každý má svojho hlupáka,keď už ťa nemá kto pochváliť.

https://www.aktuality.sk/clanok/863517/olano-ma-na-facebooku-celu-siet-anonymnych-podporovatelov-tromflo-aj-smer-a-kotlebovcov/
09.02.2021 - 13:40:56
00
https://martinondras.blog.sme.sk/c/554874/slovenske-potraviny-sa-uz-nebudu-vyrabat-tento-rok-je-posledny.html
09.02.2021 - 13:58:56
00
Majitelov facebooku by bolo treba trošku okresať o zisky,hocijaký trubiroh si tam môže písať hocičo,hlavne keď im platí-viď súdruh Blaha,čo tam denne vypúšťa tú svoju žumpu-ak ho niekto nahlási,facebook nekoná,skutok sa nestal-lebo platí.
Takisto tie falošné profily,trolie farmy a pod. využíva nielen on,ale aj napr. Olano-systémo zaplať a môžeš skoro všetko.
Hádam z nimi trochu zatočia,posledné udalosti v USA-útok na Kapitol-organizovaný cez FB nezostanú bez povšimnutia príslušných sudcov.
09.02.2021 - 15:52:27
00
vyzerá to tak,že nicholsonová si asi viac ako dosť nas.ala do huby...to je tak keď je niekto viac aktivista a rozmýšľa až dodatočne.
09.02.2021 - 17:16:38
00
tú včerajšiu tlačovku Nicholsonovej a Cigánikovej som chvílu pozeral,Fico a Pelle môžu dať chladiť šampanské-to vyzeralo ako predvolebný boj pár mesiacov pred volbami,hmmm ...
09.02.2021 - 17:37:22
00
Ako povedala Iveta,šulin to je čité dežaví.Už dávno by som ho vydr.al z vlády.Nicholsonová je tupá a cigániková rovnako ako delo.šulin si ide sólo jazdu a nič sa nenaučil.
09.02.2021 - 17:40:07
00
to vyzerá na ich sólojazdu:
Nicholsonová bude vysvetľovať koaličnej rade, Sulík sa za jej vyjadrenia ospravedlnil

fajn príspevok z diskusie:
"Do psej matere,takto sa to nerobí!" Skôr ako idem s niečím do televízie a idem ovplyvniť verejnú mienku, idem za vedením stany a prediskutujem svoj rýchlokvasený nápad. Spoločne overím fakty, zavolám Remišovej a nechám si vysvetliť jej stanovisko k veci. A keď je na 100% jasné že Remišová zanedbala svoje povinnosti, tak s tým leziem do TA3...(ale aj to by som radšej riešil za zatvorenými dverami koalície. Aj špinavé ponožky sa najskôr doma vyperú a potom čisté vešajú vonku) . Zbytočné tromfy opozícií, degradácia pred obyvateľstvom a trapné verejné ospravedlnenia ktoré nezvyšujú kredit vlády!
09.02.2021 - 17:51:53
04
hovorím,že nicholson je tupé nevzdelané delo.vraj sa ospravedlní až v roku 23 keď sa vyčerpajú všetky eufondy....toto je naozaj na uterák.
09.02.2021 - 18:55:22
00
S Nicholsonovou suhlasim. Bez ohladu na to, aku zvolila formu, polozme si otazky?
1. mohla sa ta 1mld alokovat na ine vyuzitie do konca 2020 a pouzit povedzme na rychlu SOS pomoc? MOHLA
2. moze sa alokovat teraz? NEMOZE
3. preco ked sa mohla, tak sa nealokovala?
4. vie pani Remisova vobec, ake ma moznosti a co moze s fondami robit???

To je ako keby ti vyhorel dom a ja som ti povedal, tu mas 1 milion. Ak si ho odo mna zoberies teraz, rob si s nim co chces, a pouzi na to co ti momentalne suri.
Ak si ho zoberies o tyzden, mozes ho pouzit na zriadenie fontanky pred svojim domom, ale bude musiet byt taka a taka.

No a ty mas dom, co ti zhorel do tla, ale cakas a cakas, ja ti poviem v utorok, ber ho, a nic, vo stvrtok ti poviem zase, tak co chces ten milion? A ty stale nic, az presiel tyzden. A ty places, ze dom zhorel. A potom ti sused povie, a preco si nezobral ten milion, a ty povies ale ja som on neprisiel, mozem si zan postavit fontanu.

Chapeme sa o co tu ide?
Nekompetentnost niektorych ministrov je do neba volajuca.
A asi nie je ina cesta ako im otvorit oci.
Ci je lepsie tieto absurdnosti ututlavat, lebo pride Fico?
09.02.2021 - 23:02:26
02
tomasspura rad budem pouceny, dostanem spravne info, inak:
Remišová vraví, že hneď po nástupe do vlády kolegov ministrov požiadala, aby zrušili nezmyselné výzvy alebo také, ktoré sa nečerpajú, a peniaze presunuli na boj s pandémiou. Teda do Európskeho sociálneho fondu, ktorý zastrešuje Krajniakov rezort a z ktorého sa platí program Prvej pomoci.

Koncom apríla prišla s uznesením, aby sa na tento účel presunulo 1,1 miliardy eur, a kolegov opäť žiadala, aby ešte raz spravili hĺbkovú analýzu najmä v národných projektoch.

Koncom júla jej viacerí ministri poslali list, že voľné peniaze nemajú a že potrebujú ďalšie. Listy od ministrov Richarda Sulíka, Branislava Gröhlinga (SaS) aj Andreja Doležala (Sme rodina) poskytla aj novinárom. „Prvé kolo čistenia eurofondov bolo v apríli, kde sa našla miliarda, v druhom kole všetci tvrdili – viac sa už nedá.“
Remišová ešte dodala, že plní len koordinačnú úlohu európskych fondov a nemá žiadnu právomoc, aby nejaké prostriedky niekam presunula.

https://e.dennikn.sk/2262742/remisova-chce-od-nicholsonovej-ospravedlnenie-ta-odkazuje-ze-az-po-2023-ak-minieme-vsetky-eurofondy/?ref=be
09.02.2021 - 23:12:17
01
hmm.
Príloha:
Screenshot_2021-02-09-23-25-09-168_com.facebook.katana~2.jpg
Screenshot_2021-02-09-23-25-09-168_com.facebook.katana~2.jpg 241.37 KiB thumb_up0thumb_down



takze hlava min. regionalneho rozvoja, nema ziadne kompetencie ohladne fondov regionalneho rozvoja, potom tu nastava otazka, naco tam vlastne pani ministerka je.
09.02.2021 - 23:33:14
00
no asi je docela fajn ze 1 ministerka/minister si nemoze len tak prehadzovat kese medzi roznymi fondami z ktorych sa platia projekty napriec celym svk. Bez toho aby to schvalila vlada/parlament a tak. Ja neviem, to ja len tak hadam....
09.02.2021 - 23:43:18
00
pozri, hovorim, mame tam neschopnych ministrov, v stanovisku min soc veci sa pise, vlada ju poverila, tak asi nejaky ten konsenzus vlady tam bol.
Ak mala realizovat do konca augusta, ok, nerealizovala, zase podla vyjadrenia min soc veci, nikde nevidno argument, ze nema kompetencie.
Ak vedela, ze na to nema kompetencie, preco sa voci tomu neohradila uz v auguste.
Ak ma iba koordinacnu funkciu, evidentne to za 4 mesiace (1.9 - 31.12.) neskoordinovala.

Fakt je, ze peniaze, ktore sme mohli pouzit na viac menej co sme len chceli, teraz nemozme a su viazane.

Je podla teba ok, to radsej ututlat, nedat nikomu vediet, alebo na to poukazat, nech sa uz konecne nekompetentny kompetentny spamataju.
Mali sme tu mat novu politicku kulturu, mali sme tu mat transparentnost a otvorene vladnutie...

Ale nevadi, lebo Fico. Ako hovori pan Vaclav na FB Igora Matovica (prekopirovana cast ako to napisal on aj s chybami)

"👉 Nech by vláda Igor Matovica urobila akékoľvek chyby, nie je to a nesmie to byť dôvodom na spochybňovanie jej legitimity, ktorú získala vo voľbách 2020⚠️"

Volil som tuto koaliciu, ale toto co sa tu deje, a aky amaterizmus a nekompetentnost nas sprevadza na kazdom kroku je neuveritelne.
10.02.2021 - 00:15:51
05
Problem je v tom, ze predtym sa okrem rozkradania na viacerych ministerstvach doslova nic ine nerobilo. Ich personalny a prevadzkovy stav je katastrofalny, neraz je situacia taka, ze aj neschopnych ludi nemozes vyhodit, lebo inych nemas a tie informacie, ktore maju, nikde inde nie su. A do toho Korona. Ale suhlasim, ze vyzera to navonok neraz velmi zle, celkovo ta moda FB statusov je velmi kratkozraka
10.02.2021 - 00:35:13
02
tomasspura napísal:
pozri, hovorim, mame tam neschopnych ministrov, v stanovisku min soc veci sa pise, vlada ju poverila, tak asi nejaky ten konsenzus vlady tam bol.
Ak mala realizovat do konca augusta, ok, nerealizovala, zase podla vyjadrenia min soc veci, nikde nevidno argument, ze nema kompetencie.
Ak vedela, ze na to nema kompetencie, preco sa voci tomu neohradila uz v auguste.
Ak ma iba koordinacnu funkciu, evidentne to za 4 mesiace (1.9 - 31.12.) neskoordinovala.

Fakt je, ze peniaze, ktore sme mohli pouzit na viac menej co sme len chceli, teraz nemozme a su viazane.

Je podla teba ok, to radsej ututlat, nedat nikomu vediet, alebo na to poukazat, nech sa uz konecne nekompetentny kompetentny spamataju.
Mali sme tu mat novu politicku kulturu, mali sme tu mat transparentnost a otvorene vladnutie...

Ale nevadi, lebo Fico. Ako hovori pan Vaclav na FB Igora Matovica (prekopirovana cast ako to napisal on aj s chybami)

"👉 Nech by vláda Igor Matovica urobila akékoľvek chyby, nie je to a nesmie to byť dôvodom na spochybňovanie jej legitimity, ktorú získala vo voľbách 2020⚠️"

Volil som tuto koaliciu, ale toto co sa tu deje, a aky amaterizmus a nekompetentnost nas sprevadza na kazdom kroku je neuveritelne.


fuu ospravedlnujem sa za tie "Y"

samozrejme: nekompetentni kompetentni
10.02.2021 - 01:13:00
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up