par polopatistickych videi (nielen) o vakcinach proti korone
thumb_up1thumb_down

13.01.2021 - 16:30:56
00
sme prvi
https://www.interez.sk/sme-na-1-mieste-lekar-visolajsky-vysvetluje-preco-u-nas-zomiera-na-covid-19-najviac-ludi-na-svete/
13.01.2021 - 16:47:05
01
konečne to tomuto malému Goebbelsovi niekto povedal na plnú hubu

https://www.facebook.com/databezpatosu/posts/161273805787088
13.01.2021 - 17:18:50
06
iron.hide napísal:


Dost dobre zhodnotenie slovenskeho zdravotnictva.
Mozme dakovat za rozklad zdravotnictva takym vagabundom ako bol napr. Pavol Paska.
Ale to neskutocne kradnutie v zdravotnictve uz zacalo vytvorenim viac zdravotnych poistovni.
Jednoznacne mala ostat jedna zdravotna poistovna s poriadnou kontrolou hospodarenia.

Pacia sa mi vsetky tie hovorkyne zdravotnictva ako stale vysvetluju ovcanom Slovenska pri vsetkych pruseroch v nom,
ze ale zdravotna starostlivost pre obcanov nie je ohrozena a je riadne zabezpecena. No urciteee.
13.01.2021 - 17:21:31
10
Dobre. Stav zdravotníctva je dôsledok. Podme ale k príčine úmrtí. Príčinou je blbosť ľudí. Prežieranie, chlastanie, fajčenie, nedostatok intenzívnej fyzickej aktivity. Ked je zdravotníctvo v zlom stave tak mám robiť všetko preto aby som sa doň nedostal. O svoje zdravie sa máš starať sám, nie spoliehať sa na cudzích ľudí, lieky, vakcíny, ...
13.01.2021 - 17:23:03
17
nepaušalizoval by som.zomreli aj mladí a úplne zdraví.covid je dosť často doslova lotéria a šťastie.
13.01.2021 - 17:30:42
01
triki: zdanlivo zdravi. Aj sportovcov je vela, co im nic nie je a zo dna na den ich trafi. Loteria to celkom isto nie je, ta pricina tam urcite je, len ju este (mozno) neodhalili. Ale aj keby aj, teraz to neprezradia, najprv treba predat vakciny. Biznis nepusti :)
13.01.2021 - 17:50:53
03
osobne poznám úplne zdravých ľudí ktorí sa nevedia 2 týždne zbaviť horúčky a sú už na dne so silami.nepomáha nič.
13.01.2021 - 17:58:05
04
ivan napísal:
Do škôl sa na 99 % od pondelka nejde a všetci žiaci zš a sš pokračujú do 22.1. v dištančnej výuke.

https://www.cas.sk/clanok/1074353/groehling-o-buducom-tyzdni-na-99-sa-budu-deti-vzdelavat-v-rovnakom-rezime-ako-teraz/


a coze si otocil? pred 2 dnami si sa tu 10 prispevkami hadal, ze 1 a 2 rocnik isto vsade pojde :)
13.01.2021 - 18:10:14
00
triki: nikto nie je zdravy, len zle vysetreny :P .. ale inak neustale horucky znamena, ze telo s niecim bojuje a nevie sa toho zbavit, akokolvek sa snazi. Napr. borelioza je taka. Telo sa toho zbavit nemoze, moze dvihat teplotu kolko chce .. lebo borelia nie je ani virus, ani bakteria /ale borelia nenapada cievy/. Co z toho plynie ? Treba preverit kazdy aspekt... nie, nemyslim tym boreliu, ale princip.

edit: este to mozes vziat z ineho pohladu. Nemysliet v krabici. Niekto je uplne zdravy, ale ma 2 tyzdne horucky ? No bud je to svina ten virus zakerny :lol: a loteria, alebo zdravy nie je /spusta starych ludi tym presla v pohode .. zvlastne nie ?/. A ak nie je zdravy, ale vysetrenia vsetky ma ok, tak nieco nenasli. Cize treba hladat dalej. Mas dve moznosti .. bud sa zmieris s myslienkou, ze zahadny virus si robi co chce, alebo ... takze tak :) A ja ti mozem povedat za seba, ze uz viackrat sa mi stalo, ze som z medicinskeho hladiska bol nacisto zdravy, dokonca som bol prehlaseny podla vysledkov aj s perfektnou kondickou. Realita ? No, pomlcim o tom radsej :lol:
13.01.2021 - 19:22:06
02
jordi napísal:
a coze si otocil? pred 2 dnami si sa tu 10 prispevkami hadal, ze 1 a 2 rocnik isto vsade pojde :)


písal som že pôjdu ak sa nezmenia pokyny - žiadne isto

ináč posledných 30 rokov je chorá doba,ludia chodia po 10 násobne zvýšenom počte lekárni, po zdravotníckych zariadeniach, nákupných centrách
je to síce tiež pohyb len dost málo intenzívny :D


Naposledy upravil ivan dňa 13.01.2021 - 19:47:06, celkovo upravené 1 krát.

13.01.2021 - 19:37:38
00
ivan napísal:
Dobre. Stav zdravotníctva je dôsledok. Podme ale k príčine úmrtí. Príčinou je blbosť ľudí. Prežieranie, chlastanie, fajčenie, nedostatok intenzívnej fyzickej aktivity. Ked je zdravotníctvo v zlom stave tak mám robiť všetko preto aby som sa doň nedostal. O svoje zdravie sa máš starať sám, nie spoliehať sa na cudzích ľudí, lieky, vakcíny, ...


Ivan, s tymto moc prave pri covid-e nesuhlasim. Co pozorujem ja v mojom okoli tak je to prave naopak...tazsie priebehy maju prave ludia co dlhe roky sportuju, v podstate zdrava zivotosprava, dobry zdravotny stav. Naopak ludia so zdravotnymi tazkostami, fajciari atd polezia dva-tri dni v posteli a vybavene. Samozrejme z mojich skusenosti nepausalizujem, ale skor mi to pride ze covid je ako loteria...proste dam to/nedam to.

Btw som zvedavy aku bude mat Cinky tohtorocnu sezonu ( sorry za link od "konkurencie" )...
https://mtbs.cz/clanek/ondrej-cink-zahajil-rok-2021-v-posteli-skolil-ho-covid-19
13.01.2021 - 19:44:50
00
tak ale ked niekto fajci a ma nadvahu to hned neznamena ze bude mat horsiu imunitu ako ja co denne sedim na biku, volny cas travim v prirode.
navyse blizenci su nachylni na plucne choroby :lol:
13.01.2021 - 19:45:45
01
matt napísal:
Ivan, s tymto moc prave pri covid-e nesuhlasim. Co pozorujem ja v mojom okoli tak je to prave naopak...tazsie priebehy maju prave ludia co dlhe roky sportuju, v podstate zdrava zivotosprava, dobry zdravotny stav. Naopak ludia so zdravotnymi tazkostami, fajciari atd polezia dva-tri dni v posteli a vybavene. Samozrejme z mojich skusenosti nepausalizujem, ale skor mi to pride ze covid je ako loteria...proste dam to/nedam to.

Btw som zvedavy aku bude mat Cinky tohtorocnu sezonu ( sorry za link od "konkurencie" )...
https://mtbs.cz/clanek/ondrej-cink-zahajil-rok-2021-v-posteli-skolil-ho-covid-19


úmrtia nie sú len loteria, 80 - 90 % úmrtí má sprievodné ochorenia a ochoreniam sa dá predchádzať aj vlastným pričinením
13.01.2021 - 19:51:20
00
na bikefore dnes jednemu zomrel tata na covid, uprimnu sustrast, a pise k tomu toto (sli tam samozrejme v tyvek oblekoch)
Byli jsme se za nim podivat na JIPu uvnitr, a muzu rict, ze neco tak smutnyho jsem dlouho nevidel. Narvany místnosti az po strop lidma a pristrojema. Ani projit tam neslo
13.01.2021 - 20:05:50
00
keyboard_arrow_up