maro211111 napísal:
A Ito napísal že jemu to do aplikácie nejde tak ma tým dosť zneistil... 🤔

:D .. nie, nie, skusim na priklade /inak teda ten Rox nie, nema BT a Garmin 520 ti zamietli tiez/ .. vobec nic s vyjazdom cez strava aplikaciu nebudes robit, len si ho nakoniec pozries, to nahravanie ide uplne mimo aplikaciu strava.

Napr. Lezyne .. do mobilu si nainstalujes Lezyne aplikaciu, cez bluetooth sparujes zariadenie. Ked ukoncis vyjazd, spustis Lezyne aplikaciu , ta najde novy vyjazd a uploadne ti ho tam, kde mas nastavene. Napr. do Stravy, akurat v tej Lezyne aplikacii musis spravit povolenie do Stravy (prihlasit sa do nej a sparovat ju).

Akonahle ti Lezyne appka nahra do Stravy vyjazd (to chvilu trva, lebo bluetooth je pomaly), tak si ten vyjazd potom uz mozes pozriet v Strava aplikacii.
Taky Bryton 450tka to vie cez WiFi, co je rychlejsie a automaticky bez aplikacie /ak zadefinujes heslo do domacej wifi/ , ked dojdes domov. Garmin asi podobne, ako pisu ostatni.

Podla mna, ak chces solidny pristroj s vela moznostami tak Garmin 530, ak nechces davat vela penazi, tak asi Lezyne Super Pro /co mam ja/, aj ked sa s nim trochu jedujem :lol:
Do mobilu sa da este nahrat GPSfix aplikacia /ak si dobre pamatam meno/, ktora potlaci sa mi zda, optimalizacie tym, ze neustale gpskuje a moze dost vylepsit tracking.
27.01.2021 - 08:17:31
00
Pockaj. Je garmin 520 a 820.

820 som mal a ako uz bolo vyssie napisane - je to zufalost a som rad, ze je som sa ho zbavil.

520 nema dotykovy display, nema mapy, ale zase funguje ako ma a som s nou maximalne spokojny - na logovanie uplne super.
27.01.2021 - 09:33:25
00
maro211111 napísal:
No to mi je jasné už z viacerých odpovedí... Ale stále si niesom istý či to pôjde nahrať priamo do aplikácie. Ono totiž aj keď sa pokúšam otvoriť stravu v prehliadači tak ma to automaticky presmeruje do aplikácie

Pokiaľ chceš otvárať Stravu v prehliadači, zruš predvolené otváranie v Strava aplikácii..
27.01.2021 - 13:13:10
00
Ak chcete otvárať PC verziu stravy na mobile, jedna z možností je otvoriť nové okno inkognito a v možnostiach webového prehliadača dať "web pre počítače"
27.01.2021 - 19:20:22
10
https://www.velonews.com/gear/tech-wearables/strava-rolls-out-updates-to-heatmaps-feature-for-subscribers/
27.01.2021 - 20:51:25
00
Ok díky všetkým za rady... Už sa mi konečne podarilo prihlásiť aj do webovej verzie stravy takže s nahrávaním by nemal byť problém... A keď aj bude nejaký problém napr.s bluetooth tak si len kúpim usb redukciu za pár korún a bude po problémoch... 😉
28.01.2021 - 02:52:02
00
ahoj, da sa zmazana aktivita v strave navratit? nahraval som podvojne jeden sprint cez sigmu a mobil. Data z mobilu som prv upol a zmazal, potom som pridal so sigmi lebo som si myslel ze budu presnejsie. Ale houby, sigma mala strasnu odchylku trasy a chcel som tam vytvorit segment. Teraz ten segment vytvorit nemozem lebo je dost vedla cesty-trate. Najednoduhsim riesenim pre mna by bolo navratit zmazany prispevok z mobilu ako upravovat cez nejaky program gpx zaznam (na sigme som mal sekundovy zaznam pfuuu). Dik za rady
30.01.2021 - 12:13:43
00
skbodva malo by to ist, napis mail na strava podporu a skusia to manualne obnovit
02.02.2021 - 18:49:31
00
Ahojte, vytvoril som už dávnejšie zopár segmentov, napr. tento https://www.strava.com/segments/23681478 ale viaceré sa nezobrazujú pri vyhľadávaní v sekcii Explore - Segment Explore. A behá po nich už viacero bikerov. Nastavil som ich ako verejné. Viete niekto poradiť , kde je chyba ? Dik
07.02.2021 - 21:05:39
00
Nie su urobene cez popularnejsie segmenty, ktore tam uz boli? Mozno blba otazka, ale nemas ich nahodou ako hidden?
07.02.2021 - 21:08:58
00
"Explore will show a sampling of segments in the given area based on many different factors. Zoom in, zoom out, or enter a location and Strava will show the most popular segments in that area." Explorer zobrazuje 10 najpopularnejsich segmentov pre danu oblast a ten tvoj presli zatial 14 ludia,tak ostatne segmenty maju viac prejdeni.A ten konkretny,co si dal je dost dlhy,tak sa tam vzdy objavia nejake popularnejsie.Tak tomu chapem ja. :)
07.02.2021 - 22:06:13
00
Nie sú tam paralelne žiadne iné segmenty, dal som na úplne nové trasy. A neviem teraz, kde preveriť či sú "skryté" :-(
07.02.2021 - 22:17:54
00
kamikazeNR napísal:
"Explore will show a sampling of segments in the given area based on many different factors. Zoom in, zoom out, or enter a location and Strava will show the most popular segments in that area." Explorer zobrazuje 10 najpopularnejsich segmentov pre danu oblast a ten tvoj presli zatial 14 ludia,tak ostatne segmenty maju viac prejdeni.A ten konkretny,co si dal je dost dlhy,tak sa tam vzdy objavia nejake popularnejsie.Tak tomu chapem ja. :)


Možno máš pravdu, ale potom to stráca logiku, že ako to objavia ďalší bajkeri :-( potom len náhodu, že tade pôjdu .... a STRAVA by teda mala akože ponúkať "svoje" miesta ...
07.02.2021 - 22:20:39
00
ved skus aspon jeden taky dat, co sa nezobrazuje korektne vo vyhladavani - screenshot + nazov ...
10.02.2021 - 18:52:02
00
KinDo napísal:
ved skus aspon jeden taky dat, co sa nezobrazuje korektne vo vyhladavani - screenshot + nazov ...

Tie čo poznám tak ich hľadať nemusím, viem o nich. Išlo mi o to, že iní netušia, že tam niekde segmenty sú a nenájdu ich vopred na mape. A zároveň keď ja hľadám niekde v neznámom teréne na mape, tak vlastne nevidím všetky, až keď ich náhodou prejdem..
Ale bikovanie nie je len o segmentoch, len mi to vŕtalo v hlave, či som niekde neurobil chybu pri vytvorení segmentu , napr tento https://www.strava.com/segments/18826622
:-) :-) treba hlavne jazdit :-) :-)
dik za odozvu
11.02.2021 - 20:47:34
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up