ano ale to by museli byt vsade ludia s mozgom ;)
27.01.2021 - 10:43:26
02
misoR napísal:
Narážaš na môj príspevok?

Áno, aj na tvoj, nie si jediný kto chcel volať policajtov kvôli prkotine, pritom sa to dá často vyriešiť jednoducho.

ennio také autá nemáme na sídlisku ani v TS ani v NO, stačí používať rozum ako to bolo písané :) Ale nič čo by stálo za nejaké riešenie, aj môj bike vyzerá horšie, poobíjaný :)

Ja mám na aute plno odlúpenych miest laku od kamienkov, aj toto nejako riešite?


Naposledy upravil milos21 dňa 27.01.2021 - 11:37:00, celkovo upravené 1 krát.

27.01.2021 - 11:32:33
00
Ja ti k tomu ešte dodám, že ten Poliak hneď vyrukoval s nejakou nezmyselnou sumou niekoľko stovák eur za takúto blbosť, takže da sa to vyriešiť keď dôjde k rozumnej dohode a nie že niekto s tým chce vybabrat. Nebolo to hneď o tom, že voláme policajtov.
27.01.2021 - 11:36:39
02
Prelakovanie dverí myslíš, že koľko stojí? Pár desiatok €
27.01.2021 - 11:38:16
00
Takéto tukance sa dajú vytiahnuť bez lakovania, keď nie je lak poškodený, čo ani nebol. A keď už, tak prelakovat dvere nestojí 4-5 stovák. Ty by si teda asi na to pristúpil úplne v pohodicke, bez reptania :)
27.01.2021 - 11:43:56
00
Viem si zivo predstavit takych spekulantov.
Sam som zazil podobneho. Siel som (autom) v jednosmerke pod mojim domom, lahky dazd, za mnou chalanko na jednotkovej Fabii dost nalepeny. Hladajuc miesto som odbocoval dolava do dalsej jednosmerky(tak ako modry Partner tu na fotke), avsak tam mi cuval v ceste nejaky chlapik, co asi zle odbocil a nechcel ist okolo, tak som zabrzdil tak, ze mi este kufor trcal do cesty z ktorej som odbocoval.
Typek iduci za mnou do mna buchol- mojmu staremu Accordovi nebolo nic, akurat odrana farba na narazniku, ktory uz tam mal sramy aj predtym. On prasknuty naraznik, ohnuty blatnik, vybehnute svetlo... Zostali sme vsetci traja- chlapik co cuval kde nemal, ja a ten za mnou. Ja som povedal, ze mi to za to nestoji a nebudem po nom pytat opravu. No a poskodeny, cca rovesnik ~25r, si zavolal tatka ktory tam rovno byval, ten hned dosiel, teatralne vycislil skody na tej Fabii a rovno vsetkym zadelil vinu- cuvajuci ze tam nemal cuvat (co nemal, ale kedze mi neprekrizil po ktorej som siel pred odbocenim, realne nic nezavinil), ja som nemal "len tak zastat", a teda synacik ze tiez da nabuduce pozor. A ze sa mame rovnym dielom poskladat na spoluucast jeho havarijky 5000kc. Ten cuvajuci chlapik sa asi citil previnilo a vyzeral ze na to kyvne, ja som bol zaskoceny ze ci mu uplne *****...
Stale uzasnuty som mu slusne objasnil ze mu nedam ani, on sa chcel hadat, pripomenul som ze si tiez mozem pytat naraznik, vykrucal sa ako cervik ze predsa nie som bez viny, potom som mu ponukol zavolat policiu, to divsasvete nechcel...
Medzitym to cuvajuceho chlapika tiez prestalo bavit, povedal ze sa ponahla po syna do skolky, vyberie ho a este sa vrati. Ja som dal chlapikovi blahosklonne telefon, ze ak by predsalen chcel nieco spisovat, nech sa ozve, zaparkoval som a siel domov. Neozval sa.
27.01.2021 - 12:09:13
07
cult napísal:
Ja si myslím že by pomohlo keby boli parkovacie miesta o nečo širšie a nie podla normy ktorá platila ešte hádam za komunistov kedy po cestách jazdili Škody 105 a nie autá typu Q7 a pod. ....

[irony]
urcite ano
a ty by si ako majitel plochy kde su parkovacie miesta urobil kazde miesto velkosti 10x4m, aby vsetci mali pohodlie a nahodou si neoskreli dvere ...
[/irony]

p.s. byvam v panelaku, nemam auto a ani parkovisko :)
27.01.2021 - 12:32:51
00
Poznám. Žena sa učila, škrkla druhé auto, (hneď sme vyhľadali majiteľa) - to bolo frfotu jak keby mu vyvraždila rodinu... Aby som ozrejmil, škrabanec 2x5cm a len lak
27.01.2021 - 16:57:48
00
No ale medzi nami škrabanec 2x5cm nie je ťukanec. Ale stáva sa.
Ja som si teraz zaobstaral pekného Yetiho vyzerá ako nový. A už mi ho niekto pokrstil pod klučkou. Čo nemôže byť od dverí.
27.01.2021 - 19:02:59
02
cisty napísal:
Netreba pchať prsty medzi dvere aby si neobil susediace auto. Stačí keď úplne pomaly dvere oprieš a nebuchneš. Vtedy žiadna pamiatka neostane.


Toto nie je pravda, lebo ako vystupuješ, auto sa dvíha a tá hrana dverí spraví parádny škrabanec, ak je opretá o druhé auto. Práve toto je horšie, ako keď len ťukneš a privrieš dvere (ak si samozrejme neťukol tak, že je preliačina)

Inak tiež nemám rád to buchávanie dverami. Snažím sa parkovať na opačnom konci parkoviska, ak sa dá :)
28.01.2021 - 10:47:04
03
To možno platí pri zadných dverách, ale ja zadné nemám. A čo znamená ťuknúť a privrieť? 🤔
30.01.2021 - 01:23:41
00
Pri hocakých, skús si to 🙂
30.01.2021 - 19:51:21
00
O tých parkoviskách ale hlavne poloľuďoch škoda slov. Doniesol som z Nemecka 7 ročné Ečko. Čierne, krásne, lesklé ako psove gule, proste cukrík . Po 3 týždňoch obité od dverí, zdratý nárazník, klepnute zadné svetlo. Som plakal do vankúša po večeroch.
30.01.2021 - 20:28:09
00
Niekedy sa divím tomu, akú veľkú hodnotu ľudia pripisujú autám... A hlavne laku..
30.01.2021 - 21:28:23
09
Je v podstate jedno aku hodnotu tomu clovek pripisuje, nebudem nicit nieci majetok, aj ked by si ho cenil menej, nez ako by som si ho cenil ja sam. A ak sa uz podari, postavim sa k tomu zodpovedne.
30.01.2021 - 21:32:28
015

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up