..je to úplne v pohode, z Bankova pekne po červenej značke a si tam... a keď už budeš na Kamennom hrbe, tak choď pár km ďalej po červenej a si na Jahodnej...

..trasa je to výletná, takže žiadne strachy, len bez prilby to dole kopcami nepreháňaj...



teta robka treba si pozriet na Sariskom pojazdenicku Matovu prilbu a uz konecne zmenit nazor,cca v 50km rychlosti dole lukou vyvrtnuty clenok,zlomeny malicek na ruke a pohmozdena krcna chrbtica.
10.06.2008 - 22:05:56
00
kto ma prevedie rajom:))

Tak na toto mame licencie :wink: tu v spisskej :wink:
10.06.2008 - 22:10:55
00

Teta robka mas stastie, ze to Jfab nemoze citat: )) Chudacisko by sa utrapil: )))


:)) ja viem,že je na relaxačnom pobyte:)) a mňa tu nechal,takže nemôže mať nič proti tomu:)) ale buď kľudný, Pištik to ešte nevie,ale vezmeme aj jfab:)))
11.06.2008 - 06:35:45
00
No teraz asi zopakujem asi 50-krat zopakovanu otazku,ale co uz :roll: Chcel by som si cez vikend dat taky mensi vyjazd na Kamenny hrb :wink: Chcel by som ist cez Loky,popri Schusterovom dome hore cez les,na Bankov a potom na Kamenny hrb.Moja otazka znie,ci sa tam da dakde zabludit a ci je to nebezpecna trasa,nakolko nemam prilbu :wink: Diki pekne


daj vedieť ako dopadneš, prilbu nenosím ani ja:( ale tu to nevrav nahlas, nebudú ťa mať radi:)
11.06.2008 - 06:39:19
00


veru,veru teta robka


prepánajána Prešovčania:)) vy ste sa sňáď proti mne všetci postavili:) vy toho jfab musíte mať veľmi radi:) ak ste ma chceli uchrániť pred neverou mali ste prísť do Ke bikovať so mnou a nie nechať ma behať samu po lese:)
ale aj ja ho mám rada:)) a to verejne:) pred celým svetom:) a som mu verná s Jankom, Peťom, Ďurom:))
11.06.2008 - 06:45:18
00
Tak na toto mame licencie :wink: tu v spisskej :wink:


ahľa ho aj Spišiaci sa prebrali:)) a ktorý že ma prevedie tam rajom?:))Minulého roku som vašim rajom lietala na bike a veru, kľudne by som si to zopakovala aj toho roku, len mám vždy problém s ubytovaním v Slovenskom raji, leto je vypredané väčšinou:)) Chata Hradisko alebo hotel Trio a pod. sú stále v lete obsadené:)
11.06.2008 - 06:52:40
00


teta robka treba si pozriet na Sariskom pojazdenicku Matovu prilbu a uz konecne zmenit nazor,cca v 50km rychlosti dole lukou vyvrtnuty clenok,zlomeny malicek na ruke a pohmozdena krcna chrbtica.


videla som tu prilbu a striaslo ma :(( nerozvíjala som ďalej myšlienky....
11.06.2008 - 06:54:00
00

Teta robka mas stastie, ze to Jfab nemoze citat: )) Chudacisko by sa utrapil: )))


Nemusi sa bat. Ja jej neublizim. (Nie ze by som nechcel.) :oops: :cry:
11.06.2008 - 07:03:02
00

:)) ja viem,že je na relaxačnom pobyte:)) a mňa tu nechal,takže nemôže mať nič proti tomu:)) ale buď kľudný, Pištik to ešte nevie,ale vezmeme aj jfab:)))


Opravujem: Pistik TO uz nevie. :roll:
11.06.2008 - 07:05:01
00

ahľa ho aj Spišiaci sa prebrali:)) a ktorý že ma prevedie tam rajom?:))Minulého roku som vašim rajom lietala na bike a veru, kľudne by som si to zopakovala aj toho roku, len mám vždy problém s ubytovaním v Slovenskom raji, leto je vypredané väčšinou:)) Chata Hradisko alebo hotel Trio a pod. sú stále v lete obsadené:)

Dohodneme termin staci povedat a ubytovanie zozeniem s tym problem nieje.
11.06.2008 - 07:25:53
00
Dohodneme termin staci povedat a ubytovanie zozeniem s tym problem nieje.


ďakujem za ochotu:) a chcem sa ešte opýtať ,ako je to s tým zákonom v Slovenskom raji? Minulého roku ma tam všetci domáci strašili,že toho roku sa už na bike v Slovenskom raji dostanem málokde..tak čo sa zmenilo od minulého roku?
11.06.2008 - 07:28:57
00

ďakujem za ochotu:) a chcem sa ešte opýtať ,ako je to s tým zákonom v Slovenskom raji? Minulého roku ma tam všetci domáci strašili,že toho roku sa už na bike v Slovenskom raji dostanem málokde..tak čo sa zmenilo od minulého roku?

SNPSR oficialne udelila vynimku na bikovanie v Sl. raji asociacii Horskych sprievodcov tz. ze su povolene 4 trasy, ale len v sprievode clena z asociacie. Podrobne vysvetlenie celeho problemu bude v piatok na programe Kellys camp 2008, kde tuto problematiku vysvetli zastupca SNPSR.
11.06.2008 - 07:36:49
00
No teraz asi zopakujem asi 50-krat zopakovanu otazku,ale co uz :roll: Chcel by som si cez vikend dat taky mensi vyjazd na Kamenny hrb :wink: Chcel by som ist cez Loky,popri Schusterovom dome hore cez les,na Bankov a potom na Kamenny hrb.Moja otazka znie,ci sa tam da dakde zabludit a ci je to nebezpecna trasa,nakolko nemam prilbu :wink: Diki pekne


cize light DH je teda XC bez prilby :D , pochopil som spravne ? :P
11.06.2008 - 09:10:24
00
noo uz aj ja tomu chapem :lol:
11.06.2008 - 11:35:59
00
Zombi Light DH = XC ale s prilbou.Teraz ju este nemam,takze bude XC bez prilby,ale nasiel som doma jednu prilbu odskusam ci dobra a asi ju vezmem :wink:
11.06.2008 - 15:22:32
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up