Yessry napísal:
Ja som mal covida zevraj, odchytilo ma pri skriningovom testovani a uplna pohoda. Teploty som maval 36,1 36,2 a jeden den mi to vyskocilo na 36,8 ale aj tak pohoda a este jeden den ma bolelo hrdlo (no pil som hodne piva z balkonu tak mozno aj z toho) ale po karantene ked som siel behat tak som mal pocit akoby mi furt niekto tlacil na hrud, aj cas horsi na km som mal. Aspon mam teraz "amnestiu" od sprtania ripakov... Skoda ze to odo mna nechytila aj zena, mali by sme klud obaja.

Hlavne by som sa nespoliehal na to, ze sa ta Covid19 uz netyka ...
16.02.2021 - 07:51:15
02
Vsak v pohode, existuje to ale media to nafukuju a vladni papalasi si robia z toho biznis a dobrovolne na sprtanie nepojdem ked nemusim a plati mi papier 3 mesiace. Na rakovinu hrubeho creva kolko ludi rocne na SR umrie, taka choroba ze ti ju diagnostikuju len cez test a vyliecis sa bez liekov... Nebojim sa toho a ani sa nehrniem do ockovania, jedine ruskym sputnikom5 ak by to robota vyzadovala a na dovolenku do zahranicia ist nemusim, slovensko je same o sebe krasne.
16.02.2021 - 09:42:51
04
Uzastne :-). V tom sovietskom zvaze aj to slnko svieti tak jasnejsie a trava je zelensia.
16.02.2021 - 10:24:37
04
Yessry napísal:
jedine ruskym sputnikom5

Prečo?
16.02.2021 - 10:33:22
00
Lebo ruska spolocnost vyvijala vakcinu pre dobro ludu, kdezto zapadne farmaceuticke spolocnosti len preto, aby na nasom zdravi zarobili :lol:
16.02.2021 - 10:56:42
018
Ja som povercivy, som rocnik 86 a myslim ze stepenia co som absolvoval boli komunisticke a byvam minimalne chory, teraz som mal prvykrat v zivote PN odkedy pracujem vdaka nejakemu COVIDu. Takze ak raz vakcinu tak od PUTINA, v zivote som nemal nic zlomene, to som mal mnoho padov, kolko raz cezo mna aj bicykel letel a keby ste videli moju lekarsku kartu tak chodim len na preventivne prehliadky. Jedine RUSKO je sebestacne, nech mu dava EU akekolvek embarga - oni nemusia dovazat aby prezili. A o terajsich vladnucich politikoch sa nejdem ani vyjadrovat, je mi z nich na grc ked vidim co predvadzaju. Ak nepomru ludia na "smrtelneho" covida tak od hladu, buduci rok v obchodoch slovenske potraviny necakajte.
16.02.2021 - 12:32:05
02
Nuž, keď sa vďaka Putinovi ani kosti nelámu, tak na to veru nemám protiargument :facepalm:
(Nevdojak som si spomenul ne scénu z filmu Pelíšky, keď sedeli pekne pokope pri stole a bavili sa "o krabičcce sirek".....)
16.02.2021 - 12:43:26
018
Ja som mal covid cez Vianoce. Chytil som to od manželky, ktorej to doniesla zákazníčka.
moje príznaky: PCR pozitiv, zapchatý nos, bolesti svalov na nohách+ zimnica, pálenie nosných dutín, strata čuchu.
trvalo to týždeň, -na Paraléne. žiaden kašeľ, ani horúčka.
V minulých rokoch by som si dal Colderx maxgrip a nič neriešil.
Na štedrý deň som si dal "za jeden" , že šak dobre a skoro ma .eblo, -tepy, tlak, točky, musel som si ísť ľahnúť.
zaújimavosti:
cez covid ma rozboleli rebrá, čo som si narazil asi 5 rokov dozadu. ani som sa nemohol načiahnuť do hornej skrinky.
horúčku na hube mám vždy keď sa dá, prechladnutie, málo spánku, stres .... teraz, ani zmienka po herpese!!!
následky:
ešte aj teraz mi občas tŕpnu nohy, smrkám ráno suché šušne , a kondícia dovidenia, čo dávam do súvisu skôr s tým, že som celý január polihoval a zožral všetko čo som videl.
Home office tomu tiež nepridáva. pribral som 8 kg.
Tak som začal doma cvičiť. Pred týžňom, a zatiaľ vpohode.
vo svojom veku 45, už nemôžem čakať na jar, že sa potom rozhýbem....ako voľakedy...
16.02.2021 - 13:33:33
00
Zase jeden z tych "jednoduchsich": Ked som mal lahucky priebeh ja, tak su vsetky opatrenia prehnane a nemocnice su asi plne umierajucich simulantov :fubar:
16.02.2021 - 13:33:53
012
ennio napísal:
Zase jeden z tych "jednoduchsich": Ked som mal lahucky priebeh ja, tak su vsetky opatrenia prehnane a nemocnice su asi plne umierajucich simulantov :fubar:

Neviem na koho si reagoval, ale ak na mňa, tak si sa hodne sekol. Covid vôbec nezľahčujem, prešli sme ním celá rodinka a niektorí aj ťažšie. Mne tiež nebolo príjemné ležať týždeň v posteli. Od jari mám v aute pakel rúšok, rukavíc a fľašku s dezinfekciou. ku svojim rodičom chodím zriedka a vždy s FFP2 a rukavicami.
takže tak.
16.02.2021 - 13:51:14
00
Myslel som, ze je uplne jasne, na koho som reagoval. Na teba urcite nie. Pozri si cas odoslania prispevkov.
16.02.2021 - 14:19:05
00
OK.
16.02.2021 - 14:44:53
00
Ak ma 86 hore vyssie aj antitetanovky, tak asi nebudu 'komunisticke', sic, (beruc do uvahy, kedy sa nimi 'stepi'...a link na historiu tejto vakciny nedavam - napr. na wiki alebo kdekolvek inde - urcite si ho najde na RUstrankach)
16.02.2021 - 21:44:20
00
Znamy, covid prelom okt/nov 2020. Lahky priebeh (par dni pychanie v plucach).
Aktualne silne opuchnuta tvar. Kozna, este bol len vo dverach ambulancie diagnostikovala: covid, takych pacientov uz tu mam.
18.02.2021 - 11:47:43
00
Môj bývalý tréner prekonal covid a minulý týždeň už ako oficiálne zdravý, na bežkách dostal infarkt. :-(

Mal 50 rokov a celý život športoval včetne repre.
RIP Maťo.

Chalani bacha na to, aj keď sa zdá, že už ste znova ok, tak to tak nemusí byť
18.02.2021 - 12:13:25
00
keyboard_arrow_up