toygrik napísal:
eaten okej :D pekne vysvetlenie. ale dajme tomu, ze kamaratka ma bicykel, je to pre nu hobby, ale (neviem ako poznas Bratislavu) ale ide k Slivovi, tam si da kavicku, mozno niekedy na BK, a tym to hasne. Pre mna je ona hobby jazdec, Samozrejme, ani ja nie som profik a ani nechodim na preteky, ale skor by som sa uz nazval v tomto pripade cyklista s vasnou.. a pre tych, co obcas idu aj osamote 100 km, tak ano, moze to byt.

ale uz to je len o oznaceni, samozrejme :) a akcia to bude asi pekna,


Ahoj :)
Prosim pekne, kto je Sliva, a kde je BK? :)
24.02.2021 - 15:18:16
00
krindusz Nie som z Bratislavy ale tipujem ze BK je Biely Kriz :D (to je asi najcastejsie spominany kopec v okoli BA)
Muso Ja som mal minuly rok pocit, ze travim vsetok volny cas (ked mam chut) na bicykli a mal som 5100km (popritom ale sem tam tury, beh atd). Pri tomto "najazde" vobec nemam obavy ist 130km :). Nechodievas dlhsie vyjazdy alebo preco mas obavy?
24.02.2021 - 17:45:50
11
Nemam obavy, ale jazdim bezne tak max 2-3 hodky kym dcera este rano spi a hlavne, este som nesiel v pelotone - takze na zaciatok mi bude stacit tych 90km :) aj tak este budem musiet poriesit ako to vymyslim s nacinim - ci si kupim nove kolesa na moj gravel alebo si poziciam nejaky cestak:) Kazdopadne, pri tych skusenostiach ako sa jazdia preteky tu v CR, tak nemam ziadne ocakavania - ked aj na obycajnom CT Author Cupe ma predbiehali ujovia v rifliach na bicykloch s kosikmi:)
24.02.2021 - 17:54:59
00
misfit napísal:
Ahoj :)
Prosim pekne, kto je Sliva, a kde je BK? :)

Sliva je pri odbočke na MS (Malý Slavín) a niekde na pol ceste na asfaltke medzi ČM (Červeným mostom) a BK (Bielym krížom), kúsok za ŽS (Železnou studničkou).

Sliva je to jedno z dôležitých stanovíšť na Tour de Pivo v MK (Malých Karpatoch). Čapujú Gambrius a Plzňa.
25.02.2021 - 09:19:15
04
Sasulnik napísal:
Sliva je pri odbočke na MS (Malý Slavín) a niekde na pol ceste na asfaltke medzi ČM (Červeným mostom) a BK (Bielym krížom), kúsok za ŽS (Železnou studničkou).

Sliva je to jedno z dôležitých stanovíšť na Tour de Pivo v MK (Malých Karpatoch). Čapujú Gambrius a Plzňa.

Dakujem za perfektné vysvetlenie :))))
25.02.2021 - 09:40:15
00
No, kedze L'Etape Slovakai bude v BA, tak mozno tieto stanovista mozes cestou aj navsitivit :D ... to som teda cakal, ze to hecnu na nejake poriadne stupanie :)
25.02.2021 - 14:23:02
00
No, zalezi dost od usporiadatelov, ale vidim to max na Babu alebo nieco podobne.. Tu v Prahe tiez nebudu nejake extra kopce a asi by nejake vhodnejsie nasli keby velmi chceli...
25.02.2021 - 14:32:44
00
Uz funguje stranka https://letapeslovakia.sk/
Termin etapy je 22. 8. 2021
28.02.2021 - 18:09:42
03
To som velmi zvedavy ci sa tak velka akcia bude moct uskutocnit. Este viac o ceskej verzii ktora ma byt uz v juni.
28.02.2021 - 21:53:14
00
si mysilm, ze ako vlani, pán covid by mal cerpat dovolenku. Hlavne hromadné podujatia organizované v exteriéri budú uskutočnené. Ak zabezpecia svetoznámu trojku R.O.R, tak preco nie....
28.02.2021 - 22:26:34
00
Dnes bola tlacovka, uz teda pozname aj podobu trati:
https://www.instagram.com/tv/CNZkFYeJLLG/

Ak tomu rozumiem dobre, zacina sa na Strkovci a ide sa k Riviere, kde je oficialny start, odtial sa ide Devin - DNV - Stupava - Borinka - Strmina, tam sa long a short rozdelia. Kratka trasa ide zo Strminy hned na Biely Kriz a potom Kamzik a dlha trasa ide zo Strminy smer Lozorno - Jablonove - Pernek - Pezinok - Limbach - BIely Kriz - Kamzik.
08.04.2021 - 16:47:47
03
tak to sa tesim, ze vyasfaltuju useky za Limbachom a okolo kamenolomu. Inak to bude drtic kosti amaterskeho balika.
08.04.2021 - 17:08:30
02
rasto_t, aj na tour sa jazdi po graveli obcas, takze ten usek v Limbachu by ma velmi netrapil, to je len autenticke :lol:
08.04.2021 - 17:13:09
01
jo, ale to su profici co vedia jazdit v baliku, ale toto je "cyklistické podujatie pre širokú verejnosť pod názvom L’Etape Slovakia". Prirodzene solo ci v malej skupinke je to autenticke, ale co ak sa tam vrutia stovky vycerpanych nadsencov... radsej nech to vyasfaltuju
08.04.2021 - 17:21:24
00
Mate niekto skusenost s tymi dresmi Sykora Sportswear? Chcel by som si zakupit aj dres, a podla tabulky by som mal brat XXL. Tak ma zaujima ci to sedi - a ci to vie niekto (velkostne) prirovnat k inym znackam Castelli, Isadore alebo tak. :)
08.04.2021 - 21:26:57
00
keyboard_arrow_up