Lebo maju vakcinu len na vyvoz? :lol:
17.02.2021 - 10:53:01
00
gusto0: upadok internetu nastal ked dosli smartfony, dovtedy to bolo fajn miesto, kde nepchal rypak stat , nebol instagram a podobne zvrhlosti. Co uz, doba sa zmenila. Ale dovodne .. ma to tak byt.

clxno1: uplne to tak neni, ze hockto .. a ta informacia nie je len tam .. ale na wikipedii pisu nieco viac, aj o EMA, z coho sa da usudzovat, ze to je inak, ako pisu aktuality, podla mna si odpoved EMA upravili podla svojich potrieb.
17.02.2021 - 10:54:57
01
asi takáto je realita zo schvalovaním vakcíny Sputnik-ako sa dalo čakať-Rusi nás klamú o vakcíne Sputnik. Slovensko aj tak zvažuje, že obíde Brusel:
https://www.aktuality.sk/clanok/865979/koronavirus-covid19-vakcina-sputnik-slovensko-svet-ema/
17.02.2021 - 10:56:36
01
clxno1 : tuna je o tom viac https://pink.pharmaintelligence.informa.com/PS143771/EMA-No-Application-Received-For-Sputnik-V-Vaccine a pravdepodobne tam je skutocnost, ako to je. A inak tam uvadzaju 29.1

dano5: uz to tu riesime asi hodinu, zloz si uz konecne nenavistne okuliare prosim ta. Nehnevaj sa, ale patris presne medzi skupinu ludi, ktora je neskutocne lahko manipulovatelna. Uz som to tu videl velakrat.
17.02.2021 - 10:58:34
03
lto, cize aktuality to maju spravne, EMU zatial oficialne (cez spravny system/portal) ziadnu ziadost nezaznamenala.
17.02.2021 - 11:01:06
04
lto napísal:
gusto0: upadok internetu nastal ked dosli smartfony, dovtedy to bolo fajn miesto, kde nepchal rypak stat , nebol instagram a podobne zvrhlosti. Co uz, doba sa zmenila. Ale dovodne .. ma to tak byt.

clxno1: uplne to tak neni, ze hockto .. a ta informacia nie je len tam .. ale na wikipedii pisu nieco viac, aj o EMA, z coho sa da usudzovat, ze to je inak, ako pisu aktuality, podla mna si odpoved EMA upravili podla svojich potrieb.


to fakt ako ITckar nevies pouzit google?

https://www.ema.europa.eu/en/news/clarification-sputnik-v-vaccine-eu-approval-process

News 10/02/2021
The European Medicines Agency has to date not received an application for a rolling review or a marketing authorisation for the vaccine developed by the Gamaleya National Centre of Epidemiology and Microbiology in Russia, the Sputnik V vaccine (Gam-COVID-Vac), despite reports stating the opposite.
17.02.2021 - 11:01:19
36
lapaloma napísal:
slavos, ale však nikto s nás nehodnotí, ktorá vakcína je lepšia, a či vôbec nejaká. Nie sme na to "vyškolení". Ale raz žijeme v európskom priestore (EU) a všetky liečivá by mali byť registrované a schválené. Alebo je to experimentálna liečba a môžeš do toho ísť max na vlastné riziko.

TAk schvalene ako ten odpad od Astry atd.?!!!
17.02.2021 - 11:13:20
00
lto napísal:
clxno1 : tuna je o tom viac https://pink.pharmaintelligence.informa.com/PS143771/EMA-No-Application-Received-For-Sputnik-V-Vaccine a pravdepodobne tam je skutocnost, ako to je. A inak tam uvadzaju 29.1

dano5: uz to tu riesime asi hodinu, zloz si uz konecne nenavistne okuliare prosim ta. Nehnevaj sa, ale patris presne medzi skupinu ludi, ktora je neskutocne lahko manipulovatelna. Uz som to tu videl velakrat.

Nemám žiadne nenávistné komentáre,realita je taká,že žiadnu ofic.žiadosť Rusko nepodalo,bodka.
Navyše ak by aj bola schválená,silne pochybujem,že jej majú tolko,aby vedeli zásobovať aj iných,keďže nemajú dosť ani pre seba.
17.02.2021 - 11:20:09
01
https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14026/260498#1282
zdá sa že Rusko má záujem rokovať zvlášť s jednotlivými štátmi, čomu úplne rozumiem.................. ináč kvalitne prepláchnutý típek :rofl: aj propagandistické oddelenie RTVS
...vraj Rusko rozkladá EU, tvrdením, že EU má neschopných lídrov atď... :D
17.02.2021 - 11:29:10
02
tento clanok "nevieme, nevieme, nevieme" tu uz bol? ani ja uz nic neviem :D
https://komentare.sme.sk/c/22598605/matematik-kollar-co-sa-deje-na-slovensku.html?ref=njct

to su citaty, tyvole
"Odpoveď je veľmi jednoduchá, jednoslovná.
Nevieme. V skutočnosti nevieme.
Skúsim zhrnúť, čo všetko nevieme....
Nevieme, kde je problém.
Sme v dátovom pekle.
Nevieme, vôbec nevieme, čo sa deje."
17.02.2021 - 11:32:28
00
Stále chodíte na testy?
Bývalý elitný vyšetrovateľ Jozef Šátek v svojom komentári konštatuje, že dôvodom nášho „svetového prvenstva“ je povinné opakované testovanie.
„Je logickým nezmyslom na strane jednej sa snažiť sprísnením lockdownu maximálne znížiť mobilitu obyvateľov a na druhej strane im prikázať pravidelné povinné celoslovenské 7, 14 či 21 dňové AG testovanie (do práce, do školy…) Jedno vylučuje druhé. Keďže máme AG testovaním posadnutého premiéra, ktorému drukujú jeho ministri, tak sa nám krásne koronavírus roznáša a mŕtvy pribúdajú.
17.02.2021 - 11:36:32
00
Nechcel som anketou rozprudit boj dvoch skupin. Nie som ziaden odbornik na tuto temu. Zamyslel som sa sedliackym rozumom. Prakticky som odchovanec na ruskych liekoch ktore mi do dnesneho dna neublizili a nepoznam nikoho komu ublizili. Ci sa date slebo nedate a cim sa date zaockovat je kazdeho osobna vec. Vela zdravia a zdraveho rozumu prajem kazdemu :)
17.02.2021 - 11:37:39
22
Mato, tento flejm sem urcite musel teraz prist :) uz vcera som ho skusal spustit, ked som sem dal ten matovicov status, no podarilo sa to az dnes tebe, gratulujem :D
17.02.2021 - 11:40:04
00
lto napísal:
Ziadost o schvalenie vakciny SputnikV v EU bola zaslana 20.1.2021. Mate to dokonca na wikipedii, aktuality.sk sa zjavne nestitia nicoho :)


Keby len to. Ešte aj ten zdroj na wikipedii, ktorý tvrdí že žiadosť bola poslaná 20. januára 2021 (a teda je korektný) tvrdí, že „The EMA confirmed that a meeting with the Russian vaccine’s developer took place Tuesday “to discuss their development plan and their further engagement with the agency.” But the EMA noted in a statement that “currently Sputnik V is not undergoing a rolling review.” “EMA will communicate at the start of a rolling review procedure,” it added. (čím sa zároveň stáva prozápadne nekorektným). A to je ešte tá lepšia časť, po tomto (In the EU, Hungary has used the Sputnik vaccine, but reportedly is unlikely to use if on a large scale due to its limited production capacity.) mi tá rozsiahla záchrana z východu pripadá bohužiaľ opäť o čosi vzdialenejšia :-(
17.02.2021 - 11:41:32
03
1. Rusi vyrobili kvalitnu vakcinu
2. a ak nevyrobili, tak povedia, ze vyrobili

preto momentalne ruskej vakcine neverim. Casom sa to moze zmenit. Vieme ako kvalitny robia doping, cize skusenosti maju :-D
17.02.2021 - 11:47:39
13
keyboard_arrow_up