Áno, colné konanie prebehne,
tam Ťa zastupuje CRC a oni aj dostanú colné potvrdenie
04.03.2021 - 16:22:23
11
To RTL-ko čo robí? Majú aj PRO7? :)
04.03.2021 - 16:41:27
00
lto napísal:
Objednaval niekto z anglicka aj z inych zdrojov ? Ci to skonci , alebo neskonci na colnici. Mozno tento CRC maju podchyteny, ze je ok, tak ho nechavaju prejst, alebo proste UK neriesia, max. tak nahodne ? Servis v UK bude asi problem uz teraz, vsak ? Myslim tftuned & podobne kompanie. Pripadne potom rozne loziskarne.

Ja som objednaval s roznych eshopov a skoncilo to na colnici vzdy a boli to vsetko sumy do 100€. Ale nic som neplatil, vsetky poplatky spojene s colnym konanim plati eshop. Ja som neplatil nic. Akurat sa to zdrzalo na colnici cca. 3 dni (to zalezi ako rychlo im posles fakturu, potvrdenie objednavky, doklad o platbe atd...).
04.03.2021 - 17:35:20
01
Spotrebák odtiaľto.

Prílohy:

drobnosti.jpg
drobnosti.jpg 795.67 KiB thumb_up0thumb_down

04.03.2021 - 18:57:54
03
lto napísal:
Objednaval niekto z anglicka aj z inych zdrojov ? Ci to skonci , alebo neskonci na colnici. Mozno tento CRC maju podchyteny, ze je ok, tak ho nechavaju prejst, alebo proste UK neriesia, max. tak nahodne ? Servis v UK bude asi problem uz teraz, vsak ? Myslim tftuned & podobne kompanie. Pripadne potom rozne loziskarne.


Objednal som mikinu, zaplatil DHL 10dph/clo+10popl eur. Napisal som Shopovi, ktory mi v sekunde dobropisoval 20 gbp. Upozornil som ho, ze to bolo v eur, uz len mavol rukou. Preco mi preplatil aj poplatok mi nie je doteraz jasne...
04.03.2021 - 22:15:03
03
ja som objednával s probikekit.co.uk stojan za 90€ a prišiel bez vyrúbenej DPH a cla. Ale balík bol na colnici, bol aj rozbalený a znovuzlepený...
05.03.2021 - 09:08:41
00
Daniel celkom fajn pedále tie CB STAMP1. Mám ich na starom bicykli a na nový som si povedal, že si čosi solídnejšie kúpim, tak hliníkové RaceFace Aeffect. Ale oproti CB sú riadne ťažké, zbytočne veľké a tŕne sú veľmi ostré, takže pri tlačení biku to dobre vie dobodať lýtko. Okrem toho mi v mrazoch pískali, takže som ich musel rozobrať a dať novú vazelínu asi po 500km.
Potom som kúpil namiesto nich kompozity HT..váha lepšia, ale opäť zbytočne veľké a tiež nebezpečne ostré tŕne...

Takže som sa opäť vrátil k CB STAMP1 :) - na výber 2 veľkosti , S mi ideálne vyhovuje, sú ľahké, nepískajú - Na prvých mám vyše 13 tisíc km a síce už majú vôľu ale sú ticho. A tŕne sú také menšie, takže nezrania tak moc nohu a okrem toho sa na nich dá noha aj trochu hýbať pri jazde.
05.03.2021 - 09:12:04
00
nie je tá oska na tých pedáloch vyšie ako štuple? Keď pozrieš z profilu...
05.03.2021 - 09:13:54
00
nieco male na ladviny :)
05.03.2021 - 09:46:15
03
Na CB STAMP1 nie je to výrazné prehnutie čo vždy v testoch Flatov ospevujú ako bohovú výhodu, ale tá oska je takmer v rovine s tými tŕňmi - samozrejme tŕne sú vyššie, keď som to odmeral, tak oproti stredu asi o 1-2mm. Ale ako hovorím, pre mňa je to skôr výhoda, lebo dokážem nohu po tom pedáli trochu kĺzať. Keby som chcel mať nohu pevnú, tak sa učím na SPD, ale to je naozaj posledná vec po čom túžim. mať pevnú nohu. V momente by som bol polámaný, lebo na nejaké vyhadzovanie nohy do strany nie je čas :)
05.03.2021 - 10:08:11
00
ohek napísal:
nieco male na ladviny :)


neskusil by si nafotit, co vsetko sa do nej cirka zmesti?

Uvazujem o nej a chcel by som si spravit predstavu, ci nie je prilis mala

Dakujem
05.03.2021 - 10:14:52
00
1l nie je vela, zhruba ako vrecka na drese, ale mne to na 2-3h vyjazd staci... 5 horaliek a zakladny vercajch :)
05.03.2021 - 11:12:46
00
a preto mam vrecka na drese :D aj budne
05.03.2021 - 11:21:06
02
skynet napísal:
nie je tá oska na tých pedáloch vyšie ako štuple? Keď pozrieš z profilu...
tie pedale jazdi brat a stazoval sa presne na to ze oska je vysoko a piny nizke. Zle mu drzia nohu ked sa jazdi v blate,smykaju sa. Akurat dnes som mu v robote zhanal vyssie piny a ked to nepomoze tak ich zhodi z biku.
05.03.2021 - 11:33:29
01
branomelis napísal:
Na CB STAMP1 nie je to výrazné prehnutie čo vždy v testoch Flatov ospevujú ako bohovú výhodu, ale tá oska je takmer v rovine s tými tŕňmi - samozrejme tŕne sú vyššie, keď som to odmeral, tak oproti stredu asi o 1-2mm. Ale ako hovorím, pre mňa je to skôr výhoda, lebo dokážem nohu po tom pedáli trochu kĺzať. Keby som chcel mať nohu pevnú, tak sa učím na SPD, ale to je naozaj posledná vec po čom túžim. mať pevnú nohu. V momente by som bol polámaný, lebo na nejaké vyhadzovanie nohy do strany nie je čas :)

Na spd nemas nohu pevnu... stale ju mozes hybat do stran niekolko stupnov. A ked si kupis Shimano kufre s oznacenim sm-sh56 tak nohu vytrhnes hociako,aj dohora
05.03.2021 - 11:37:35
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up