lapalko neviem presne ako to myslis, ale podla mna vyhladavanie vo fore funguje momentalne perfektne. Ak som v sekcii "Forum" a do vyhladavacieho pola zacnem pisat "mal", tak mi hned ponukne na prvom mieste temu Male Karpaty. V shope mi zas ponukne produkt obsahujuci "mal" a v magazine hashtag obsahujuci "mal" ktorym su oznacene clanky.
18.01.2021 - 21:04:16
00
Pisem o vyhladavani na hlavnej stranke, to co ty pises sme uz raz rozoberali ked to chalani zmenili a ano funguje to uplne perfektne
18.01.2021 - 21:08:33
00
Tak ale na hlavnej stranke forum ani nie je. Je tam len magazin, shop a bazar, takze verim, ze nikto rozumny nechce na stranke s takymto obsahom hladat primarne diskusne temy z fora.
18.01.2021 - 21:11:44
01
Chapem. Je pravda ze ja sa uz tazko vzijem do polohy toho co sem prsiel a nepozna obsah. Ja chodim priamo na aktivne temy
18.01.2021 - 21:13:25
00
martininer síce trošku odbočka od dizajnu ale skúsim vysvetliť prečo je MTBIKER teraz tým, čím jej:

- Komunita - tá prešla vývojom a vrchol fóra už je pekných pár rokov za nami, odhadom tak možno aj 10 - narážam teraz na kvalitu, nie kvantitu. Prirodzene, silné osobnosti fóra pomaličky odpadávajú a noví dominantní jedinci vzhľadom na vývoj spoločnosti nepribúdajú. Toto nie je problém, s ktorým bojuje MTBIKER, toto je všeobecný problém internetu - som presvedčený, že väčšina vie, o čom hovorím. Ostatné funkcie ako bazár, výjazdy, fotky, kalendár fungujú a nemyslím, že ich odsúvame na druhú koľaj a boli by na ústupe, práve naopak, do komunitných funkcií ide obrovské kvantum programátorskej roboty. A nielen nej, pri riešení problémov na bazári či pomoci polícii sme s cervom strávili nie málo času. Verím, že vnímate, že sa web technologicky stále posúva a nestagnuje. Na tento rok máme pripravený jeden väčší projekt, ktorý by mal zaujať. K komunite ešte nasledovné - okrem online priestoru sa snažíme aj v offline - či už podporou eventov, značenia, projektov ako Gerlaching. Už som to spomínal počas korony v inej téme, ale toto sú reálne desiatky tisíc € ročne, ktoré putujú do komunity. Samozrejme, nie každého tieto peniaze pri bikovaní "stretnú", kto ale žije cyklistikou, určite sa s našimi aktivitami stretol a v nejakej forme ovplyvnili aj jeho cyklistický život.

Inzercia - ako písal pár príspevkov nado mnou cervo, aj inzertný vývoj webu prešiel za posledných pár rokov vývojom. Nikdy sme nešli cestou maximalizácie príjmov z plôch na stránke a verím registrujete aj to, že našou snahou nie je aby ste preklikávali vyskakovacie okná, mali záchvaty z blikacích bannerov apod.

Magazín - tiež si šliape svoju cestu a som úprimne rád, že dokážeme oslovovať širokú masu cyklistov. Ohlasy na obsah, ktorý robíme je v drvivej väčšine pozitívny. Áno, je v ňom PR a odkazuje na produkty ale vnímam, že dokážeme namixovať obsah tak, aby to ako celok dávalo zmysel. Kvalita, na ktorú sme stavili cca 3 roky dozadu niečo stojí a verte, že Imrové videá, články od Bimjeama či Cepov obsah majú výrobné náklady, ktoré nie sú práve najnižšie.

Shop - projekt, pri ktorom som stál od základov a som naň hrdý. Áno, je to hlavný generátor príjmu webu, je to projekt, ktorý od absolútnej nuly v rekordne krátkom čase dosiahol na Slovensku vrchol. MTBIKER ako projekt dáva aktuálne prácu takmer 50 ľuďom. Vaše peniaze ostávajú na Slovensku, za priateľné ceny dokážeme poskytnúť tovar, ktorý mnohí z vás vrátane mňa samého nakupovali ešte 5 - 6 rokov dozadu takmer výhradne na zahraničných portáloch. Zodpovedne môžem vyhlásiť, že od spustenia shopu ide takmer každé jedno zarobené € nazad do projektu a posúvame ho vpred. Takže áno, zo shopu sa stala dominantná časť webu ale rozhodne nie na úkor komunity či bazáru.

Sumár - MTBIKER prešiel od svojho vzniknu dlhú cestu, ktorej som osobne súčasťou od roku 2005 a pracovne od 2013. S viacerými z Vás sa poznám osobne z maratónov, Domaše, či Hrádku. So stovkami z Vás som si v rámci fungovania MTBIKERA vymenil maily či PM. Nevravím, že sme dokonalí ale cyklistiku máme radi a robíme pre ňu, čo je v našich silách. To, že nám na Vás záleží budeme dokazovať aj naďalej. Verím, že aj táto diskusia v rámci ktorej sme expresne reflektovali Vaše požiadavky je toho dôkazom. :)

Uff, na dnes stačí :)
18.01.2021 - 21:17:24
1326
martininer napísal:
Ešte jedno zhrnutie za mňa: kedysi bol mtbiker hlavne o bazáre a tej komunite, ktoré sú dnes aj na hlavnej lište na poslednom mieste a na prvom eshop. Je to síce pochopiteľné, ale mňa osobne to dosť mrzí...

Martin, pracoval som u firmy, ktorej vedenie sa dalo na www na posledné miesto v rebríčku potrebných informácii pre svojho zákazníka. Na prvom mieste v adresári boli ľudia, ktorí boli v priamom kontakte s užívateľmi, ktorých užívateľ či kupec hľadal. Ktorý že užívateľ produktu potrebuje vedieť, kto je gen. riaditeľ a jeho pobočník so sekretariátom. Takže sú firmy, ktoré vedia, ako na to.
18.01.2021 - 21:30:18
00
mne sa velmi paci magazin - kedysi ked este neboli internety take rozsirene cital som velo. myslim ze vas magazin je lepsi, zaujimavejsi. nemam potrebu kupovat ziaden cyklo casopis.
18.01.2021 - 22:02:13
10
ohladom toho vyhladavania, ked sa na PC sipkou dolu presuniem na prvu moznost, tak sa ten riadok vybieli, cize zmizne a ked sa nan presuniem kurzorom, tak pozadie toho riadka zosedne - tak to ma byt, ale ked posuniem kurzor prec, tak sa ten riadok tiez vybieli

Prílohy:

vyhladavanie1.png
vyhladavanie1.png 57.18 KiB thumb_up0thumb_down

18.01.2021 - 22:02:16
00
Vsetko je je super co pise Boo_boo a preto ja osobne kupujem veci len tu v shope lebo toto vsetko co si pisal chcem podporit. A neminul som zrovna malo (urcite su tu aj vacsi minaci) a dufam, ze nejake ecko tu este utratim, ale to biele pozadie mi trha oci na mobile aj pc.
Vsetky muchy sa vychytaju. Tlacitka budu fungovat, vyjazdy sa tiez opravia, ale ta BIELA, ktoru tu ziada vymenit vacsina, sa riesit nechce :(

V nastaveniach dajte moznost posunut odtien vsetkeho o nejake cislo, aby boli 3 moznosti a bude to super.
Diky!
18.01.2021 - 22:22:48
01
Nemozem najst členov mtbiker. Kto mi poradi kde sa nachadza priecinok?
18.01.2021 - 22:26:39
00
Za mna ak to tu este nebolo, urobte nocnu verziu s ciernym pozadim alebo aspon nieco torche menej svietiace. Ked to mam na 21" monitore nepotrebujem v izbe dalsie svetlo. Ako je to super na oci ani hovorit nejdem.
18.01.2021 - 22:29:12
04
JohnnyZLiptova
ak myslis sekciu BIKERI, tak ta zmizla

cervo sa k tomu vyjadroval tu
https://www.mtbiker.sk/forum/post1685409.html#p1685409
18.01.2021 - 22:31:38
00
Vďaka :/ uz som precital
18.01.2021 - 22:36:53
00
to som zachytil,
napísal:
Vyhladavanie bikerov funguje dalej ..
kde ?
18.01.2021 - 22:38:24
01
Musis poznat niekoho nick a dat vyhladat
18.01.2021 - 22:40:26
00
keyboard_arrow_up