Zubesuch napísal:
myslím, že to ukončíme tým zhrnutím, čo som sem pleskol z imtbtrails. mne je úplne jasné a nerozporujem to, že na výsledný chod tlmiča má povrchová úprava nôh evidentne zanedbateľný vplyv. Výhoda oproti ostatným úpravám povrchu je v odolnosti nelubrikovaného povrchu. Či to niekto potrebuje alebo nie, to už musí uvážiť ten čo to platí.

Nejaké povesti o FOX vidlách aké sú tupé a necitlivé naozaj nesledujem. Zatial posledna skusenost s Foxom je v poriadku. Priateľka ma na novom ebajku fox 34 rhytm. no napriek tomu, že to je low cost vidla so základným GRIP cartridgom, tak chodí naozaj veľmi pekne.



Fox Rhytm su fajn, neraz sa stane, ze je clovek spokojnejsi ako keby tam mal Fox Factory s FIT4. :) Kupil som na svoj bike Fox X2 Factory, ale nie kvoli Kashime - Performance Elite neboli k dispozicii. A tiez som spokojny. :)
03.01.2021 - 13:57:16
00
Zubesuch napísal:
:D :D aj by som povedal, že vitaj v mojom svete. Ja mam v merku asi 5 modelov od 5 rôznych výrobcov. Ten čo a mi lúbi najviac je vypredaný a čakám na predstavenie 2021 ročníka. Kedy príde, nevie nikto. Na ostatné čakačka 90 až 180 dni a bojím sa aby sa mi vôbec niečo ušlo. Ak si človek myslí, že s rozpočtom 8000 dnes kúpiš bajk hocikedy a vozíš sa, tak je na veľmi veľkom omyle. Mi to pripomína časy, keď prišla prvá škoda octavia :D.


Je to tu OT ale ano, na YT cakame viaceri ako na spasenie, uz 2x som mal tiky, ze toho noveho Spectrala alebo Tyee vyklikam ale do konca januara este vydrzim a pak to vyklikam aj ked budem 3-5 mesiacov cakat uz nech to bude co to bude :-D

A potom ked to pride pojde asi moja Merida eONE-SIXTY 900-E prec a ponecham si uz len non-ebike..
07.01.2021 - 14:37:30
00
no ja ako sledujem dostupnosť/nedostupnosť nových modelov,a k tomu ešte nárast cien,tak ja si moju Merida eONE-SIXTY 900-E nechám aj na sezónu 2021 :^)
07.01.2021 - 15:16:14
01
Tak, ja to budem ked-tak predavat ebike (este nie som na 100% rozhodnuty, mozno si jeden bike necham v MT a jeden v BA) - tak urcite az po tom co novy bajk dojde.. Ci uz to bude Jeffsy, Tyee alebo Spectral (toto je trojica v ramci ktorej sa rozhodujem..)
07.01.2021 - 15:20:11
00
keyboard_arrow_up