Comirnaty®️po prvej dávke / priming / v pohode . No druha / booster / už je iné Coffee . U mna okrem retroorbitalnej cephalgie na 4. deň bez komplikácií ... no poväčšine , hlavne u vnimavejšich jedincov / žien , starších ľudí / boli obdobne príznaky ako u Astry po prvej dávke .

Milý @Vlastimil ani sa nesnaž ... píšeš veci ktorým nerozumieš , tvariac sa ako Fico na tlačovke 😏
04.03.2021 - 20:34:20
00
ty nepolavuj ... bavis dobre :-)
04.03.2021 - 20:51:16
01
Nedáš si povedat a nedáš 🤦‍♂️ ...

Prílohy:

4E90F453-F029-4745-8BA8-B7265CBB33DF.png
4E90F453-F029-4745-8BA8-B7265CBB33DF.png 467.54 KiB thumb_up0thumb_down

04.03.2021 - 20:55:42
00
Ramon1 napísal:
Comirnaty®️,,,,,,,,,,,,, retroorbitalnej cephalgie [/u]na 4. deň bez komplikácií ...

To znamená kuchynskou recou, ze ti bolo ***** ??
vyhviezdickovali mi xUjov0
04.03.2021 - 21:14:36
00
Bolela ma hlava za pravou očnou guľou . Ako pri migréne . Od rana 4. dňa , večer som zadelil hodinový tréning na trenažéri a do hodiny už som bol bez bolesti ... pravdepodobne “ cievna “ záležitosť . Taký “ kovidíkovy “ príznak .
04.03.2021 - 21:17:50
01
neverím, že budem súhlasiť s vlastoch-om, ale je to tak :tmi:

Prílohy:

Krajci.jpg
Krajci.jpg 104.56 KiB thumb_up0thumb_down

04.03.2021 - 21:18:27
00
a este jedna vec, nech nie je podozrenie, ze som manipuloval ten posledny prispevok - Ramon kedy/kde je podla teba ta eticka hranica, po ktoru ma ta pani dodrziavat definovane pravidla (lebo nas chrani) a kedy uz ich dodrziavat nema (lebo ked to "neudobry" je byrokraticka ... ergo pravidla su hajzlpapir) ?
04.03.2021 - 21:23:28
01
Vážne budeš veriť štatistovi , s prefotenim lajstrom ? A čo tam akože je ? Ja ako lekar , nakoľko sa nejedna o bezprostredný zásah na odvrátenie nezvratného poškodenia zdravia pacienta ani sa nenachádza pred vakcinaciou v ohrození života , nie som povinný podať EMAou ani ŠUKLom neschvalenu vakcínu . Takze Krajčí mi nič neprikáze !!! Tak o čom stále točíte ? ! Lekar ktorý využije “ výhradu v svedomí “ ani potrat ani vakcínu nemusí lege artis podať alebo vykonať zákrok . To je medicínske právo . Platí čo som písal “ niet Boha ani toho Krajcího bôzika “ ... ani zbožné želanie štatistu , že sme povinný ockovat . Nie nie sme , v tomto konkrétnom prípade . Ten Krajčiho oxymoron “ on povolí , ale ja mám niesť dobrovoľne zodpovednost “ je cista schýza vystihujúca veľmi nízke právne povedomie ministerstva .
04.03.2021 - 21:29:26
01
preco si vymyslas dochtore ? kde som ja napisal ze doktor je povinny ockovat ? vies vobec na čo som reagoval pred tym nez si si ma zobral do huby ? a kedze nie si pravnik, tak sa nezosmiesnuj vyjadreniami o tej zmienke o zodpovednosti
04.03.2021 - 21:34:05
01
Vy sa nechapete .. kazdy ma to svoje :D

Na tom lajstre nie je nic viac ako to, ze sa moze ockovat neregistrovanou vakcinou pre terapeuticke pouzitie, ale len na zodpovednost lekara. Cize a) povoluje sa to , b) nikto nic neprikazuje. Takze to co pise Ramon1 je fakt. Co pise vlastoch je tiez fakt. Problem akurat je, ze vlastoch nepochopil, co Ramon1 napisal, ale napisal to spravne. Pretoze nikto neschvalil pouzivanie, je to len schvalenie, ale na zodpovednost lekara. Coz je inak v tomto pripade pekna zrudnost a ja byt lekar, tak sa toho ani nedotknem, leda cez reverz pacienta (ak je to pripustne). Najprv tu robia tanecky s vakcinami a potom sa z toho vyvlecu .. neuveritelne.
04.03.2021 - 21:53:16
05
Ako je to podla legislativy? Moze sa predavat neschvalene liecivo? Ci je to len o pocite, ze to nezavisle otestoval a schvalil?
04.03.2021 - 21:58:41
00
tak za 2-3 mesiace to mozno aj schvalia, tusim tie 3 doteraz to mali tak 75 az 120 dni :)
04.03.2021 - 22:02:31
00
V meste pribúdajú vraky áut, v extraviláne unimobunky...Najskôr ľudí nahnali do aglomerácií a teraz im tam zakázali žiť. Aby sme nakoniec neskončili ako tí protagonisti z filmu Nomadland. Lebo Amerika voe, je náš vzor.
04.03.2021 - 22:07:45
00
lto napísal:
Vy sa nechapete .. kazdy ma to svoje :D

Na tom lajstre nie je nic viac ako to, ze sa moze ockovat neregistrovanou vakcinou pre terapeuticke pouzitie, ale len na zodpovednost lekara. Cize a) povoluje sa to , b) nikto nic neprikazuje. Takze to co pise Ramon1 je fakt. Co pise vlastoch je tiez fakt. Problem akurat je, ze vlastoch nepochopil, co Ramon1 napisal, ale napisal to spravne. Pretoze nikto neschvalil pouzivanie, je to len schvalenie, ale na zodpovednost lekara. Coz je inak v tomto pripade pekna zrudnost a ja byt lekar, tak sa toho ani nedotknem, leda cez reverz pacienta (ak je to pripustne). Najprv tu robia tanecky s vakcinami a potom sa z toho vyvlecu .. neuveritelne.


neviem ako ty, ale ja tam vidim jasne napisane ze "povoluje POUZITIE Sputnik V v indikacii profilaxia infekcie Covid 19" ... dochtor vie co to znamena ... :-)
cize ked MZ SR povoluje pouzitie na konkretny ucel a dochtor pichne presne na tento povoleny ucel, tak ... ;)
04.03.2021 - 22:11:22
01
Nechápeš , že nepichne ?! Ty si vážne na hlavičku . Povedz prečo by riskoval stratu licencie ? Pre Krajčiho ? Pre tetu alebo uja z iného okresu o ktorej vie len odpovede na 5 otázok z dotazníka pred vakcinaciou ? Pre dobrý pocit , že pomáha ? Sa zobuď ... žiaden lekar nepojde kopať kanály , pretože niekto zkolabuje , či bude mat zástavu obehu po anafylaktickej reakcii . A ináč , mám dvojsemestrovu skúšku z medicínskeho práva ako súčasť trojročného manažérkeho “ kurzu “ . Takze “niečo “ malo viem ...
04.03.2021 - 22:41:36
02
keyboard_arrow_up