Stara zestyna nehupe vobec. Zamykanie a odomykanie tlmica by mi asi pekne liezlo na nervy, teraz sa nicoho nemusim chytat. Propain som mal dlho v hladaciku ale cena je uz dost, a hlavne mi to pride celkom overkill...
18.02.2021 - 11:56:37
00
Ono ja nehaním CTM len som porovnával pocit pred tým a potom, ale tak scroll je veľmi schopný bike a zas pri strmšom výšlape zamknúť tlmič je najmenej, skôr som mal problém sem tam že zo zamknutým som sa pustil aj dole :)
18.02.2021 - 12:06:33
00
jaso3 napísal:
Jo. Scroll je pre vacsinu (aj pre mna) urcite "vzlhadovo privetivejsi". Urcite by ich bolo obidva vyskusat ale to v dnesnej dobe... Ale v Kalnici mali na jesen swag v pozicovni, celkom som zvedavy ako to stupa. Aky si mal pohon, ked menis?

Ja tam mám teraz sram nx 11-42. A čo sa týka húpania pri šliapaní tak u mne minimálne. To už musí byť fest stúpanie aby to húpalo a silovo šliapať. Ale dosť záleži aj od nastavenia rýchlosti reboundu, tlaku, počtu tokenov v komore. Ale aj húpanie ľahko vyrieši páčka na prepnutie buď módu pedálovania alebo úplne uzamknutie. Uzamknutie ale používam keď šliapem niekam hodinu hore kopcom :)
18.02.2021 - 15:00:34
00
keyboard_arrow_up