fotky schovali tiež do komunity, ako výjazdy
17.01.2021 - 14:16:30
00
will to, ze sa forum bude vyvijat, je prirodzene. Koniec koncov si to sam napisal, "evolucia ho vyladila" - ta evolucia su nase zasahy a vasa spatna vazba na tie zasahy, pripadne vase pripomienky. Netreba sa ale bat nejakych dramatickych zasahov, ale su veci, ktore sa oplati zlepsit hlavne v temach, ktore nie su vykecavacie, ale riesia nejaku otazku/problem - momentalne je strasne tazke najst dobru odpoved na cyklisticku otazku. A o tom forum primarne je (bolo), nie o koronaviruse, politike, offtopicu a hadani sa v kazdej teme.

kava o tomto use-case som ani nevedel. Pouvazujeme, ale na trackovanie vlastnych sportovych aktivit budu urcite lepsie aplikacie ako nase vyjazdy.

myabarth v starom designe bolo po kliknuti na bazar zoznam kategorii, nie zoznam inzeratov, to tam pribudlo s novym designom. Po novom teda vidis nove inzeraty rychlejsie ako predtym. Ta reklama do shopu tam tiez uz je roky.
17.01.2021 - 14:16:33
00
cervo ak to ľudia nevyužívali, tak kvôli mne to meniť netreba. Je fakt že tie aktivity som tu dával len kvôli tomu triedeniu, lebo také detailné (v osobných štatistikách) to nemá ani garmin ani strava.
17.01.2021 - 14:18:32
00
kava: najlepsie je si to zapisovat do excelu, das si ho do cloudu, mozes si narobit stats, ake chces. Alebo strava profil a import :D

Pozeram, ze je prehlad produktov, co clovek kupil. Tak to sa mi paci :) Ale biela plocha nie, na mobile je to ok, na PC je to priserne. Este manualna moznost zadania rozpatie cien. TO ma prakticky kazdy eshop, roller, aj manualny vstup ;)

edit: Wishlist vypada citelne rychlejsi :)
17.01.2021 - 14:30:27
00
myabarth v starom designe bolo po kliknuti na bazar zoznam kategorii, nie zoznam inzeratov, to tam pribudlo s novym designom. Po novom teda vidis nove inzeraty rychlejsie ako predtym. Ta reklama do shopu tam tiez uz je roky.[/quote]

Práveže minule boli dlaždice s veľkou foto a teraz sú tam prťavé riadky, ktoré spolu s tým žiarením tej bielej spôsobujú že je to mega neprehľadné lebo tam nie sú fotky len mini písmo. Po ďalšom kliknutí sa to zobrazí to isté menu kategórii len s fotkou ktoré je ale tak mini, že na mobile vlastne ani nerozoznam, čo na nej je. Podľa mňa vizuálne je bazár menej prehľadný ako bol.
17.01.2021 - 15:01:40
03
Ale stále neviem čo máte s tou sietnicou, moja sietnica je za 200tis rokov celkom dobre adaptovaná na svetlo, dokonca tak, že nemusím nosiť slnečné okuliare. Ale inak, doteraz bolo fórum aj stránka biela a nikomu to nevadilo :?: Matný displej, nízky jas - ideál na čítanie...
17.01.2021 - 15:38:26
00
Som si myslel, ze som na zlej stranke ale ani po F5 sa to neopravilo :( Za mna chyba bazar fotky, pride mi to uz cisto ako e-shop.
17.01.2021 - 15:50:32
02
dajte aj po bokoch kde bola predtym reklama nejaku tmavsiu sedu farbu, nech to tak nesvieti na monitoroch..
17.01.2021 - 15:57:28
08
Veru,Cele je to teraz take plane,sterilne,prazdne,nudne.
Inak cez PC mam palce zelene,alebo cervene.Na mobile su oba oranzove,teda je to dost matuce,neprehladne.
17.01.2021 - 16:04:36
00
Asi mam zly mobil alebo zle oci, ale nerozoznam precitanu temu od neprecitanej v "aktivnych temach"
17.01.2021 - 16:13:47
00
da sa zvyknut na vselico, ale vadi mi ze ked dam Zobrazit vsetky notifikacie tak mi ukaze vsetky uz ako precitane, takze neviem ktore su nove. toto prosim upravit
17.01.2021 - 16:27:05
01
tak ono z dobreho pocitu neprezije nikto, takze chapem zmeny, no aj ked sa mi teraz zda forum divne verim ze sa to trosku este prekope. inac ked si zvacsim v chrome tento web na 125% je to o hodne lepsie ako default v 100% velkosti
17.01.2021 - 16:47:38
01
RANDAL Ja mam paciky spravne - zeleny a cerveny a k tomu oranzove srdiecko
lapaloma Plna bublinka neprecitana, prazdna vsetko precitane a ak je to oranzove, tak je medzi oblubenymi.
boneshake Odstranenie postrannych reklam je komercia? Nemas to trosku pomylene?
17.01.2021 - 16:49:24
01
preco uz nie je v hornej liste odklik na FOTKY ? casto som pozeral havne fotky ludi z roznych vyjazdov a turistik. Teraz mam hladat v kazdej teme samostatne ? ach jaj
dost zla zmena
17.01.2021 - 16:50:55
014
Tak palce su ok.
17.01.2021 - 16:55:27
00
keyboard_arrow_up