boneshake Tak mtbiker uz nie je len forum ako to bolo pri jeho vzniku. Teraz je to primarne obchod a je uplne logicke, ze primarne propaguje to co je ich core business. Forum je teraz len okrajova zalezitost. Popravde neviem ako to tam vyzeralo - mna zaujima len par tem ktore sledujem a na ne sa dostanem kliknutim na zvoncek.
Pre mna je najpozitivnejsia zmena odstranenie reklam a za to som im vdacny.
17.01.2021 - 17:03:54
01
cervo prečo nejde v bazáre zväčšiť obrázok ( zmizla lišta zo spodu obrázku pre zväčšenie,
podanie ďalšieho ), a v shope to pri obrázkoch funguje?
17.01.2021 - 17:12:59
01
lapaloma prosim o screenshot. Precitane a neprecitane temy su, ako doteraz, odlisene tak, ze su oznacene boldom.

Hack3r to tak bolo vzdy. V momente ako si otvoris notifikacie tak su povazovane za precitane.

boneshake tato stranka pre prevaznu vacsinu uzivatelov je primarne e-shop. Taky je vyvoj, my sa mu prisposobujeme. Vdaka e-shopu tato stranka nie je zahadzana desiatkami reklamnych ploch, pripadne poziadavkami na predplatne.

morca fotky sa presunuli do sekcie Komunita. Je to o jeden klik navyse. Je to obet zuzenia hornej listy, kde sa musi zmestit vyhladavanie a hlavne sekcie. Sekcia komunita sa bude dalej rozsirovat.

ibo asi myslis tie ikonky na spodku fotky po zvacseni fotky? To neviem preco zmizlo. Pouzival si to na desktope alebo mobile? Na mobile sa da fotka priblizit standardne (pinch-to-zoom).
17.01.2021 - 17:18:31
00
Uz je to ok, rano este nebolo
Klikol si na notifikacie, videl si neprecitane klik na prvu, precital si co si chcel a klik na spat a vratilo ta uplne niekam inam. Teraz ta vrati na tie neprecitane notifikacie tak ako to bolo povodne na starom webe
17.01.2021 - 17:19:11
00
Ale ano, je tam bold len ta siva hrubsia vs tenka cierna nie je pre moje oci akosi vyrazna, ale cak zvyknem si. A ak nie tak viem co mam spravit :)

A randy, ano ikonu vidim, len zvyknuty som bol orientovat sa podla textu a pre mna je tato farebna schema proste nestastna. K zvysku zmien sa vyjadrit nejdem lebo ja by som zmeny najradsej zakazal
17.01.2021 - 17:27:05
00
Za mna HNOJ GRC , vrátit povodny vzhlad a ked tak menšie upravy . Neviem na čo je dobry takyto downgrade !
17.01.2021 - 17:32:05
03
cervo keď kliknem v tomto zobrazení na srdiečko, zobrazí sa mi pekne celý wishlist.
Príloha:
Screenshot_2021-01-17-17-53-53-072_com.mi.globalbrowser.jpg
Screenshot_2021-01-17-17-53-53-072_com.mi.globalbrowser.jpg 166.85 KiB thumb_up0thumb_down


Keď kliknem na ikonu EUR, zasekne sa to na zobrazení ako na tomto obrázku a nejde s tým pohnúť hore ani dole.
Ak chcem aby mi EUR/CZK fungovalo musím mobil otočiť na zobrazenie na šírku. Používam Mi prehliadač v Xiaomi Redmi Note 9 Pro.

Prílohy:

Screenshot_2021-01-17-17-53-28-862_com.mi.globalbrowser.jpg
Screenshot_2021-01-17-17-53-28-862_com.mi.globalbrowser.jpg 215.93 KiB thumb_up0thumb_down

17.01.2021 - 18:02:44
10
cervo áno myslím tie ikonky, používam mobil , ale verziu webu pre pc, po kliknutí na hlavný
obrázok v inzeráte sa tento otvorí ešte menší ako je pôvodný ( skúšal som rôzne inzeráty)a nedá sa zväčšiť a po prepnutí no mobil verziu keď mám display na šírku tiež to otvára dosť menší ako pôvodný prvý v inzeráte a všetky ostatné rovnako veľké a nedajú sa zväčšiť
ako predtým s tou ikonkou
17.01.2021 - 18:14:00
00
noo ja som to prave otvoril teraz vecer po tme - nabuduce poprosim upozornenie vopred - dostal som "ranu do hlavy" :-D fakt to plesti - a bude to prave tym ze tej bielej je tak o 30% viac - na PC. bez tej reklamy okolo a horna lista je tiez biela. je to fakt moc - ale - ziaden extrem nieje dobry - cisto cierne pozadie s bielym textom by mi tahalo oci rovnako. takze fakt by som poprosil stmavit ale nie uplne - mozno trosku sedej niekam popridavat.
problem dostat/najst odpoved na cyklo otazku je - je toho uz vela - malo kto dnes pouziva hladanie a tocia sa tie iste otazky dookola = uz nikto nema chut na ne odpovedat - to je problem novych ludi co sem chodia ( ale vsimol som si to ako vseobecny problem vsade - namiesto hladanie sa najprv pytat lebo je to jednoduchsie). druhy problem je ze vela schopnych ludi odtialto odislo a nadalej odchadza - z novacikov je zase problem odhadnut kto radi dobre a kto kraviny.
trosku mimo aktualnu temu ale spomenula sa oranzova farba mtbikeru - ta je ok. len pri obleceni je to trosku problem kedze mi k nicomu neladi, uz som mal par krat chut kupit si dres alebo gate no vzdal som to. ak budete robit novy designa oblecka zvazte viacero fareb. variant.

no nic idem si zvykat - aj ked kym som toto dopisal zacina hlava boliet z tolkeho svetla :-)
17.01.2021 - 18:22:15
02
astro riesi sa.

ibo daj link na inzerat. Ci nahodou nepozeras taky, ze tam je ten obrazok uploadnuty maly.

Stale mi s tou bielou nejde do hlavy jedna vec - ako fungujete na inych strankach, ktore maju biele pozadie? A ze je ich na internete vacsina. Ak vas boli hlava z bielej, treba nastavit jas monitoru nizsie (to myslim vazne).
17.01.2021 - 18:41:54
13
Podľa mňa je to krok späť. Dizajn je orientovaný na nového návštevníka, bežná, väčšinou používaná schéma. Ako častý, pravidelný návštevník (niekoľkokrát za deň) bola pre mňa ideálna nízka horná lišta, resp. reklama v podklade, kde vrchná časť nezaberala veľa miesta a boky ma nerušili. Videl som aktuálne zmeny v článkoch, ktoré sú priorita. Teraz sú posunuté nižšie a v mobile je treba sa k nim prerolovať. Potom som prešiel na nové fotky, teraz sú schované v komunite a ďalej na fórum a odklikol nové. Toto aj viackrát denne. Vpravo od najnovšieho článku som mal náhodné produkty, ktoré tiež občas zaujali. Teraz je sú tam kategórie v e-shope, čo je podľa mňa nepodstatné. Zvyknúť sa dá na všetko, ale myslím, že najaktuálnejšie veci by mali byť na hlavnej stránke prioritné a nie až niekde dolu.
17.01.2021 - 18:43:15
03
Mtbiker nech spravi anketu kto je za ponechanie povodneho vzhladu alebo noveho outfitu.
17.01.2021 - 18:52:18
05
na inych strankach netravim tolko casu ako tu :lol: prave som si vsimol ze mtbiker je teraz podobny FB. lenze neviem ako tebe ale ja mam na FB mierne sede pozadie. len horna lista a prispevky su cisto biele. ked som napr na aktualitach tam je tolko textu a obrazkov ze tej bielej je podstatne menej. (PC)
co tak jemny nadych orazovej nech to ladi :-D
17.01.2021 - 19:11:38
01
Take divne to tu. Nepaci sa mi to.vela bielej, strasne to taha oci. A nie je o uprave jasu na displeji.
17.01.2021 - 19:17:03
010
cervo pozeral som viac inzeátov , je to všade rovnako ale napríklad tento
https://www.mtbiker.sk/bazar/bicykle/gravel-a-cyklokros/439544/cube-cross-race-sl.html
prikladám aj snímku obrazovky

Prílohy:

DlhaSnimkaObrazovky_2021-01-17-19-23-24.png
DlhaSnimkaObrazovky_2021-01-17-19-23-24.png 1.5 MiB thumb_up0thumb_down

17.01.2021 - 19:27:24
00
keyboard_arrow_up