Tažká doba koronová

https://www1.pluska.sk/regiony/lekarov-vychode-kontroluje-policia-toto-je-dehonestacia-ponizovanie-zdravotnikov?itm_site=centrum&itm_template=hp&itm_modul=topbox&itm_area=top_vyber&itm_position=4
05.03.2021 - 22:13:04
00
Mohli by radšej začať kontrolovať ludi. Pri denných presunoch medzi okresmi veľmi biedny náznak kontroly.
05.03.2021 - 22:16:21
00
Akože majú prestať kontrolovať lekárov a začat kontrolovat ľudí ?
05.03.2021 - 22:23:10
00
Peterer96 napísal:
Igor nemôže zato,že ľudia neveria , kašlú nato , nesprávaju sa zodpovedne 😊.


Opytaj sa ludi vo svojom okoli, preco nemaju rusko na papuli, preco odmietaju testy, alebo ockovanie. A potom povedz, kolko z nich v prvej vete odpovede pouzije slovne spojenie "...lebo Matovic..."

Ledia neveria, lebo im o tom co treba robit hovori saso bez autority, stylu a vnutornej sily. Je to pajac a pajacovi ludia neveria. Neveria mu dezolati, ani Smerohlasaci, ani bratislavska kaviaren, ani uplne normalni ludia = okrem jeho svedkov mu neveri nikto :-(

edit: az teraz som si na konci vety vsimol smajlik, ak to bola od teb aironia tak sorry za spam :-)
05.03.2021 - 22:23:51
01
ja som dnes po neviem kolkych dnoch vysiel z domu, ze si idem spravit test ak ma buduci tyzden povolaju kvoli niecomu do prace, mal som len satku, siel som peso mimo civilizacie, nikoho som nestretol, az isiel jeden ujo tak som presiel na druhu stranu 5m od neho a dostal som vynadane, hulakal po mne, ze som dement a kvoli mne je pandemia, lebo nemam respirator, tak sa vsetkym ospravedlnujem, mozem za to ja ... a sulik
test bol negativny, samozrejme
05.03.2021 - 22:35:04
01
No ľudia v mojom okolí popravde ruško nosia, nejak neregistrujem ludi bez neho. Odmietajú testy lebo väčšinu to boli alebo sa tam nakazia. Očkovať sa nechcú lebo majú kedy a počkajú si .

Len ak viem ja co mam robiť, alebo si myslím, prečo ostatní nie ? Počúvam niečo iné, špeciálne alebo len používam trosku rozumu ? . Počul som už x-krat : " negatívny testy neznamená, že si zdravy" okej nebudem sa stretávať ani hrať sa na zdravého a nosit ruško.

Áno Igor je úplne mimo aj jeho testy aj plačkaie ale ľudia musia používať trošku svoj rozum , či?
05.03.2021 - 22:36:04
04
gebula napísal:
Toto považujem bez irónie za veľmi dobrú správu - aj z hľadiska štartu procesu registrácie, aj z hľadiska plánovanej výroby v DE. Len mi hlava neberie, prečo o to žiada nemecká firma v marci, keď o to údajne požiadali ruskí vývojári v januári a zároveň sú obidve tvrdenia načisčisto pravdivé ...
lebo to poziadali na zlu diviziu so starym tlacivom ;)
05.03.2021 - 22:42:37
00
mathoso napísal:
ja som dnes po neviem kolkych dnoch vysiel z domu, ze si idem spravit test ak ma buduci tyzden povolaju kvoli niecomu do prace, mal som len satku, siel som peso mimo civilizacie, nikoho som nestretol, az isiel jeden ujo tak som presiel na druhu stranu 5m od neho a dostal som vynadane, hulakal po mne, ze som dement a kvoli mne je pandemia, lebo nemam respirator, tak sa vsetkym ospravedlnujem, mozem za to ja ... a sulik
test bol negativny, samozrejme

ebe mu? sak von netreba respirator

ja som siel pred tydznom na biku a 90% ludi po dedinach bez rusok klabosili popri domoch
05.03.2021 - 23:28:55
00
Aku diviziu? Poslali na uplne inu EMU /Europsku lekarsku agenturu/, ktora nema s EMA /Europskou liekovou agenturou/ absolutne nic spolocne.
05.03.2021 - 23:32:57
00
Uz sa niekomu podarilo zaregistrovat na ockovanie 70r.?
06.03.2021 - 00:09:17
00
celkom "funny"

Prílohy:

Bez názvu.png
Bez názvu.png 47.91 KiB thumb_up0thumb_down

06.03.2021 - 00:48:24
00
jaro1 napísal:
... a az ked bolo uz zle, isiel na testy a ma pozitivny test...

toto je tiez velmi zle odkomunikovane a, zial, robia to od zaciatku vsetci nespravne... ak sa objavia symptomy, clovek ma ostat doma a nemal by ist na testy...
06.03.2021 - 01:18:15
03
fokel napísal:
Opytaj sa ludi vo svojom okoli, preco nemaju rusko na papuli, preco odmietaju testy, alebo ockovanie. A potom povedz, kolko z nich v prvej vete odpovede pouzije slovne spojenie "...lebo Matovic..."

Ledia neveria, lebo im o tom co treba robit hovori saso bez autority, stylu a vnutornej sily. Je to pajac a pajacovi ludia neveria. Neveria mu dezolati, ani Smerohlasaci, ani bratislavska kaviaren, ani uplne normalni ludia = okrem jeho svedkov mu neveri nikto :-(

edit: az teraz som si na konci vety vsimol smajlik, ak to bola od teb aironia tak sorry za spam :-)


Máš asi pravdu. Ja osobne tiez na testy nechodím, ale ostatne opatrenia poctivo dodržiavam (respirator, ruky, odstup). Som na HO a okrem 1x do obchodu nikam nechodím a neviem prečo, ked chcem ist sam na bike sa musím najskor postavit aj do 50m rady (minule bolo pred MOM cca. 40 ludí) na test. Takze na testy nechodím. Pokial viem, tak odbornici hovorili znižit mobilitu, ale po novom sa testuju aj HO čo chcu do prírody resp. vsetci kazdy tyzden. Podla toho, kolko tento stat kupil testov to vyzera, že sa budeme testovat este častejsie. Bodaj bysom sa mylil. :-/
06.03.2021 - 07:42:08
01
Mám dobre spravy, a je to celkom zaujimave. IgG v decembri 12,20 a teraz 15,40. To je hladina protilatok proti hnusobe.
06.03.2021 - 08:18:50
03
juju_pepe napísal:
celkom "funny"

S trejderskeho hladiska sa podla technickej analyzy vytvara formacia head & shoulders a preto nas asi caka pokles :) :party:
06.03.2021 - 09:11:22
01
keyboard_arrow_up