Nakoniec chyba v klávesnici v mojom mobile, po aktualizácii všetko funguje správne. :)
09.02.2021 - 11:11:09
00
V mojich vyjazdoch na https://www.mtbiker.sk/vyjazdy sa pri zmene z tyzdna na mesiach nezmeni cas. Ked to zmenim na rok, tak uz sa updatne.

Prílohy:

mtbiker.png
mtbiker.png 32.06 KiB thumb_up0thumb_down

11.02.2021 - 08:43:11
00
biker09, diky za nahlasenie, bolo opravenô :)
11.02.2021 - 09:58:53
01
Nič? :!:
astro napísal:
cervo malá šípka vpravo dole pre návrat na vrch stránky zmizla?


astro napísal:
Rachela rozmýšľam, či by sa mi páčilo mať v mojom profile v záložke "Základné informácie" aj ponuku "Obľúbené inzeráty", napríklad hneď po riadkom "Inzeráty"...hmm, asi hej, páčilo ;) Šlo by to? Vďaka


astro napísal:
Rachela skús si z môjho profilu vo fóre klikať postupne na moje bajky. Pri niektorom to zobrazí profil bajku tak, že o jeden riadok nevidíš jeho názov, musíš scrollnuť ten jeden riadok hore. U iných ťa to po kliknutí na bajk hodí až na koniec stránky. Skúsil som aj iných užívateľov a je to rovnako.
12.02.2021 - 13:20:31
00
Áno. Tá šípka vpravo dole pre návrat na vrch stránky chyba aj mne. A najviac by sa mi páčilo keby bola vyditeľná stále aj počas rolovania dole (ako voľakedy) a nie až keď prídem na spodok stránky.
12.02.2021 - 18:33:19
00
Rachela mňa celkom otravuje, že keď máš niečo v košíku a rozklikneš si upozornenia a kurzorom prejdeš cez plochu košíka, tak ti zruší to zruší celý sumár nových upozornení (chrome PC)
12.02.2021 - 18:46:32
10
bimjeam, diky, toto je samozrejme problem, zatvara sa aj ten dropdown pod ikonkou usera. Vyriesime.

astro, tu sipku na scrollovanie nahor vratime :y: . drobcek205, bude fixnuta.

astro, co sa tyka pouzivatelskeho profilu. Ten je vo fronte na redizajn a bude sa prerabat, preto nejake zasahy a zmeny tam teraz robit nebudeme. Tie zalozky v bicykloch z jquery ui su zabuggovane, ale ked to tak vydrzalo mnoho rokov, snad to este cosi vydrzi.
12.02.2021 - 19:06:23
11
[quote="@1697199"]

astro, tu sipku na scrollovanie nahor vratime :y: . drobcek205, bude fixnuta.

Aj ja ďakujem. Stačí aj tak keď bude.
12.02.2021 - 19:52:48
00
Ja mám problém sa dostať cez fon na bazár buď ma hodí na fórum alebo výpíše hlášku: na stránke www.mtb..sa opakovane vyskytol problém....predtým s tým nebol žiaden problém čím to môže byt ?
12.02.2021 - 19:55:24
01
prezeranie bazáru v mobile (chrome) je po novom pre mňa čistá katastrofa...
napr. klik na "krok späť" ma raz z bazáru vyhodí úplne a inokedy sa vráti o úroveň vyššie, doteraz som neprišiel na to podľa akej logiky (je pravda, že som to ani neskúmal)
ďalšia vec si fotky v bazáre, kliknem na fotku, chcem si priblížiť detail, vtedy ma drbne na ďalšiu fotku, čo je v tom inzeráte, sem robím niečo zle ja, ale predtým to fungovalo ok
14.02.2021 - 10:56:44
01
Mne robinto iste. Ale akosi moj komentar nepadol na urodnu podu.

dotm napísal:
prezeranie bazáru v mobile (chrome) je po novom pre mňa čistá katastrofa...
napr. klik na "krok späť" ma raz z bazáru vyhodí úplne a inokedy sa vráti o úroveň vyššie, doteraz som neprišiel na to podľa akej logiky (je pravda, že som to ani neskúmal)
ďalšia vec si fotky v bazáre, kliknem na fotku, chcem si priblížiť detail, vtedy ma drbne na ďalšiu fotku, čo je v tom inzeráte, sem robím niečo zle ja, ale predtým to fungovalo ok
14.02.2021 - 12:01:44
00
Klik spat robi aj mne.Pride mi to ako keby to bolo iba vyskakovacie okno na stranke a preto to cloveka vyhodi uplne.
Ked si chcete priblizit fotku v Bazare,tak vlavo hore je sipka.Po starom to uz nefunguje.Vo fore a v shope vsak ano.
14.02.2021 - 15:00:02
00
dotm ked pises klik na "krok spat", co tym presne myslis? Co presne klikas a kam ta to hodi?

Co sa tyka fotiek, novy lightbox v bazari (ktory bude skor ci neskor aj v inych castiach webu) reaguje na swipe left / swipe right na mobile. Tzn. ze ak potiahnete prstom doprava/dolava, nacita sa dalsia/predosla fotka. Ak chcete fotku prizoomovat, treba kliknut na ikonku v lavom hornom rohu. Potom sa mozete po prizoomovanej fotke hybat bez toho, aby sa prepla na dalsiu fotku.
14.02.2021 - 15:59:05
00
obrátený trojuholník, ktorý je súčasťou softvéru telefónu (neviem to inak pomenovať) kedysi to bolo hardvérové tlačidlo...používam to stále, keď sa na ktorejkoľvek stránke chcem dostať o krok naspäť..s tými obrázkami je to už takto ok, len to bola pre mňa zmena a pravdupovediac mi nenapadlo, že ovládanie sa zmenilo
14.02.2021 - 16:12:14
00
Aha, to bude musiet niekto u nas preverit (Chrome na Androide asi, ze?), lebo u mna to v iOS funguje spravne - vrati ma to vzdy pekne na zoznam inzeratov na poziciu, z ktorej som na inzerat klikol.
14.02.2021 - 16:17:28
00
keyboard_arrow_up