01.2021 - 15:30:51
02
Tu ide o infekcnu chorobu a nie o neinfekcne choroby. Proti nim sa nevieme branit, ale proti infekcnym ano aj ked to niektori porusuju a siria to napriek tomu, ze je to trestne.
03.01.2021 - 15:33:55
00
hansol710 napísal:
Bla bla bla daj mi štatistiku koľko tých 30 rocnycm umiera. Daj mi lekársku správu čo bolo tomu z Facebooku,


Podla tonu ktorym pises, asi deriem klavesnicu zbytocne, ale mozno aspon pre niekoho ineho.
Ja som toho prveho z FB, ako si ho nazval, pre mna to bol Joe, poznal osobne. Vela sme spolu natrenovali a nebol si vedomi akehokolvek zdravotneho problemu. Bol to chlap v top kondicii a nikto, kto ho poznal by nepovedal nic ine. Nechcem tu z ucty k pozostalim rozpisovat podrobnosti, ale mozes mi verit, ze to nie je HOAX. A kazdy, kto sa tvari, ze tu covid nie je a ze sa ho to netyka prispel, svojim dielom k tomu, aby musel prist pomahat do nemocnice. Cize ma podiel na jeho odchode. :swear:

K tomu druhemu pripadu sa neviem vyjazdrit, ale myslim, ze s rotnym Jurajom Kkemlage mam par spolocnych kamaratov, aj ked som ho nepoznal. Minimalne sluzil v tej istej rote a mal rovnake zaradenie.


Naposledy upravil Kenai dňa 03.01.2021 - 16:05:29, celkovo upravené 1 krát.

03.01.2021 - 15:36:56
06
randy napísal:
To je pravda!! :D Su do toho zapojeni aj zdravotnici, aby mohli vykazovat viac nadcasov a vyrobcovia vypoctovej techniky, predsa decka potrebuju techniku na vyucbu. :)

Ja som uz na jar vravel, ze koronavirus rozsiahlym sprisahanim tajneho spolku vyrobcov cyklotrenazerov a vyvojarov prislusnych aplikacii :)
Kazdopadne neverim, ze by som bol od pravdy dalej, ako ta blazniva kratkovlasa ceska virologicka a modla konspiratorov, ktora rikala, ze virus zeslabl a do vanoc uplne zmizi.
03.01.2021 - 15:39:06
04
skynet napísal:
bladerunner tak tym farmafirmam snad vyhovuje, ze mozu predavat miliardy vakcin. nie? ci robia to z lasky?


Na tom je bohuzial kus pravdy. Do akej miery im to ale padlo do narucia a do akej miery si tuto prilezitost vytvorili neacham na fantazii kazdeho. Fakty su:
Pfizer dnes investuje peniaze v objemoch o akych sa mu po minule roky ani nesnivalo.
Treba sa bat toho ci vakcina skutocne bude vytvarat imunitu alebo len zmierni priebeh a aj po zaockovani bude mozne sa nakazit a nakazit dalsich. Cize v tomto temnom scenary sa vakcionu len odbremenia nemocnice ale sienie sa nezastavi. Data potvrdzujuce alebo vyvracajuce tento fakt zatial nejestvuju. Ak ich Pfizer ma zamerne ich nezverejnil, nedisponujem nimi ani EMA. Ak si mam vsadit sirenie to nezastavi max spomali. V najhorsom pripade este zrychli, lebo budeme mat vela zaockovanych siricov nakazy s minimalnymi priznakmi a s pocitom nedotknutelnosti. Teraz aspon lezia po vacsine doma potom budu bezne chodit do prace.
Nikto nevie ako dlho bude vakcina ucinkovat a ako casto bude treba preockovavat.
To ze Pfizer ma vakcinu na trhu nezastavilo vyvoj a skusanie dalsich, preco ? Keby sme mali 100% riesenie zameraju sa na jeho vyrobu nie na vyvoj niecoho co tu uz je. To znamena ze aktualna vakcina rozhodne definitivne rieseni nie je.

Kazdopadne, je to lepsie ako nic.
03.01.2021 - 15:48:20
00
U ***** na dvore toto.
03.01.2021 - 15:55:21
012
keyboard_arrow_up