Neviem, či hovoríme o tom istom videu - ale na tom čo som ozaj cca. pol roka dozadu videl ma okrem toho, že to bola znôška blbostí vytáčal aj hlas, ktorý som síce zatiaľ neidentifikoval, ale viem že ma rozčúlil do biela aj pri popise dokonalosti „komunistického raja“ ...
11.02.2021 - 15:26:46
00
bladerunner napísal:
Ešte raz, lebo si nepochopil, čo som povedal- rozumný človek nepotrebuje dostať rozkazom ako sa má správať....to že sa chodí potajme cvičiť do fitnescentier, piť do krčiem, rôzne žúrky kade-tade, nedodržiavanie karantény a podobne....toto nemajú ľudia prikázané a robia to. Áno, je to zlé menežované, že si to vôbec dovolia, že nie sú za to postihnutí.....ale rozumný človek by to teraz nerobil, ani keby to nebolo manažované vládou....


Bavíme sa nie o človeku čo ide do fitka, o tučnom človeku, o človeku čo má rúško pod nosom, ... Taký človek je každej krajine. Ale v žiadnej krajine okrem našej sa milionom ľudí nezvýši mobilita na základe negatívnych výsledkov Ag testov. Zrejme nepochopíš rozdiel medzi človek a ľudia, rozdiel medzi číslom 1 a 3 600 000, rozdiel medzi rovnaká a rozdielna mobilita jedného človeka a trištvrtnároda, rozdiel v negatívnom efekte 50 nesprávnych interpretácií výsledkov Ag testov a u 3 600 000 ľudí - takmer troch štvrtin obyvateľov štátu.
11.02.2021 - 15:37:50
01
Nám v robote teraz nekázali sa ísť testovať, tak ani nejdem... Aj keď s počul, že aj Senecky okres by sa mal 🤔
11.02.2021 - 15:41:12
00
znovu sme bratia :handshake:

Už nielen britská či juhoafrická, osobitný variant koronavírusu s názvom B.1.258 má mať aj Slovensko a Česká republika.
Československá verzia je zrejme nákazlivejšia a nesie vyššiu vírovú nálož.

https://virological.org/t/b-1-258-a-sars-cov-2-variant-with-h69-v70-in-the-spike-protein-circulating-in-the-czech-republic-and-slovakia/613
11.02.2021 - 16:46:20
02
ivan napísal:
Bavíme sa nie o človeku čo ide do fitka, o tučnom človeku, o človeku čo má rúško pod nosom, ... Taký človek je každej krajine. Ale v žiadnej krajine okrem našej sa milionom ľudí nezvýši mobilita na základe negatívnych výsledkov Ag testov. Zrejme nepochopíš rozdiel medzi človek a ľudia, rozdiel medzi číslom 1 a 3 600 000, rozdiel medzi rovnaká a rozdielna mobilita jedného človeka a trištvrtnároda, rozdiel v negatívnom efekte 50 nesprávnych interpretácií výsledkov Ag testov a u 3 600 000 ľudí - takmer troch štvrtin obyvateľov štátu.

Niekto nútil ľudí do zvýšenia mobility???
11.02.2021 - 16:50:48
01
jedneho poznam co nas nuti...
11.02.2021 - 17:16:05
06
zmenili aj ten velky graf na https://korona.gov.sk/koronavirus-na-slovensku-v-cislach/ do vcera tam bol modrou pocet aktivnych pripadov - ktory ale posledne tyzdne rapidne klesal. takze neviem cim krmili ten graf - ci zle udaje alebo to bola pravda, ale snad nie tym cim krmia automat ktory ovplyvnuje zivot ludi.
ale prijal by som od tvorcu tohto chaosu podrobne vysvetlenie odkial a akymi cislami to krmia
11.02.2021 - 17:19:57
00
bladerunner napísal:
Niekto nútil ľudí do zvýšenia mobility???


Furt si to nepochopil, ale to sa časom určite podá :D
11.02.2021 - 17:28:14
01
Ty v podstate tvrdíš, že keď mal niekto negat AG test, tam automaticky "bol nútený" do zvýšenej mobility Citujem- "Ale v žiadnej krajine okrem našej sa milionom ľudí nezvýši mobilita na základe negatívnych výsledkov Ag testov."
O mňa sa nestrachuj....
11.02.2021 - 17:47:38
00
A na to testovanie sa ako dostanes? Teleportom? A tam cakat vonku pri tomto pocasi je ozaj fasa ;)
11.02.2021 - 18:11:32
01
bladerunner:

Pomaly na to začínaš prichádzať. Len miestami prestaň deformovat moje informácie /robit pletky/ že som napr. tvrdil že ak mal niekto negatívny test tak ,,bol nútený,, do zvýšenej mobility. Do zvýšenej mobility boli nútené milióny ľudí tým že museli íst na Ag test. To je ale iba jeden z vedľajších negatívnych efektov masového testovania. Dalšími sú vytvorenie falošného pocitu neinfekčnosti desaťtisícov infekčných ktorých menej citlivý Ag test označil ako negatívnych. Veľkou chybou je aj celoplošná interpretácia nesprávnych údajov a na základe nej zavedenie rozdielnych opatrení v rovnakých regiónoch podľa skutočnej pandemickej situácie - nie zistenej na základe nepresného Ag testovania kedy v niektorých okresoch bola účasť väčšia v iných menšia a brali sa do úvahy len absolutne hodnoty nezohľadňujúce počet testovaných v okrese na počet obyvateľov, ... Všetky negatívne účinky masového Ag testovania sú obsiahnuté v neodporúčaní Ag testov na masové použitie, vyvodzovania záverov a zavádzania rozdielnych opatrení na základe týchto nesprávnych záverov.
11.02.2021 - 18:19:57
01
ivan:

Na začiatku som písal, že menežovanie pandémie vládou ani zďaleka nepovažujem za ideálne a mám k tomu veľa výhrad. ALE vírus tu nešíri vláda /niektorí jedinci z vlády možno hej, ale hádam je jasné ako to myslím/, ale ľudia, ktorí sa správajú nezodpovedne, nerozumne, .... A často práve tí istí, ktorí najviac vykrikujú a ndávajú na opatrenia.
Takže ešte raz- rozumný človek nepotrebuje od vlády rozkaz, papier, odkaz na facebooku-u, .... aby vedel, ako sa má správať. Snáď chápeš čo píšem.
Apropo - keď niekto potrebuje test, tak asi preto, že "je mobilný", chodí do práce, cestuje medzi okresmi, ide na operáciu do nemocnice,..... Keď niekto sedí len doma, tak logicky na test nemusí ísť, čiže jeho mobilita sa nezvýši :P
11.02.2021 - 18:35:46
01
No a sme došli :D Sme zas na začiatku :D
11.02.2021 - 18:41:19
00
ivan napísal:
......... desaťtisícov infekčných ktorých menej citlivý Ag test označil ako negatívnych........

Toto tvrdenie je "varené z vody", nevieš ho dokázať. Viem že tu teraz začneš dávať čísla senzitivity a špecificity testov.... Ale predtým si uvedom ešte jednu vec- môžeš byť dľa PCR testu Covid pozit, AG test negat a fakt nie si infekčný. Ciže aj to je tá "menšia citlivosť" Ag testov. Ten Ag test je pozit len kratšom časovom okne ako PCR.
Ale nespochybňujem, že testy sú to len skríningové, ale nič lepšie na rýchly test nemáme
11.02.2021 - 18:45:16
00
Nespochybňuješ - takže nakoniec nie varené z vody :D
11.02.2021 - 18:48:31
00
keyboard_arrow_up