Gusto0 napísal:
to nevymyslis :-D

Barta okrem listu vyzýva na stránke farnosti, aby ľudia opakovane písali úradu listy ako reakciu „proti hrubému pošliapavaniu ústavných práv veriacich slobodne vyznávať a praktizovať svoju vieru."

https://www.aktuality.sk/clanok/853260/veriaci-a-knazi-z-oravy-atakovali-hygienicku-kvoli-zrusenym-bohosluzbam-zavolala-biskupovi/

Sirenie infekcnych chorob nieje ustavne pravo. Od oviec by som to cakal, ale od knaza, aj v pripade ze ma prazdny kostol, nie. To potom nekona kvoli Panu Bohu, ale kvoli sebe. V kazdom zamestani su Judasi.
05.01.2021 - 18:13:32
00
Kenai napísal:
Dnes som sa doprehrabaval verejne dostupnyumi datami a ohladom Comirnaty (vakcina od Pfizer na covid). Na to co napisem nemam jediny priamy dokaz, ale dam za to ruku do ohna. Mozete mi to otlct o hlavu, az to bude vseobecne znamy fakt. Absencia akychkolvek dokazov, ze to je inak, poskytnutych Pfizer/Biontech, je pre mna dostatocne preukazujuca tento fakt.

Comirnaty neznizuje zasadne rychlost sirenia, znizuje len zavaznost priebehu ochorenia. [b]Cize vakcina chrani len toho, kto sa zaockoval. Tiez nikto nikde nepublikoval, ako dlho bude vakciana ucinna (ako casto ju bude treba reaplykovat) to sa este len ma zistit[/b] Moje obavy som si len potvrdil. Ak sa stretnene s niekym, kto je zaockovany nie je to zaruka ze vas nenakzi. Ak ste ockovany neznamena to, ze sa nenakazite, len vas to chrani proti tazkemu priebehu. S najvacsou pravdepodobnosto v takom pripade ani nebudete vediet ze covid mate, ale sirit ho budete dalej.



Aké tvoje obavy ?! Obávať sa majú antivaxeri a VUK , ale nakoľko ho mame radi , toho kolektívneou imunitou ochránime 😎 . Ale veď to je vynikajúca správa ! Každému o tom povedz , značne zdramatizuj . Nech si je kazdy antivaxer vedomí , že ak stretne v pohodičke si ulicou kráčajuceho zaočkovanca chrchlajuceho koviďácke sliny a ten ho “ okvapôčkuje “ môže on alebo jeho blízky zomrieť ... veď aj popierač kovidu Banáš bol trosku prekvapkany keď ho doprdele kopli nedolieceneho z preplnenej kovid nemocnice lebo potrebovali lôžko pre ťažšie stavy . A tak je to správne , tak aby ste nakoniec nebanovali ako Banáš .

10. Deň ... zatiaľ všetko u oboch v pohode . Lokálny prejav po 2 dňoch ustúpil . Trénujem, žijem , chodím na čerstvý vzduch , pracujem ... žena ešte aj kojí 😂 . Nikto zo známych zdravotníkov - desiatky kusov nemal nežiadúce účinky , komplikácie ani nezomrel .
05.01.2021 - 18:18:53
014
Nastal čas vyslyšať slovo Sheldonovo



Sheldonu chvála.
05.01.2021 - 18:46:34
00
Ramon1 napísal:
Aké tvoje obavy ?! Obávať sa majú antivaxeri a VUK , ale nakoľko ho mame radi , toho kolektívneou imunitou ochránime 😎 . Ale veď to je vynikajúca správa ! Každému o tom povedz , značne zdramatizuj . Nech si je kazdy antivaxer vedomí , že ak stretne v pohodičke si ulicou kráčajuceho zaočkovanca chrchlajuceho koviďácke sliny a ten ho “ okvapôčkuje “ môže on alebo jeho blízky zomrieť ...


:lol: Tak mi na to daj aspon palec hore, ked uz som ti dodal take skvele spravy. Stalo ma to skoro tyzden roboty :rofl:

Podla mna to az tak skvela sprava nie je. Na kolko, vakcin na kompletne preockovanie bude dost tak v druhej polovici 2022. Ak by vakcina zaroven branila sireniu, tak jedna ochcrani viac ako len jedneho, zjednodusene povedane.
Vzhladom na rychlost akou su schopni dodavat vakciny na trh, bude treba prvych preockovavat zrejme ovela skor, ako budu zaockovani vsetci. Je otazne ci vobec dokazeme zabezpecit, aby v jednom momete boli zaockovani vsetci. Bojim sa scenara, ako ked sa natiera Golden Gate Bridge, este neskoncis a uz ti opadava zaciatok.

A to si este zober, ze zacinaju vymyslat, ze daju len jednu davku zatial. Vraj aby sa zaockovalo viac ludi. Na to to vobec nebolo testovane a je mozne, ze to bude uplne zbytocne. Podla protokolu by hned mali kazdemu rezervovat vakcinu a termin na dalsie ockovanie o 2 tyzdne. Vyplytvaju tisice vakcin a posunieme sa mozno na rok 2023, alebo na nikdy.


Naposledy upravil Kenai dňa 05.01.2021 - 19:26:44, celkovo upravené 3 krát.

05.01.2021 - 18:51:50
00
Gusto0 napísal:
Prvým bol verejný list farára z Brezovice Jaroslava Barta adresovaný hygieničke, v ktorom opatrenia proti šíreniu COVID-19 nazýva intervenciou, žiada jej rezignáciu.

komentáre tiež fajné: "pani ma stastie, ze ju neposlali na hranicu spolu s ciernou mackou"
05.01.2021 - 18:57:35
07
bedo, oni su ako farizeji ktori dali zatknut Krista a rovnako si neuvedomuju co hlasaju a ako sa spravaju.
05.01.2021 - 19:04:02
00
tulenik Brilantne!
qph.fs.quoracdn.net
05.01.2021 - 19:15:37
00
matelkot sa nám v Nitre zase skoro rozplačkal.Keď bude potrebovať lopatu na tie jeho hroby,na záhrade mám dve volné aj krompáč.
05.01.2021 - 19:59:31
00
ked si ten hrob vykope pre seba tak pozicam aj ja
05.01.2021 - 20:08:43
00
Novinka pri lockdownoch - max 15 km od bydliska
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nemecko-karantena-omezeni-sasko-koronavirus.A210105_153652_zahranicni_jhr
05.01.2021 - 20:16:17
00
Na odlahcenie.
Zistil som ako to je! Polovnici za to môzu! Oni to rozstreluju a teda siria Koronu po svete.

Prílohy:

1CA2497B-F434-488D-BF77-F8EC58479D22.jpeg
1CA2497B-F434-488D-BF77-F8EC58479D22.jpeg 605.93 KiB thumb_up0thumb_down

05.01.2021 - 20:36:47
04
nejaký mienkotvorný denník, alebo redakcia redakcia tv novín by mali osloviť vodcov dezolatov, či už na covid veria, považujú situáciu za dostatočne vážnu atď...
05.01.2021 - 20:43:58
00
iron.hide napísal:


15 km je zbytočne vela. Chcel by som vidiet toho co sa prekope tak hlboko. :D
05.01.2021 - 20:55:30
00
ivan napísal:
15 km je zbytočne vela. Chcel by som vidiet toho co sa prekope tak hlboko. :D

Tam to obmedzuje banský zákon
05.01.2021 - 21:11:09
02
A kolko sa dá ist smerom nadol ? Keby dali iba horizontálny zákaz vychádzania z domu. :D
05.01.2021 - 21:16:14
00
keyboard_arrow_up