Joe70 no ono je to tak že žijeme na Slovensku a tu je problém že keď máš keď zarobíš keď si doprajes keď sa zábavas a ľuďom to vadí začnú riešiť radiť usmerňovať mudrovať a vytvárať fámu :) snáď nemusím nikomu ukazovať svoj príjem a obhajovať sa tu na tomto fóre :)) napíšem to ešte raz a naposledy: každý jeden bicykel ktorí som tu v dobre viere a jedine za účelom sa pochváliť a podeliť s vami kúpil za svoje podotýkam svoje peniaze v predajni Bajkula. Mám možnosť tým že robím a zarábam aby som si doprial aký kolvek bicykel treba aj každý týždeň a nevidím v tom nič zle :) a toto prajem každému z vás od srdca! Mne nikto nič nedal a nikdy nič nepožičal za všetko a na všetko som si zarobil a aj som zaplatil sam a to že si viem vybaviť dobrú cenu dobre podmienky spoluprácu a podporu kamarátov to asi nemusím nikomu vysvetľovať či? Od minulého roku ako som predal svoj Domane SL6 som mal Checkpoint SL7 následne ho predal lepšie povedané vymenil za Lapierre Aircode 2018 a na druhý deň ako som to tu odprezentoval a vy to začali riešiť a fabulovať čo ako začo prečo za mnou prišiel kamarát zaľúbil sa doň jemu lepšie sadol ako mne a posunul som mu ho. Zle? Nemohol som? Mám to dokazovať? Áno a ten istí deň som zobral čítaj kúpil nie požičal Trek Emonda SL7 zas v predajni Bajkula odfotil v moje obivacke a dal ho sem a zas som zažil to iste... ja to nechápem? O čo tu ide? Ja nikoho neriešim ja sa do nikoho nestarám ja ak môžem vždy len pomôžem ak som bol s niekim z vás v kontakte moze to len potvrdiť. Tak že teraz som Vám to ani neviem prečo a z akého dôvodu vysvetlil aby ste to pochopili a áno budem ďalej predávať a kupovať pokial sa mi niečo zapáči a budem na to mat. U mna jedine rodina a prijatelia nemajú cenu všetko ostatne áno a do tej skupine patrí aj bicykel tak že keď má napadne ja ho predám ale sľubujem Vám že sa uz o nič nepodelim lebo má mrzí ako sa ľudia zachovali a riešia ako keby som niekomu niečo urobi ublížil... tak za od októbra minulého roku 3 bicykle kúpené v Bajkula 2 som predal a zatiaľ mám červenú Emondu. Krásny večer Vám prajem stále Vám mám rad ale mi s tým už dajte pokoj a už na tuto alebo akú kolvek tému nebuem reagovať nema to cenu. Čaute Daro
28.01.2021 - 23:25:57
415
tiez nechapem, preco tu niekto riesil, ze niekto meni bicykle... ja som ich tiez uz zopar pomenil... a su tu rozhodne ini borci, co maju aj drahsie bicykle, menia ich asi tak casto ako ja si menim ponozky... a nikto sa v tom nepotrebuje vrtat.
kazdeho vec, co si robi so svojimi peniazmi...

edit: potom by ste tu mali takto pranierovat aj Kristina :-D ... snad sa nenahneva, ze som ju tu uviedol... :)
29.01.2021 - 07:09:41
03
Kristina sa jaksi odmlcala, asi mala tiez uz toho dost
29.01.2021 - 08:33:43
01
Pamätám v začiatkoch úplne iné fórum ( nie len grafikou )

Prílohy:

IMG_20210129_085139.jpg
IMG_20210129_085139.jpg 78.44 KiB thumb_up0thumb_down

29.01.2021 - 08:54:42
03
hádam si kristina dala len pauzu a nič sa jej nestalo. Nie je aktívna ani na bike-forum.cz od novembra
29.01.2021 - 13:05:01
00
vcera sem pridala vyjazd, tak hadam ze je v poriadku
29.01.2021 - 13:08:00
00
darkoni , neries taketo individua :) ocividne nielen Tebe nesiahaju ani po pedale ??‍♂️
29.01.2021 - 13:53:33
01
isheep kamos ďakujem a práve že neriešim a preto som zostal zaskočení ??‍♂️ Pohoda ideme ďalej ? btw už som ti pred tým chcel napísať že Bajk máš krásny a tie kolesa sú popi.iiii ???
29.01.2021 - 14:26:22
00
Kedysi ma vyhodili z bike-forum.cz len preto že som pochválil chlapcov Trek...úplne mi bratia česi dali na p.... Chápem ta darkoni
29.01.2021 - 16:44:49
01
Miso8080 smutne... vyhodili ta z fóra... ??‍♂️ Veď každý má právo vyjadrit názor aký kolvek on bol mna neberie len to ze závisť ješitnosť a márnotratnosti pretrváva a čoraz viac sa prejavuje medzi ľudmi chápem že situácia je taká aká je ale buďme veselí a pozitívny doprajme inému a bude dapriane aj nám mna už riešili dávnejšie za rajdy cinelli ram2 že sa mám hanbiť že predávam čínsky fejk len preto lebo cena tam bola nižšia a ja to predával nech nestoja a niekomu urobia radosť a nakoniec som to radsie stiahol a daroval kamosovi ??‍♂️? pekný deň
29.01.2021 - 16:57:10
01
Bola tam rubrika " aký bike pre chlapca 26" ja som ukázal chlapcov Trek wahoo 26"...cca 550€ s doplnkami. Uplne má dali dole...vraj dráhy, mohol som mať lacnejší...vraj Trek není svetova značka...zvrhlo sa to už na konflikt medzi cechmi a Slovákmi...chlapec mal 7 -8 rokov ...o rok mu kúpim zase Trek a už iný model....on je s bike Max spokojný
29.01.2021 - 18:15:06
02
Česi tam majú tiež silne skupiny,ktore dokážu cloveka a ,resp bicykel ak chcú rozobrať do detailu az po vzduch v kolesach a mrzi ma ze to prichádza aj sem ,ale s tym sa treba zmierit. Ono sa da cloveku povedat ze toto ,alebo tamto mi tam.neoasuje a mozno dotyčný nie je zbehly,zdatny a je to mozno jeho prvy bicykel a niekto mu hned chce zrezat komin,nastavit dualy a podobne
29.01.2021 - 20:33:57
01
Práveže som zbehli...mám 40r...od 5 r jazdím na bike...od vtedy som vedel všetky rady Shimano naspamäť...vyhodia ťa z fóra len tak...nejaký ***** český admin pepik👎
29.01.2021 - 21:17:20
10
Človek za klávesnicou je radikálnejší ako keby mal povedať niečo priamo do očí. Netreba tie fóra moc prežívať.
29.01.2021 - 23:09:27
03
Hugo..fórum je dobre že sa niečo dozvies, poradia ti s problemom atď...ale keď ťa vyhodia za nejakú názorovú prestrelku tak by si inak hovoril
30.01.2021 - 05:43:13
10
keyboard_arrow_up