Zatím jsem si udělal jedno espresso a jeden filtr a zatim teda nevím. Kloním se k tomu že loňská byla výrazně lepší.
02.03.2021 - 17:12:26
00
Minirecenzia Xeoleo na espresso:
Bol tu v dobrom spominany mlyncek z ali xeoleo za 50euro, zo zvedavosti som kupil z PL ci bude zmena oproti comandante. Comandante vyborny, v ramci moznosti vycentrovane kamene, ale dostal som sa po case k jeho limitu ako vsetci - skor ci neskor sa objavi nemoznost nastavit presnu hrubku, bud kava ledva tecie alebo tecie prirychlo. Riesit to ma doplnok nova oska s jemnejsim stupanim zavitu tvz. Rex Clix, ktoru nie je dostat :-) Tak ci cinan neprekvapi...? Spracovanie kvalitne, vsetko ok, melie rychlo a tazko aj si clovek zaposiluje, nic pre slabsie svaly :-) Comandante melie lahko, dlho, meditacne :-) Zmenu v kave necitim, a tiez zial limit v nastaveni hrubky - skokovo. Nechapem, ze nevyrobia mlyncek s jemnym plynulym nastavenim hrubky a bol by svaty pokoj. Mlyncek odporucam, melie kvalitne s tym obmedzenim, za 50 euro rovnaky vysledok ako comandante za 200.
Riesenie asi ako tu vsetci kavopici - prejst na kvalitny elektricky mlyncek...
Kave zdar! :-)

Prílohy:

IMG_20210304_122456.jpg
IMG_20210304_122456.jpg 1.1 MiB thumb_up0thumb_down

04.03.2021 - 12:48:17
01
Máte skúsenosti s kávou Zlaté zrnko? Oplatí sa vyskúšať?
04.03.2021 - 14:15:58
00
SmartSam napísal:
Minirecenzia Xeoleo na espresso:
Bol tu v dobrom spominany mlyncek z ali xeoleo za 50euro, zo zvedavosti som kupil z PL ci bude zmena oproti comandante. Comandante vyborny, v ramci moznosti vycentrovane kamene, ale dostal som sa po case k jeho limitu ako vsetci - skor ci neskor sa objavi nemoznost nastavit presnu hrubku...

Ako som uz spominal skor, kamarat si kupil Xeoleo 45mm s dodavkou z Polska, kamene vycentrovane jak oči, len som tak žasol (oproti Timemore). Požičal ho 2. kamarátovi, ktorý dovtedy mlel na trieštivom "mlynčeku" (šak mlynček jak mlynček) ... a zistil, že káva chutí úplne inak a mlynček už nechcel ani vrátiť. Tak mu kamarát objednal Xeoleo 50mm (lebo chcel mlieť naraz viac) tiež z Poľska, a prišiel rovnako dobre vycentrovaný. To, že Timemore (Xeoleo, ako konštrukčne jednoduchšia verzia) a Commandante sú jedna trieda, som vravel už dávno ... :)
Čo sa jemnejšieho nastavovania hrúbky mletia, pozri na priložené obrázky, či by si si nevedel dorobiť - stačí na to stojanová vŕtačka na namiesto frézky použiť vrták na vŕtanie do tvrdokovu 2.5 - 3.0mm, ktorý stojí okolo 6 eur (nie zvyčajný HSS steel). Možno padne viac kusov, možno aj nie, s vrtákom som to neskúšal.

Prílohy:

IMG_7450.JPG
IMG_7450.JPG 356.71 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_7460.JPG
IMG_7460.JPG 318.48 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_7461.JPG
IMG_7461.JPG 428.64 KiB thumb_up0thumb_down

04.03.2021 - 14:52:17
02
Misator napísal:
Máte skúsenosti s kávou Zlaté zrnko? Oplatí sa vyskúšať?

Mal som nejaku braziliu, na vianoce som dostal dalsie tri baliky a akurat zavadzaju v mrazaku. Ak mas rad horke espresso tak ok ale pre mna to je strasne tmavo uprazene...o hodne viac ako medium. Takze za mna urcite :n:
04.03.2021 - 15:32:50
00
peterg napísal:
Nedalo mi, tak som sadol a pustil sa do toho. Vonkajsi kamen u Timemore Nano ma velmi volne osadenie, co umoznuje osadit ho vo fabrike aj excentricky. Par hodin trpezliveho rozoberania, podlozkovania a skladania, a uz je vycentrovany celkom OK. ;)

Ako si kontroloval excentrické uloženie :?:
04.03.2021 - 16:56:07
00
No tak, ze som ho podrzal v ruke "hore nohami" bez spodneho zasobnika na kavu a roztocil vonkajsok. Pokial je pocas tocenia sumerna spara okolo vnutorneho a vonkajsieho kamena, tak je zrovnany OK. Pokial sa spara meni pocas otacky (oval rotuje), tak nie je vycentrovany dobre. Je dobre pritiahnut vnutorny kamen na malu sparu tak, aby este neskrtal, vtedy je oko najviac citlive na zmenu spary.
04.03.2021 - 17:52:13
00
SmartSam napísal:
Minirecenzia Xeoleo na espresso:
Bol tu v dobrom spominany mlyncek z ali xeoleo za 50euro, zo zvedavosti som kupil z PL ci bude zmena oproti comandante. Comandante vyborny, v ramci moznosti vycentrovane kamene, ale dostal som sa po case k jeho limitu ako vsetci - skor ci neskor sa objavi nemoznost nastavit presnu hrubku, bud kava ledva tecie alebo tecie prirychlo. Riesit to ma doplnok nova oska s jemnejsim stupanim zavitu tvz. Rex Clix, ktoru nie je dostat :-) Tak ci cinan neprekvapi...? Spracovanie kvalitne, vsetko ok, melie rychlo a tazko aj si clovek zaposiluje, nic pre slabsie svaly :-) Comandante melie lahko, dlho, meditacne :-) Zmenu v kave necitim, a tiez zial limit v nastaveni hrubky - skokovo. Nechapem, ze nevyrobia mlyncek s jemnym plynulym nastavenim hrubky a bol by svaty pokoj. Mlyncek odporucam, melie kvalitne s tym obmedzenim, za 50 euro rovnaky vysledok ako comandante za 200.
Riesenie asi ako tu vsetci kavopici - prejst na kvalitny elektricky mlyncek...
Kave zdar! :-)


Takze si vysolil 250€ za dve na espresso nepoužiteľné kkciny ... a pritom stačilo 70-100€ doložiť za Kinu M47 Classic a mal by si na roky pokoj a orgazmus v ruke pri každom mleti . Či zaplatím 6K€ za DC Mina alebo 10K€ za Slayer je viac-menej jedno . Ak sa “ vyspim “ na Slayer tak ho kúpim kvoli krásnemu dizajnu a 58 hlave . No v prípade týchto ručných mlyncekov je minimálny cenový rozdiel , priepastný v kvalite a využití ...
04.03.2021 - 17:55:03
01
... alebo 200 eurovu kkcinu predat a usetriť ~250 - 300 eur (s virtualnym doplatkom), ze? Jak še hvari v našom kraju, i tak še da, it tak ...
Co ked ho vobec nechce na espresso, len skusal pre porovnanie? ;)
04.03.2021 - 18:51:59
00
peterg napísal:
No tak, ze som ho podrzal v ruke "hore nohami" bez spodneho zasobnika na kavu a roztocil vonkajsok. Pokial je pocas tocenia sumerna spara okolo vnutorneho a vonkajsieho kamena, tak je zrovnany OK. Pokial sa spara meni pocas otacky (oval rotuje), tak nie je vycentrovany dobre. Je dobre pritiahnut vnutorny kamen na malu sparu tak, aby este neskrtal, vtedy je oko najviac citlive na zmenu spary.

Tak to si frajer, ja by som to takto určiťe nezistil :shake: , skôr podľa zvuku. :nod: Možno mám lepší sluch. :D
04.03.2021 - 19:23:08
00
Kónický na espresso :?:
04.03.2021 - 19:26:13
00
luper napísal:
Tak to si frajer, ja by som to takto určiťe nezistil :shake: , skôr podľa zvuku. :nod: Možno mám lepší sluch. :D

Kedze na alternativy sa melie podstatne hrubsie, ako na espresso, nevidim dovod, aby bola mezera v tolerancii 0.05mm alebo menej. Myslim, ze hadzavost 0.1mm pri nastavenej spare 0.2mm ci mensej je tak velka zmena (50% ci viac), ze v pohode uvidis aj okom (sluchom pocujes tiez, ale dolezite je urcit aj polohu pre podlozky, co sluchom nejde). :) Este by sa dalo aj sparovymi mierkami, ale museli by sa znicit (ostrihat ci orezat a obrusit na uzky pasik).
Btw, skrtat budu kamene vzdy na jednej strane skor (plati aj pre ploche kamene u velkych mlyncov), a to aj pri zrovnani na 0.01mm, a zrovnat na 0.00xx mm nema zmysel a proste ani nejde, to uz sa dostavame do rozsahu teplotnej roztaznosti materialu ...
04.03.2021 - 19:44:07
01
luper napísal:
Kónický na espresso :?:


Myslis , že môj F10 som mesiace nepoužíval na espresso ? Kinu M47 Classic tiež v pohode ... a keby si ešte vedel ako sa teším na espresso z Monolith MC4 , normálne by si nechápal . Jedine , že konicky trosku “ pizdí “ extrakciu do horka 🧐 . A nie celkom ku podivu , lepšie zomelie na espresso staré svetle a suchšie zrno . Netečie “ voda “ .
04.03.2021 - 20:46:22
01
Šak to pizdenie, to pizdenie extrakcie do horka vacsim mnozstvom fines, na to asi Ludo narazal ...

Z ineho sudka, novy a dospelejsi mlyncek z rady Eureka Mignon, typ XL, za este budgetovy rozpocet, kamene 65mm, motor 320W
Príloha:
Mignon XL.jpg
Mignon XL.jpg 18.69 KiB thumb_up0thumb_down


https://www.elektros.it/sa/en/mignon_XL_en/mignon_xl.html
04.03.2021 - 21:25:21
00
peterg napísal:
Čo sa jemnejšieho nastavovania hrúbky mletia, pozri na priložené obrázky, či by si si nevedel dorobiť.

Skúšal som to na xeoleo 45mm, ale ani tak nestačí. Trebalo by tam spravit novú osku s závitom m6x0.5. Zaredclixovať :D
04.03.2021 - 21:40:17
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika / Energia)
keyboard_arrow_up