Ramon1 napísal:
Ja som sa aj “stretol “ a aj “ na Covid19” uveril . Apropo , súhlasíte s názorom primára z Chebu koho uprednostniť pri vakcinacii ?


Máme v rodine 88 ročnu imobilnu (+ niekolko dalších diagnoz od vysokého tlaku po rakovinu kože) starku, o ktoru sa staraju 65 roční teta a strýko toho času tiež na dochodku. Tak ako ja neviem, či očkovat primárne tých čo sa staraju, alebo aj starku, ktoru može teoreticky "položit" vedlajší učinok vakcíny. Fakt neviem. Ale niečo na tom bude.
22.02.2021 - 15:27:27
00
Psychopat má plačovku. Na to sa nedá pozerať...


https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-02-21/pfizer-biontech-shot-stops-covid-s-spread-israeli-study-shows
22.02.2021 - 16:22:34
02
tak to vypni :)
22.02.2021 - 16:27:52
01
Už som. Stačilo mi ako povedal, že nezaberajú ani opatrenia navrhované vedcami. Ale že tu máme 66 dní lockdown, ktorý vlastne ani nie lockdownom, to už nepovie...
22.02.2021 - 16:32:32
00
Chlapík to vystihol,prečo počty rastú...Týmto by som chcel dať otázku slovenskému národu, verejne. Prečo vznikla takáto situácia ohľadom Covid-19? V prvom rade väčšina ľudí nedodržiava opatrenia, som toho svedkom každý deň! Či už v práci, či v súkromnom živote. Som toho svedkom, bohužial, a viem že, kto to číta, sám to vidí a zažíva," prezradil čitateľ z vlastnej skúsenosti.

"Odborníci povedia, čo máme dodržiavat a väčšina ľudí to nerešpektuje. Príklad, kolega bol pozitívny, vozil ho druhý kolega, tak šiel do karantény. Pritom deň predtým sedel v kuchynke medzi ľuďmi a jedol minimálne s ďalšími 5 a my ostatní sme nemuseli ísť do karantény," hovorí o zážitku. Sme národ dementov, samozrejme česť výnimkám.
22.02.2021 - 17:29:06
03
Ale štát ktorý niečo určí a potom to nevynucuje je paródia na štát.koľko pokút už bolo udelených za porušovanie karantény?...Lúza dobre vie že jej žiaden trest nehrozí od našich orgánov.Lúza vládne lúze a slušní na to doplácajú aj životmi.
22.02.2021 - 18:05:34
01
klient dochodca - zaciatkom roka sme sa snim potrebovali stretnut - mal horucky a bol pozitivny, ale vraj sa to uz lepsi. tak sa to odlozilo. minuly tyzden telefonat kde sme, nech sa to doriesi. o par dni na to telefonat - ani sem nechodte mam zapal pluc, ATB, bojim sa cokolvek riesit.

vela ludi vylezi covid doma bez akehokolvek vysetrenia ci na zaciatku, pocas alebo po - nieje jediny o ktorom viem ze mal viac menej mierny priebeh a ked uz bolo akoze vsetko ok objavil sa zapal pluc. kto to nestihne podchytit v zaciatku konci asi zle. no a kedze sa u nas nestiha vysetrovat - obvodnemu sa nedovolam za dva dni tak potom nam chodia do nemocnice neskoro (horsi stam tamlezi dlhsie) a stupaju nam mrtvy.
22.02.2021 - 18:18:13
02
Matelko povedal že “obyvateľstvo je v presile proti polícii” to snáď nemyslí vážne. Už druhý mesiac behám pracovne s BL -ŠPZ po šiestich okresoch a videl som hliadku 2x, -merať rýchlosť. V sobotu prejdem celý Trenčín autom smerom do obchodu a ani jedna hliadka. Kde sú policajti? Čo robia? Oni na to kašlú! Alebo sa boja nepokojov? Však by mohli aspoň sem tam stáť pre výstrahu. Alebo zastavovať každého a napríklad riešiť porušenia dohovorom keď sa im nechce vadiť s ľudmi.
22.02.2021 - 18:24:06
01
Nam dnes sused zomrel na covid. Domov to doniesol jeho syn z prace. Boli cca 2 tyzdne doma, minuly tuzden utorok alebo stredu cca o 22hej sanitka, uz asi bolo zle no nechali ho doma. V sobotu ho brali a dnes uz oznamenie ze zomrel. V karantene bola okrem syna aj jeho dcera s manzelom a detmi. Vsetci vraj horsi priebeh s horuckami a hnackami.
22.02.2021 - 18:59:40
00
Dnes som mal meeting s bossom kvôli endgame mojej habilitácie, prichádzam na fuckultu - akurát vešali Jolly Rogera. Pýtam sa že kto a toť chlapík, čo mi pred pár dňami bol na habilitačnej prednáške ako jeden z pozorovateľov vedeckej rady. Pamätám si z diskusie, že ťažko dýchal.
Indický doktorand tiež váľa šunky s vírusom, ako aj všetci jeho súdruhovia z labáku. Teda tí sú len v karanténe, zatiaľ im nič nie je.
Normálne to triafa tesne okolo.
***** ale tí čo by im ten Jolly Roger fakt pristal k farbe očí nie a nie sa porúčať...
22.02.2021 - 19:08:46
00
tak naše tupelko trnafské sa ide pýtať vedcov,že kde sa mu to pokazilo lebo vraj to čomu on hovorí lockdown nezaberá a,že čo s tým.
22.02.2021 - 19:22:37
00
Ale veď on to rovno zvalil na odborníkov, že ich rady a odporúčania nezabrali... Tak neviem koho on počúval. Že je psychopat vieme, ale že je schizofrenik sa zatiaľ nehovorilo...
22.02.2021 - 19:41:35
00
No nam tiez pred 2 tyzdnami zomrela babicka (zo zeninej strany) v DSS na covid...
Nemohli sme ju vidiet od januara 2020, najprv kvoli chripke, neskor covidu.
Boli tam izolovane neizolovani, doniesli to tam pracovnici. Synator si prababku pamata len matne.
Slabe dychanie, kyslik, umela ventilacia obojstranny zapal pluc, exitus...v priebehu par dni 😞
22.02.2021 - 20:10:23
00
Jadnoduché riešenie matovičovej Ag brindy. Nech dá dobu platnosti negat. Ag testu nie 7, 14 dní ale 12 mesiacov :D a na základe neho nech má jeho majitel neobmedzený pohyb po celom - byte. :D
22.02.2021 - 20:31:00
00
inak tie matelkove plačovky sú zo strany novinárov úplná katastrofa.donesie si tam zas podvodný graf a oni sa ho pýtajú na kostoly,namiesto toho,aby mu to otrepali o hlavu.Strašná neschopnosť našich médií.
22.02.2021 - 21:04:58
03
keyboard_arrow_up