tie jeho videa trailov su ale nepozeratelne, kazdych 10 sekund yeah a nice, to zacne velmi rychlo liezt na nervy... maloktory youtuber dokaze pocas jazdy komentovat aj nieco k veci
30.12.2020 - 20:44:01
00
No cube prišlo o veľkú rybu a nebude ho ľahké "nahradiť". Trochu aj vďaka nemu som sa nebál kúpiť kjúba a fakt neľutujem. Na druhú stranu sa tiež dosť teším aké bajky bude trápiť teraz. Tiež som zvedavý aj na dáke ďalšie prestupy borcov. Ak nejaké budú
30.12.2020 - 23:27:46
00
zase povedzme si uprimne, Cube nie je zrovna etablovana znacka na poli gravity, je to maly lokalny hrac v Nemecky hovoriacich krajinach a za mlakou o nich nikto nepocul. Uz samotny sponzoring youtubera v Kanade nedaval vobec zmysel. Remy lepsie zapadne v nejakom Commencale, Norco, Rocky Mountain a podobnych.
31.12.2020 - 11:33:57
01
No napr. propainu sa za mlákou podarilo presadiť o dosť lepšie. Aj keď to je zas značka primárne zameraná na gravity, bola by sranda keby Rémy zabrúsil sem :) Cube má predsa len široké portfólio a vlastne pokrýva celý trh a myslím si že to ich uživí aj bez sponzoringu tohoto borca. Tam nech sa zamerajú radšej na továrenský tým a vývoj :) Tipujem že Radon tiež nebude jeho ďalšia značka :D Za Commencal jazdil pred Cube a tí tam majú frajerov momentálne viac než dosť. Na niečo to dobré asi bolo ale bez väčšieho efektu. Je to dačo ako keď Sam Pilgrim začal jazdiť Haibike v časoch E-boomu..o tej značke som poriadne dovtedy ani nepočul a tí sú od gravity ale že úplne mimo. Asi dali dobrú ponuku. U kjúba si takto zameraný človek vyberie aspoň od AM cez Enduro/Freeride až po DH. Haibike no neviem neviem, neviem si vybaviť ani jeden bike od nich a to Pilgrimove videjká celkom sledujem. Teraz jazdí Ghost a ten sa už kde tu vo svete gravity aspoň blisol (haibike a ghost sú asi dáka sesterská spoločnosť?) :) Nech to bude čokoľvek, bude sa na to pozerať stále dobre :D
31.12.2020 - 12:22:57
00
jj - ACCELL GROUP - Haibike, Winora, Ghost, Batavus, Koga, Lapierre, Raleigh, Sparta, Babboe a Carqon (+ komponenty XLC)
31.12.2020 - 13:07:49
20
02.01.2021 - 19:32:48
09
Caute bikeri som začínajúci fotograf a videomaker takze ak by mal niekto zaujem o fotky alebo o video edit za symbolickú cenu ozvite sa lescinskyphoto@gmail.com
03.01.2021 - 15:48:04
00
lukasl004 napísal:
Caute bikeri som začínajúci fotograf a videomaker takze ak by mal niekto zaujem o fotky alebo o video edit za symbolickú cenu ozvite sa lescinskyphoto@gmail.com


najprv by si asi mal ukázať svoje vytvori, inak ta nikto nebude brať vážne..
03.01.2021 - 18:06:02
00
https://www.youtube.com/watch?v=P50O4Bk0XEw&t=19s&ab_channel=%C4%8CmeliakTrails tu je video co sme tocili s kamosom zo srandy a tu je moj instagram @lescinskylukas
kde je par fotiek
03.01.2021 - 18:10:04
02
Nieje to márne :) Si mladý chalan a ak ťa to baví určite v tom pokračuj, bude to lepšie a lepšie. Ku nejakej konštruktívnej kritike, popracuj snáď len na stabilizácií obrazu. Zábery keď bežíš za bicyklom atď. Dáky ten gimbal bude časom super. Pomôže aj skate alebo kolieskové korčule. Ale to všetko príde časom. Chválim gitarovú muziku :D Držím palce :)
03.01.2021 - 23:06:05
00
07.01.2021 - 12:16:19
06
to su blazni :D
07.01.2021 - 12:48:00
00
nieco podobne od susedov

07.01.2021 - 12:53:05
03
foobar napísal:
zase povedzme si uprimne, Cube nie je zrovna etablovana znacka na poli gravity, je to maly lokalny hrac v Nemecky hovoriacich krajinach a za mlakou o nich nikto nepocul. Uz samotny sponzoring youtubera v Kanade nedaval vobec zmysel. Remy lepsie zapadne v nejakom Commencale, Norco, Rocky Mountain a podobnych.
ň

No tak Cube nakoniec získal Dannyho Harta pre zjazd. Ak im zajazdí aspoň pár slušných výsledkov určite to bude lepší spôsob ako o sebe dať vedieť. Rémy Métailler je ešte stále s novým sponzorom tajomný ako hrad v Karpatoch. YT prišlo tiež o pár zvučných mien. No, uvidíme :)
12.01.2021 - 09:47:40
00
mdfk napísal:
ň

No tak Cube nakoniec získal Dannyho Harta pre zjazd. Ak im zajazdí aspoň pár slušných výsledkov určite to bude lepší spôsob ako o sebe dať vedieť. Rémy Métailler je ešte stále s novým sponzorom tajomný ako hrad v Karpatoch. YT prišlo tiež o pár zvučných mien. No, uvidíme :)


Danny posobi ako taky suchar, tak to je perfektny match :D
Skor ma ale zaujima kam pojde Vali Höll. Dufam ze to nebude ziadny Trek ani Spesl :puke:
12.01.2021 - 10:23:17
00

Výber z produktov

    Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Kamery a príslušenstvo)
    keyboard_arrow_up