sekiller napísal:
Jo, potom mi to došlo, nechcelo sa mi opravovať, popísal som hádam dobre.

Váha má auto-timer mód, stlačíš cudlik začne odpočet, máš 3 sekundy na položenie šálky a váži stále 0. Potom sa spustí auto-timer a začne vážiť prírastky. Mne je tiež zbytočný, ale teda je to tam.

Veľmi nechápem ako a hlavne načo by bola funkcia auto-tare tak ako popisuješ ty. Rozdiel je len v tom či musíš alebo nemusíš stlačiť navyše tlačidlo?

Ano, presne v tom, uz sa mi nechce stale stlacat to tlacidlo. Su vahy, ktore to maju.
04.01.2021 - 21:01:22
00
SmartSam napísal:
Poznate to cierne? :-)

Nanopresso alebo nieco podobne. Hmmm?
04.01.2021 - 21:04:09
01
Deemax napísal:
Ahoj, nevyznám sa vôbec do týchto vecí ale je lepsi než tento? https://www.datart.sk/Espresso-DELONGHI-EC-850B.html ten chcem totiž kúpiť ale ako píšem neviem o daných veciach vôbec nic a tak si dam rad poradiť :-) ďakujem

Neodvazim sa to porovnavat, kedze v tomto tiez nie som extra skuseny, ale pokial casto pijes capuccino, jednoduchsie ho pripravis s delonghi, ktore ti spenene mlieko "nacapuje" rovno do salky, ked som dobre pochopil. Na sage ti napeni automaticky podla toho, aku penu si nastavis, ale das si to do konvicky a nalejes sam. Tiez keby si uvazoval o tom, ze budes kavu pripravovat z podov (ako keby kapsule do pakoveho kavovaru), tak sage nie je kompatibilne, ale mozno staci vymenit paku alebo filter, neviem. V priprave espressa z mletej kavy az taky rozdiel nebude. To zalezi aj na uzivatelovi. Plus sage je rozmerovo mensi, ked potrebujes usetrit nejaky priestor. Zaujalo ma, ze maju 400+ eurovy kavovar za polovicu, resp teraz asi este menej, lebo este maju 10% zlavu.
04.01.2021 - 21:05:45
00
peterg napísal:
Ano, presne v tom, uz sa mi nechce stale stlacat to tlacidlo. Su vahy, ktore to maju.

tato to nema a aj autotimer nefunguje uplne dobre. akonahle odlahcis vahu tak prestane casovat co logiku ma, ale pri miestani sa mi stalo ze som pohol s dekanterom a zastavil mi time. inak je ta vaha super, dizajn je perfektny:)
kupoval som z tadeto ale za 47 aj s postovnym https://www.sscoffee.sk/produkt/timemore-black-mirror-basic-digitalna-vaha-cierna/ mozno este bude neskor akcia.
04.01.2021 - 22:16:05
00
Nepotrebujem nutne vahu, nejaku mam, ale keby som kupoval, tak musi mat auto-tare a vysku do 20 mm (idealne 19 mm a menej). Ak niekto o takej (peknej) vie, nech da tip.
04.01.2021 - 22:56:51
00
blackman napísal:
Co na tom chceš mliet? Veď 30€ stoji 1kg kávy z lokalnej praziarne.


tomuto nerozumiem, nekupujem kavu po viac ako 300g, rad skusam, ale momentalne mam viac ako 1,5kg roznych baleni kav ktore som podostaval a ani jedna nieje mleta :D tak uplne staci mletie na moka, ak by som mal dat 80€ a viac, tak to uz radsej chvilu posporim a kupim nejaky stroj :D
04.01.2021 - 23:10:18
00
peterg napísal:
Nepotrebujem nutne vahu, nejaku mam, ale keby som kupoval, tak musi mat auto-tare a vysku do 20 mm (idealne 19 mm a menej). Ak niekto o takej (peknej) vie, nech da tip.



Ta na ...

https://www.coffeeart.sk/digitalne-vahy/felicita-arc/
04.01.2021 - 23:18:37
00
Dik za tip, o tej aj viem, ale akosi ju dlhodobo prehliadam, asi kvoli cene.
04.01.2021 - 23:26:38
00
Joooj , ta ale keď si hamižný , ta len kkcinu kupeš 😂 ...
04.01.2021 - 23:59:01
00
misoR napísal:
Neodvazim sa to porovnavat, kedze v tomto tiez nie som extra skuseny, ale pokial casto pijes capuccino, jednoduchsie ho pripravis s delonghi, ktore ti spenene mlieko "nacapuje" rovno do salky, ked som dobre pochopil. Na sage ti napeni automaticky podla toho, aku penu si nastavis, ale das si to do konvicky a nalejes sam. Tiez keby si uvazoval o tom, ze budes kavu pripravovat z podov (ako keby kapsule do pakoveho kavovaru), tak sage nie je kompatibilne, ale mozno staci vymenit paku alebo filter, neviem. V priprave espressa z mletej kavy az taky rozdiel nebude. To zalezi aj na uzivatelovi. Plus sage je rozmerovo mensi, ked potrebujes usetrit nejaky priestor. Zaujalo ma, ze maju 400+ eurovy kavovar za polovicu, resp teraz asi este menej, lebo este maju 10% zlavu.

Myslím si že to je fake akcia.... Ako to Vyknu mat v oblube.... Lebo aby normalna cena sage bola okolo 400 je blboat riadna
05.01.2021 - 00:07:07
00
peterg napísal:
Nanopresso alebo nieco podobne. Hmmm?

Zhanal som nieco na vylety do prirody, male lahke, dnes to prislo z ali :-)
https://youtu.be/ApBJRLdDu3Q
Horucu vodu z malej termosky alebo uvarit na minivarici.
05.01.2021 - 00:08:16
00
Ramon1 napísal:
Joooj , ta ale keď si hamižný , ta len kkcinu kupeš 😂 ...

Hmmm, ani nie, ale nestotoznujem sa s tym, ze jej pridana hodnota si zasluzi taku cenu. Vlastne odkedy pouzivam volumetricku extrakciu, tak vahu zapinam len zo zotrvacnosti (a pri prvotnom nastaveni), a tych ca. +/- 0.5g odchylky by som mohol ozeliet aj bez vazenia (a vedomia o tom). ;) No a na to mi staci aj lacna cina. A kebyze este dobre vyzerala a mala auto-tare, tak to je viac, ako je moja realna potreba ... :D .
05.01.2021 - 00:36:22
00
poldi92585 napísal:
Myslím si že to je fake akcia.... Ako to Vyknu mat v oblube.... Lebo aby normalna cena sage bola okolo 400 je blboat riadna

Tak sa pozri na ponuky iných obchodov, keď tomu neveríš.
05.01.2021 - 07:37:56
00
blackman napísal:
Co na tom chceš mliet? Veď 30€ stoji 1kg kávy z lokalnej praziarne.

Martinelli napísal:
tomuto nerozumiem, nekupujem kavu po viac ako 300g, rad skusam, ale momentalne mam viac ako 1,5kg roznych baleni kav ktore som podostaval a ani jedna nieje mleta :D tak uplne staci mletie na moka, ak by som mal dat 80€ a viac, tak to uz radsej chvilu posporim a kupim nejaky stroj :D

blackman tym chcel povedat, ze zhanas mlyncek v cene (hodnote) jedneho kila kavy (4 balicky a 250g), co je tak trochu nepomer. Asi ako keby si chcel kupit nove auto v cene 4 pneumatik, lebo mas dost pneumatik v zasobe, ale nie je na com ich pouzit ...
05.01.2021 - 12:25:36
02
peterg vystihol si to uplne presne, vdaka.
05.01.2021 - 12:45:17
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika / Energia)
keyboard_arrow_up