Tiež si myslím ze tak zle to nebude, jednak tých bicyklov sa predá kvantum, cize jasne ze budu aj problémy, tým pádom sa môže zdať že je to problematicka značka. Stále sa mi zdá, že za tu istu cenu dostane človek vyššiu radu výbavy ako u konkurencie.
27.01.2021 - 13:47:54
01
Napíš do Canyonu a bike posli naspet, je nemyslitelné ze to takto posielajú, sám som majitel Canyon Luxu ale toto by ma fakt nasralo, kua.
Das za peniaze ktoré sú nemale by si mal mat taktiez zodpovedajúcu kvalitu, zase sa týmto nahráva odporcom tejto značky ale stane sa. Po dohode bike zabal a pošles ho pravdepodobne do Čiech kde rám vymenia a do týždna máš bike doma, už sa to v minulosti takto riešilo čo som si všimol.
Hlavne hlavu hore a píš a volaj na ten hotline Canyon nech tam nedriemu k..... !
Tak nech to dobre dopadne, :y:
27.01.2021 - 14:24:16
05
vymenia rám a do týždňa doma...??? zabudni... myslíš že majú v súčasnej situácii rámy na sklade na výmenu...??? možno vymenia , áno ale za 6 mesiacov druhá možnosť dajú mu 20 € odškodné...stavím krk , že to takto dopadne...chlapi moc to prežívate s tými škrabančekmi, veď je to len bajk, nie nejaký mercedes... ;)
27.01.2021 - 14:39:14
02
Rozhodni sa ako chces ale Canyon ma vysunuté repasné pracovisko myslím v okolí Brna ak nie priamo, no aspon sa s nimi skontaktuj a uvidis ake podmienky a možnosti daneho problému ponúknu, je to len na Tebe, možno i Motyka vystrelí, daj potom vediet,
Nechcem tu nikoho rozhorčovat no pisem a snažim sa pomoct :handshake:
27.01.2021 - 15:05:34
03
Dnes sa mi ozvali z českej podpory a ako kompenzáciu mi ponúkli 50€ kredit na ich eshop... Navrhol som výmenu rámu, uvidím čo odpíšu.
Jedná sa o minuloročný model, ktorý bol oproti súčasnému o 200€ lacnejší. Vracať ho, priplácať si a čakať na nový sa mi úprimne veľmi nechce.
27.01.2021 - 18:27:54
01
Trvaj na peniazoch, ja som to uhadal. Ten ich e-shop je taky ....., kde maju vsetko tak o 30% drahsie ako inde a ked zaratas postovne tak este prerobis aj s tym ich poukzom.
27.01.2021 - 19:52:00
02
Canyon peniaze na účet nevracia... Jedine formou poukážky na nákup v eshope... 50 euro je dobrá ponuka a tuším je k tomu poštovné zdarma, teda aspon ja som mal...
28.01.2021 - 00:08:23
00
Chces ma opat oznacit za klamara ? Raz nestacilo ?
28.01.2021 - 01:10:28
10
samigo napísal:
Dnes sa mi ozvali z českej podpory a ako kompenzáciu mi ponúkli 50€ kredit na ich eshop... Navrhol som výmenu rámu, uvidím čo odpíšu.
Jedná sa o minuloročný model, ktorý bol oproti súčasnému o 200€ lacnejší. Vracať ho, priplácať si a čakať na nový sa mi úprimne veľmi nechce.

Držím prsty aby Ti reklamácia dobre dopadla. Keby mne prišiel bajk v tomto stave určite by ma to mrzelo a nenechal by som to tak. Ako už bolo spomenuté Ty si zaplatil za nový bajk a v takom stave má aj prísť, Neakceptoval by som ani 50 € v hotovosti nie to ešte nákup v ich eshope. Dohodol by som sa z Canyon podporou a poslal ho späť aj za cenu čakania. Je to podľa mňa drzosť poslať takto poškodený bajk a rátať s tým že to na zákazníka uhrajú nejakou zľavou.
28.01.2021 - 11:25:08
12
luky64 napísal:
Canyon peniaze na účet nevracia... Jedine formou poukážky na nákup v eshope... 50 euro je dobrá ponuka a tuším je k tomu poštovné zdarma, teda aspon ja som mal...

Mne vratili na ucet.
28.01.2021 - 11:38:40
01
sgorta Ja som uhadal 30E za nedokonaly lak na 900E biku. Tusim som sem aj dal foto. Tebe by mali dat aspon stovku dolu. Nenechaj sa odbit, napis, ze o vysledku budes informavoat na socialnych sietach aj s fotkami... Oni tam maju postup ako na kazdej zakaznickej podpore. Cim budes neodbitnejsi, tym viac toho vybojujes.
28.01.2021 - 11:38:58
03
Skor ide o to ci maju skladom minulorocne ramy. Pokial to posle, je dost mozne, ze mu vratia peniaze a bude musiet kupit aktualny model ak sa este vobec da, ktory je ako vravi o 200€ drahsi + 50 posta. Je pravda, ze ked je raz nieco nove ma to byt aj v takom stave. Ja osobne by som to neriesil, napisal by som im na podporu par teplych slov a isel sa vozit 😁
28.01.2021 - 11:44:47
00
Machst napísal:
...Ja osobne by som to neriesil, napisal by som im na podporu par teplych slov a isel sa vozit 😁


Ak to bude vacsina takto riesit, bude chodit len viac a viac novych bikov v podobnom stave. Musia na tom byt skodny inak s tym do buducna nic neurobia. Ked by to aj nesiel riesit kvoli sebe, tak aspon kvoli dalsim co nieco kupia po nom by mal.
28.01.2021 - 12:00:37
05
Kenai napísal:
Chces ma opat oznacit za klamara ? Raz nestacilo ?

Z mojho pohľadu sa nič nezmenilo...
28.01.2021 - 13:48:24
00
presne ako sa uz pisalo, prva jazda a henten skrabanec bude to najmensie. Nuz ale ked nieco vratia, aspon bude za co kupit lak na nechty na zatieranie novych odlupkov :)
28.01.2021 - 15:50:47
06
keyboard_arrow_up