stanos4 ja ti mam nieco vysvetlovat ? to snad nemyslis vazne ... napises tu kopu sračiek uplne mimo, obvinis ma ze mi tu zalezi na spolocenskom statuse lucanskeho, a ja mam nieco vysvetlovat .... nonsense ... ty vysvetli ako si z mojho ci borisovho prispevku vydedukoval tie sračky co si napisal ...
03.01.2021 - 18:14:34
10
poprosil som ta aby si vysvetlit svoj predosly komentar, nech pochopim co si nim myslel, pokusil som sa aj o vysvetlenie mojho pohladu na Tvoje a borisove "apoliticke technicke" komentare, v predoslom prispevku.
03.01.2021 - 18:34:34
00
LL napísal:
@kice nezáviď ...dobre sa stravuj, nevysiluj sa tolko a možno aj na teba dopadne "šťastie" :-)


LL
Ja nezávidím, ak si človek niečo vybuduje, ale tento bol obvinený z toho, že ma okradol. A to mi vadí. Tebe asi nie.
03.01.2021 - 18:59:18
02
Hosť napísal:
MageZ Teraz si frajer. Nezabudni ze ludskost je aj o ucte k zosnulemu aj k pozostalym co tebe chyba.

nechcem prznit temu RIP, no su tu viaceri, ktori budu zlodeja uctievat... take Janosikovske, mame to historicky v krvi

a prezumpciu neviny kaslem, doteraz povod svojho majetku neobjasnil...
03.01.2021 - 19:57:23
08
Veru prznis to tu. Nikoho neuctievam. Prepac ak som nieco nenapisal podla tvojich predstav.
03.01.2021 - 20:09:00
00
Luigi, pises o ucte k zosnulemu... niektori ludia typu Ducky, Rezes, Paska atd. si proste spolocensku uctu nezasluzia, tiez ju sami nemali voci ostatnym, ked ich okradali, ci inak rozkladali moralku spolocnosti, tie skody su nevycislitelne.
03.01.2021 - 20:38:19
014
Pred revoluciou aj po revolucii sa tu kradlo a kradne sa aj teraz. Netreba pisat len v minulom case. Je to smutne, ale je to tak a ludia nemaju moc to zmenit. Je to hlavne o ludoch a zakonoch ake krajina ma. Je to uz tvoja osobna vec komu svoju uctu vyjadris a komu nie.
03.01.2021 - 21:08:13
00
OK tak parte,
Úplne chladnokrvne vyhodnotil situáciu a ako spomenul laco, vykonal bilančnú samovraždu,
uprednostnil záchranu majetku pre svoju rodinu, ktorý získal nelegálne a pravdepodobne aj násilne, pred vlastným životom a priznaním sa,
v podstate strašne nebezpečný človek, hlavne vzhľadom na post, ktorý zastával a zneužíval
a za toto ho uctievať a obdivovať ?
03.01.2021 - 21:42:45
018
Lucansky si s porusovania zakona tazku hlavu nerobil. Sam sa podla jeho vlastnych slov stretol s osobou, na ktoru bol v tom case vydany medzinarodny zatykac a ta osoba po stretnuti odisla normalne domov, akoby sa nechumelilo. Konkretne islo o Lajosa Satora, ktory s nim chcel vyjednavat. Asi ho nemusim predstavovat. Cize stretko na drzovku v rozpore so zakonom o PZ a trestnym zakonom, nehovoriac o zneuziti pravomoci verejneho cinitela. Vraj sam pracoval na rozbiti skupiny Satorovcov. Toto vyzvanil uz ako zandar vo vysluzbe, Sator bol uz mrtvy a vsetkym boli tieto mafianske historky ukradnute (aj mne). Hoci sa jednalo o vaznu vec. Preto sa nestacim divit, ze az po tom, co na Lucanskeho vyplavali este zavaznejsie porusenia zakona a arogantne zlodejiny, sa na internetoch vyrojili tisice pomylenych šulinov, par za nich aj na tomto fore, ktori za nim roja krokodilie slzy.
03.01.2021 - 23:09:10
06
Sa cudujem pri tvojich vedomostiach ze este nie si chraneny svedok zaradeny do programu ochrany.
04.01.2021 - 00:02:30
03
Význam (ne)objasnenia okolností okolo smrti Milana Lučanského
https://teplickova.blog.sme.sk/c/552097/vyznam-neobjasnenia-okolnosti-okolo-smrti-milana-lucanskeho.html

aj ďalšie jej príspevky stoja za prečítanie (a zamyslenie sa)...
04.01.2021 - 08:17:23
00
precital som si to a je to nezaujimava grafomanska zbierka hluposti bez cohokolvek zaujimaveho od cloveka co k teme nema co povedat...
04.01.2021 - 08:33:43
04
Ja som sa teda aspoň zľahka zamyslel - a vážne neviem, ako pani došla po štyroch (!!!) dňoch k tomu, že uvedená smrť a jej okolnosti pre nás ostanú navždy utajené, zaradí sa medzi neobjasnené záhady a navyše spôsobí globálnu nevyriešenú spoločenskú traumu :tmi: Napriek vysokej závažnosti a mediálnej pozornosti pochybujem, že už prebehli aspoň všetky úvodné vyšetrovacie úkony a súdnolekárska pitva ...
04.01.2021 - 09:22:41
05
gebula zjavne nie si cieľová skupina toho článku, to nie je pre ľudí čo sa zamýšľajú :D
04.01.2021 - 11:05:05
03
Kice napísal:
LL
Ja nezávidím, ak si človek niečo vybuduje, ale tento bol obvinený z toho, že ma okradol. A to mi vadí. Tebe asi nie.

škoda že si nepchopil .... narážku ....mne išlo o 300 rokov :-)
04.01.2021 - 13:07:09
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up