Musis rozobrat ten snimac Muin B+ a tam na plosaku je tlacitko a LEDka. Pre tento typ trenazera musi ledka zablikat 12x az potom je spravne nakalibrovany. Ak ho chces sparovat s cyklocomputerom obvod kolesa musis nastavit na 159 mm.
https://www.kbdmshop.sk/data_web/editor_data/file/Manual_Elite_Trainer_Turbo_Muin_SmartB+.pdf
02.01.2021 - 18:33:06
10
Smart B+ je vseobecne nestastie, kvapalinove sa zahrievaju a neukazuje to presne, magneticke to nepodporuje lebo nevie riesit zmenu odporu. Skusal to niekto realne porovnat s powermetrom ?
02.01.2021 - 19:03:37
00
a si myslis źe ten tvoj Aliexpres zazrak bude lepsi? Ano, moj Muin B+ ukazoval +15W (asi 10%) oproti wattmertu na kluke, ale vies si odpor nastavit napnutim prevodoveho remena. Ja som ho pouzival so svojim wattmetrom dva roky a nehrial sa o nic viac ako Wahoo Kickr, ktory mam teraz
02.01.2021 - 19:17:45
10
Ved sa hned nehnevaj, to z ali nie je moje, ani to neplanujem kupovat, len ma zaujalo ci ma nikto skusenost s tym ako sa to cinaom podarilo opajcnut. Podla videi na youtube sa to javi tak, ze to ma realny powermeter. https://youtu.be/lhhZazmXn5s

Dakujem za info ohladom odchylky, ja pouzivam najlacnejsi elite mag force 8 a elit aplykaciu, nejde mi o absolutne hodnoty vykonu, staci mi porovnanie relativnych hodnot. Ale pre zaujimavost som chcel vediet kolko su tie trenazery zhruba mimo.
02.01.2021 - 22:57:09
00
Kenai Mam ho...mne to ukazovalo tak o 50 W viac :) Najlepsie je ten muinsmejd zahodit a pouzivat watmeter - co je vlastne najlepsie riesenie pri kazdom trenazeri.

lakko Zahrievanim myslel to, ze po zahriati je jeho odpor nizsi ako na zaciatku, ked je studeny. Cize zatazova krivka nie je zavisla len od otacok, ale aj od teploty oleja (ci co to tam maju).
02.01.2021 - 23:20:17
01
Neviem, ci tu je zvlast na to tema, ale viete dat nejake tipy, co pozerat (pripadne pocuvat) na obrazovke pocas treningu na trenazeri (ine ako zwift, alebo podobna appka)?
Nieco, na co sa netreba prilis sustredit a zaroven je to treningovo-motivacne? Optimalne, aby to malo aspon polhodku.
Napriklad Pantani: The Accidental Death of a Cyclist alebo Flying Scotsman boli velmi fajn, ale v zasade to nemusi byt na temu cyklistika. Uplne super bol rozhovor s Radkom Brunnerom (https://youtu.be/THJg783NLNg). Na druhej strane kazdorocny dokument o 1000miles endurance bol kapor a nudil som aj pri sledovani workshopu o casovkarskom treningu na kanali R. Kubu.
Co si zvyknete zapnut vy?
22.01.2021 - 11:07:25
00
Prednasky, kurzy, a niekedy aj len podcasty s obrazom (napr. trainerroad podcast ma aj videa, kde sa proste ludia rozpravaju). Nie som velmi ochotny zabijat cas na trenazeri tym, ze nerobim nic produktivne, to uz rovno mozem ist jazdit von. To, ze viem naraz ist trening a este byt aj produktivny je pre mna najvacsia vyhoda trenazera oproti jazdeniu vonku.
Bavime sa o dlhsich endurance jazdach, na tazke treningy zabavku nepotrebujem, tam to ubieha samo.
22.01.2021 - 11:27:24
00
volodaj Su sice kratke, ale vzdy sa da pozriet ich viac :DDD
thumb_up0thumb_down

A ano, ako pise Miesal - proste ked je nieco vytrvalostne, tak hocico co ma zaujima a kde netreba velmi rozmyslat. Pri treningu sa pozerat nic neda - oci sleduju len cisla a tlacia timer, aby cas bezal co najrychlejsie :P
22.01.2021 - 11:27:57
00
Pises sice nie Zwift, alebo podobna apka. Ale ja pouzivam Kinomap a ak prave ide (maju to dost pretazene cez coronu) tak mozes pozerat videa z celeho sveta. Pre mna je to motivujuce, lebo ma zaujima ko to vyzera za rohom. Napriklad taka jazda okolo BORA BORA je celkom sranda. https://videos.kinomap.com/en/watch/fs3p7x
22.01.2021 - 11:41:01
00
Kenai Ano to moze byt fajn ale omrzi. Na Kinompad som myslel v mnozine podobnych appiek. Elite (ktory mam) to ma podobne ako Kinomap, ale nelaka ma to zatial popravde.
Rachela Dik, ceknem ten trainerroad. Nevyhodou prednasok a podcastov je, ze clovek by si niekedy sem-tam rad urobil aj poznamku, alebo je to prilis narocne na udrzanie pozornosti popri jazdeni.
Na tazsie treningy max hudbu, to povacsinou ani nesledujem displej.
randy Zo zvedavosti som to klikol a uz teraz sa desim, co budem mat najblizsie v recommended videos.
22.01.2021 - 12:14:36
00
netflix, hocico ine ma omrzelo
22.01.2021 - 13:17:17
00
Volodja okrem obcasneho listovania v casopisoch, castejsie
Youtube napr. Bike the world, Bas Idsinga, Indoor cycling videos ...
22.01.2021 - 19:50:12
01
Neviem, či to je ešte aktuálne, ak by mal niekto záujem, majú posledný kus...

https://www.cyklocentrum.eu/trenazery-valce/7734-trenazer-elite-direto-xr-8020775037737.html
22.01.2021 - 20:10:37
00
včera som si v rámci trialu Rouvy porovnával wattový výkon ako mi ho ukazuje táto platforma spriahnutá s mojim wahoo trenažérom voči výkonu z powemetru v kľukách. PM v kľukäch som mal prepojený iba s hodinkami, nech sa to prípadne neovplyvňuje. Rouvy nameral AVG 162 AW, kľuky AWG 178 W, NP 182 W. Riadne skalibrované. Zdá sa mi to dosť veľký rozdiel pri 60 min. jazde... Možno si to Rouvy počíta vlastnými algoritmami, plus rozdiel že je to v trenažéri zotrvačník atd...Neskúšali ste to podobne porovnať , napr. u zwiftu atd...?
27.01.2021 - 08:24:12
00
Ja mam direto x vo zwifte vs 4iii v kluke rozdiel 5W v prospech 4iii
27.01.2021 - 11:48:11
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Cyklotrenažéry)
keyboard_arrow_up