lto napísal:
U nas ked si chory, napisu ti recept a mas ist do lekarne. Sam, chory, v horuckach, s nakazou. Viz. popisovany pripad na dailymale.sk ..

To je ešte lepší prípad,keď dostaneš aspoň ten recept. Obvodný lekári sa boja covid pacientov, väčšinou to rieši sestra a lekár ani nejaví záujem, že v akom stave je pacient. Popritom zarábajú nenormálne peniaze,len za kapitaciu dostávajú toho veľa a pacienta ani nemusia vidieť, kdežto lekári v prvej línii zarobia len zlomok z toho čo obvodaci. Celý zdrav.system na Slovensku je chorý.
13.02.2021 - 21:11:25
01
Nechápem, prečo sa čuduješ, od začiatku v riadení tejto sračky sa nevyskytol ani len náznak nejakej logiky, alebo zdravého rozumu,
sú to mimozemšťania, alebo totálny kkti. hlasujem za B...
13.02.2021 - 21:18:00
04
Srsen napísal:
Nechápem, prečo sa čuduješ, od začiatku v riadení tejto sračky sa nevyskytol ani len náznak nejakej logiky, alebo zdravého rozumu,
sú to mimozemšťania, alebo totálny kkti. hlasujem za B...

Nie že sa čudujem,len mi je to ľúto, že ľudia umierajú na debilitu zodpovedných za riadenie,lepšie povedané neriadenie krajiny...
13.02.2021 - 21:22:25
00
lto napísal:
U nas ked si chory, napisu ti recept a mas ist do lekarne. Sam, chory, v horuckach, s nakazou. Viz. popisovany pripad na dailymale.sk ..


U nas dostanes recept na kortikosteroidy, prides do lekarne a magistra ti s usmevom oznami (som si domyslel, ze ho mala pod ruskom ), ze vsetky lieky stiahli do nemocnic. A ja na nu kukam ako puk, a zistujem, ze v akej materi si tie lieky mam zhanat :D Obvodacka mi nakoniec vypatrala poslednu krabicku v zabudnutej lekarni, za co som jej vdacny. Nemusel som ist somrat to nemocnice :) Stacila mi hodka a pol v cakarni na covidovom
13.02.2021 - 21:27:19
02
Nad tichou zemí vrčí netopýri a národ nemý tlučou oficíri
14.02.2021 - 14:25:47
03
...
1.bp.blogspot.com
14.02.2021 - 21:37:47
07
kedy vlatne tato absurdnost a AG testovanim celeho naroda skonci? kde sa na to beru peniaze? kolko rokov po tejto maskarade budu vykrikovat? - lebo korona, teraz treba splacat.
chodite este na tie testy? tento vikend 4 krat po sebe. mam toho dost. stretnem tam tolko ludi co za cely tyzden.
14.02.2021 - 21:48:10
00
bol som dnes na test zas na bicykli kolečko cez okresné mesto v rámci tréningu ale tentoraz oproti minulému víkendu neúspešný pokus - šora v mraze možno na 20 minút tak som rovno pokračoval dalej v jazde, na cestách spústa áut samozrejme po dvaja traja v aute, potom ešte možno posediet k známym nech sa zabijú dve muchy jednou ranou, ... toto nákupný maniak Ag testov nevidí ?

https://www.cas.sk/clanok/1088602/skola-v-ruzinove-otvorenie-odlozila-ucitelia-po-ockovani-lezia-v-posteli-s-horuckami/
14.02.2021 - 22:21:20
00
Gusto0 napísal:
kedy vlatne tato absurdnost a AG testovanim celeho naroda skonci? kde sa na to beru peniaze? kolko rokov po tejto maskarade budu vykrikovat? - lebo korona, teraz treba splacat.
chodite este na tie testy? tento vikend 4 krat po sebe. mam toho dost. stretnem tam tolko ludi co za cely tyzden.

Odpoved je jednoducha: ked zmobilizujete zvysky zdraveho rozumu a sebaucty, pribalite k tomu trochu odvahy a prestanete chodit otrcat nosy na " testovanie". Je to ubohe!
15.02.2021 - 00:28:17
05
a vôbec! prestante skapinat na covid,geronti!
15.02.2021 - 05:02:19
00
Jedna vec mi ešte nejde do hlavy. Seniori väčšinou už nikam veľmi nechodia, ale nejako sa k nim vírus dostať musel, ak ochoreli. Teda si myslím, že im ho niekto "doniesol". Oni s tým nič moc urobiť nemôžu, hlavne ak sú už na pomoc iných odkázaní, ale tí ostatní by asi mohli...
15.02.2021 - 06:50:35
01
V piatok som bol v bille o 11.15. Seniori vtedy zacali do billy len prichadzat. To k tomu ze nikam nechodia....
Maju vyhradeny cas a chodi inokedy
15.02.2021 - 07:28:18
01
Určite sú aj takí, aj ja som tu už písal o podobnej skúsenosti. Ale ich deti by im asi mohli dohovoriť, resp. im zabezpečiť to, pre čo išli do obchodu. Tatko má 91 a do obchodov nechodí vôbec, všetko, čo potrebuje, mu zabezpečí brat.
15.02.2021 - 07:36:05
00
lenze treba chapat aj to ze aj dochodci potrebuju socialny kontakt a ked sa nemozu navstevovat tak sa chodia do obchodakov vykecat
15.02.2021 - 07:42:48
05
ja len takú jednu osobnú skúsenosť , minule som musel ísť pre nejaké dokumenty, reku stavím sa cestou späť v potravinách (nebudem menovať ale sú to veľké potraviny), okrem predavačiek tam bol jeden starý chlap a jedna mladá žena. DVAJA ľudia okrem mňa v obchode kde je ich inak stále kopa ... som sa nad tým zamyslel...vtedy mi došlo že sú vyhradené hodiny pre dôchodcov,bolo 9:30...ja som na to úplne zabudol
15.02.2021 - 08:01:43
00
keyboard_arrow_up