Nie je to uz moc tmave?
26.01.2021 - 21:33:22
01
Este cierne pismo a bude to dokonale :)
26.01.2021 - 22:08:15
01
Skor zelene, hotovy matrix :-)
27.01.2021 - 00:16:22
01
klasicka farba na konzolach (napr aix - aj ked tam to bolo aj take oranzovo hnede niekedy)
to by som skusil
27.01.2021 - 01:40:04
00
V e-shope okrem toho, že pri výbere výrobcu tovaru obrazovka roluje hore, je potrebné odkliknúť / odobrať vo filtri výrobcu predchádzajúceho. Obyčajne, neviem ako iní, si nahodím osvedčeného výrobcu, potom pozriem produkty druhého. Nechcem, aby ich produkty boli zmiešané. Tak či by nebol záujem, ak by pri výbere ďalšieho výrobcu sa predchádzajúci automaticky z filtra odobral. Kto chce viac výrobcov, potom osvedčené pridávanie ďalších s pridržaním Ctrl.
27.01.2021 - 13:26:12
00
seifi, to scrollovanie hore som na desktopoch zrusil, pre mobily to nateraz zostava, nakolko, ako som spominal prednedavnom, riesilo to iny - casty problem pouzivatelov.
Hlbsie by som sa teraz do zmien filtrovania neponaral, pretoze eshop ako taky je tiez vo fronte na redizajn. Ale teda dufam, ze "riesenia s podrzanim ctrl" nebudu jeho sucastou, lebo velmi user-friendly mi to nepride. Ale nie je to v mojich rukach, necham sa prekvapit.
Inak tym, ze si ludia listuju vzdy len jedneho vyrobcu, by som si nebol taky isty, ale je to dobry napad na trackovanie do buducna a zistenie.
27.01.2021 - 13:58:01
03
Rachela rozmýšľam, či by sa mi páčilo mať v mojom profile v záložke "Základné informácie" aj ponuku "Obľúbené inzeráty", napríklad hneď po riadkom "Inzeráty"...hmm, asi hej, páčilo ;) Šlo by to? Vďaka
27.01.2021 - 14:10:24
00
Ad filtrovanie: Ja si radsej oznacim / odznacim tolko checkboxov kolko uznam za vhodne a nasledne potvrdim zmenu, nech sa to nacita. To plati aj pre mobil. Naozaj mi nepride OK "logika", ze mozem oznacit vzdy len jednu moznost a hned sa stranka refreshne. Ved od toho je filter, aby som mohol zadefinovat kriteria filtrovania a az potom sa nacital obsah. Ale mozno som v mensine s mojim sposobom uvazovania. :)
27.01.2021 - 14:15:14
115
dees napísal:
V e-shope okrem toho, že pri výbere výrobcu tovaru obrazovka roluje hore, je potrebné odkliknúť / odobrať vo filtri výrobcu predchádzajúceho. Obyčajne, neviem ako iní, si nahodím osvedčeného výrobcu, potom pozriem produkty druhého. Nechcem, aby ich produkty boli zmiešané. Tak či by nebol záujem, ak by pri výbere ďalšieho výrobcu sa predchádzajúci automaticky z filtra odobral. Kto chce viac výrobcov, potom osvedčené pridávanie ďalších s pridržaním Ctrl.

si si isty, ze nezvladnes zrusit predchadzajuceho vyrobcu ?
skus si pozriet bike24 napr. ako to maju oni (nikto dalsi ma narychlo nenapada)
27.01.2021 - 14:18:16
01
KinDo napísal:
si si isty, ze nezvladnes zrusit predchadzajuceho vyrobcu ?
skus si pozriet bike24 napr. ako to maju oni (nikto dalsi ma narychlo nenapada)

Ale áno, zvládal som to predtým, a teraz to ide ešte lepšie, keď zostáva obraz po odfajknutí nového výrobcu na mieste.
27.01.2021 - 15:39:29
01
Ahojte,

necital som historiu, neviem ci to uz bolo uvedene:
Vnimam tento problem/nedostatok noveho dizajnu:
- ked si hore rozkliknem notifikacie, a idem si v NOVYCH taboch pootvarat to co ma zaujima... tak teraz v novom dizajne sa to uz neda, lebo pri CMD-Click sa to menu s notifikaciami zavrie. Predtym sa nezavieralo - predym to teda bolo lepsie. Teraz je to horsie, lebo mam viac klikania: znovu otvarat notifikacie nanovo.

Dik!
27.01.2021 - 23:10:30
10
asi budem za blbca, ale co je 'CMD-Click' ?
lebo ked pravym / strednym mysitkom kliknem na jednotlive riadky notifikacii , tak sa nic nezavrie a stranky sa v pohode otvaraju ...
27.01.2021 - 23:20:10
00
mlaco napísal:
lebo pri CMD-Click sa to menu s notifikaciami zavrie


Windows Ctrl+Click
27.01.2021 - 23:33:14
10
By sa mi pacilo , ze ked v mojom profile v pravom menu kliknem na "vyjazdy" a zobrazia sa mi moje vyjazdy, aby tam bolo take male oranzove tlacitko "pridat vyjazd", aby som sa tam nemusel preklikavat vez komunita - vyjazdy - pridat aktivitu. Mi to pride logicke Inak sa mi pači.
28.01.2021 - 20:33:21
00
ved si na strave - automaticka synchronizacia ti nefunguje ?
tvoj dotaz ma samozrejme vyznam - ked som sem nahadzoval vyjazdy rucne, tak som 'hromzil' pravidelne
28.01.2021 - 20:35:22
00
keyboard_arrow_up