Chcela ti ho proste zasunúť do zadku, aj keď uznávam, že by to malo byť opačne :D
06.06.2008 - 11:15:37
00
Milujem inteligentov (v tomto pripade inteligentky), ktori sa na dialnici lepia na auto iduce pred nimi :roll: :evil:

jj, ja tiez, niektori si neuvedomuju ze sanca dobrzdit je skoro nulova... uz v meste. a nie este pri 110/130. skoda reci. uprimnu sustrast! :roll:
08.06.2008 - 22:33:53
00
Milujem inteligentov (v tomto pripade inteligentky), ktori sa na dialnici lepia na auto iduce pred nimi :roll: :evil:
Skoda je vyssia ako sa z foto zda :cry:


Máš príliš silné brzdy :D :D
09.06.2008 - 09:59:15
00
Ale niekedy je chyba aj v tych, na ktorych sa tlaci zozadu. Ak maju moznost uhnut sa a nespravia to, aj kusok posunut sa na kraj cesty pomoze a nie ze niekto si ide postrede a da sa obist z prava po krajnici. (ale na dialnici to neplati, asi). Uz aj oco sa parkrat pokusal obehnut sprava, potom zvycajne konecne zaplo tomu pred nami ze sa da ist aj po kraji (zvycajne to su starsie auta, ktore sa chcu predviest, ze idu na zaciatku kolony :P).
10.06.2008 - 15:59:48
00
Avia je najrychlejsie auto na slovenskych cestach... - vzdy je na zaciatku kolony :) no, ale taketo pripadu su menej frekventovane a okrem toho vycsinou stac na takych len bliknut a v poho sa uhormonia... ale nie natlacit sa na nich jak *****... neznasam to! nam sa raz jeden ujo s Trabantom uhybal tak, ze chudak isiel cely po krajnici. vyzeralo to zaujimavo. ale mile od neho...
10.06.2008 - 21:21:57
00
Avia je najrychlejsie auto na slovenskych cestach... - vzdy je na zaciatku kolony :) no, ale taketo pripadu su menej frekventovane a okrem toho vycsinou stac na takych len bliknut a v poho sa uhormonia... ale nie natlacit sa na nich jak ****... neznasam to! nam sa raz jeden ujo s Trabantom uhybal tak, ze chudak isiel cely po krajnici. vyzeralo to zaujimavo. ale mile od neho...

Nam sa tak jeden uhynal pri spiskom hrade aj z vozikom. Cela kolona sme ho vpohode obehli a oproti si auta mohli jazdit kolko chcely, ale niektory sa neuhnu ani pri bliknuti....
11.06.2008 - 18:50:22
00
Neuhnem sa ani ja pri krajnici je najväčší bordel. Keď pichem a bliknem potom na teba zastaviš a pomožeš z opravou defektu? Asi jie ked ti je na ponáhlo že? Predbieha sa vtedy keď je to bezpečné potom to na našich cestách vyzerá ako to vyzerá
11.06.2008 - 19:02:52
00
Neuhnem sa ani ja pri krajnici je najväčší bordel. Keď pichem a bliknem potom na teba zastaviš a pomožeš z opravou defektu? Asi jie ked ti je na ponáhlo že? Predbieha sa vtedy keď je to bezpečné potom to na našich cestách vyzerá ako to vyzerá


Predtym v prispevku som pisal, ze staci kusok, nemusi sa ani uhnut uplne na krajnicu, ale su aj taky co idu uplne po strede cesty a ich neobehnes bezpecne lebo nevidis ci ti nieco ide oproti. Ked sa chces pozriet musis vyst do protismeru a to nemusi dopadnut dobre.... Staci neist uplne v strede cesty, inak ked sme sli v cechach po dialnici s raftom na strechce, museli sme ist len asi 60-siatkou a isli sme po krajnici, jazdilo sa ako keby v troch pruhoch. Takze nie vzdy sme ti ktory obiehaju, ale aj ti ktori uhynaju :wink:
11.06.2008 - 19:10:41
00
jasne neisť stredom to je ok da sa isť aj bliššie ku krajnici s tým suhlasím ale isť za krajnicovou delaicou čiarou nesúhlasim
11.06.2008 - 19:18:33
00
myslim ze uhnut sa az za krajnicu vacsinou netreba, aspon nie na slovensku, kde krajnice vacsinou ani niesu :P, ale ked niekto chce, tak je to na nom. Mi sme mali v podstate dve moznosti: bud ze pojdeme normalne v pruhu a moze do nas, alebo v podstate koli nam do niekoho niekto rychli buchnut, alebo riskovat prederavenu pneumatiku a ist az na krajnici. Vybrali sme si druhu moznost, predsa len nova pneumatika je lacnejsia nez ine suciastky na aute.
11.06.2008 - 20:26:00
00
no ked vravis.. ze na slovensku nie su krajnice , tak si este asi nebol autom v madarsku :D
11.06.2008 - 20:37:06
00
no ked vravis.. ze na slovensku nie su krajnice , tak si este asi nebol autom v madarsku :D

bol ale len na dialnici a od Miskolca po kosice, ale to uz bola tma :P.
11.06.2008 - 20:42:06
00
Neuhnem sa ani ja pri krajnici je najväčší bordel. Keď pichem a bliknem potom na teba zastaviš a pomožeš z opravou defektu? Asi jie ked ti je na ponáhlo že? Predbieha sa vtedy keď je to bezpečné potom to na našich cestách vyzerá ako to vyzerá

ja som tiez nehovoril o jazde po krajnici... hovorim len o tom, ze nenavidim lepenie sa. a okrem toho asi aj to ked niekto jazdi mimo mesta 6O na ceste, ktora je velmi frekventovana a sinie si to stredom pomaly po ciare. v dnesnej premavke to proste nefunguje. v takomto pripade to nie je bezpecna jazda, ale skor ohrozovanie seba a ostatnych ucastnikov...
11.06.2008 - 21:58:31
00
ked niekto jazdi mimo mesta 6O na ceste, ktora je velmi frekventovana a sinie si to stredom pomaly po ciare

Aj mna obcas prave takyto vodici dozenu k tomu, ze potom co ich predbehnem jazdim rychlejsie a agresivnejsie.
13.06.2008 - 20:21:59
00
:roll: ja mam takych najradsej ze v dedine ide 70 a mimo dediny ,,prida" na 75 no ruky nohy odtrhnut....takych magorov obehnem tesne pred ulicou kde chcem odbocit a potom stred cesty nech to maju od dvojecky.....
13.06.2008 - 21:49:06
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Nosiče na auto)
keyboard_arrow_up