holit. Vyhoda - usetris toaletak. Ale je fakt ze u chlapa celotelovo chlpateho jak medved to moze vyzerat srandovne, taky terc vyholeny.
Inak fajnova tema. Clovek sa aj zasmeje, aj nove choroby objavi.
13.10.2017 - 20:18:18
00
/


Naposledy upravil iron.hide dňa 21.07.2022 - 01:08:52, celkovo upravené 1 krát.

13.10.2017 - 20:25:56
00
Kamoš s tým mal tiež problém a taký ostal z toho hotový, že už asi mesiac počúvam ako si ide dať laserom odstrániť na prdeli chlpy. Asi to moc príjemné nebude.
13.10.2017 - 20:28:37
00
Na našej klinike poskytujeme rozsiahle depilacne výkony a výkony u vnimavych pacientov v celkovej anestéze ... bezbolestne , za príplatok , so zárukou plnej spokojnosti a pod dohľadom odborníkov . SS podrobnejšie info . Čus
14.10.2017 - 16:04:42
00
Ist do celkovej anestezy koli depilacii r*te? wtf? To mas ako bokovku :D
14.10.2017 - 18:33:44
00
Ja som zena a s tymto ochorenim bojujem napriek tomu, ze moja pokozka je vsade dookola hladka :) mala som zdanlivo zanedbatelnu nehodu na wakeboarde a odvtedy sa mi to vytvorilo uz tretikrat. Je to velmi neprijemne a dost nejasne ochorenie, hlavne stale netusim preco sa to niektorym ludom vracia a niektorym nie. (Je to vraj recidivne ochorenie z 50percent) Chcela by som, aby sa dalo vyliecit len chirurgickym zakrokom v akutnom stadiu, ale citam dost o nutnej operacii v pripade recidivy. Ak niekto mate nejake tipy ako zabranit tomu, aby sa to vracalo tak dajte vediet. Mam sedave zamestnanie tak myslim, ze aj nafukovaci kruzok na sedenie, ktory mi raz odporucila lekarka by mohol pomoct. Dakujem
17.10.2017 - 11:28:27
00
je 18. mesiac po operacii. k recidive nastastie nedoslo. miesto po zakroku ostalo citlive a chulostive na tlak. pokial viac lezim a chodim ako sedim, tak ani neviem, ze som mal problem ale ked viac posedavam v robote ( alebo napr. zo ZA autom na letisko, let samotny 2x, plus posedavanie na plazi na lehatku alebo v bare na pive) tak to boli.

neprajem nikomu toto svinstvo.

Sestka
neviem, ci je spec. vankus riesenie...on Ta toho nezbavi. viem, ze niekto pouziva myslim kostihojovu mast, ktora pomaha ale ta ten problem len mierni.

mne sa to 5x otvorilo a krv a hnis som vytlacil. tych 5 pripadov je len tych o ktorych som vedel. v skutocnosti toho mohlo byt viac, lebo mna to nebolelo - len zrazu krv.
6. pripad bol bol vsak iny. neotvorilo sa to same a bolelo to. mal som tam hrču. spoluziak to mal v USA, ked bol rok na stáži a tam mu doktor povedal, ze nech si sadne do lavora s teplou vodou. on tak urobil, sinus sa mu otvoril a vytlacil si to prec.
ja som tiez nasadil kuru teplou vodou ako on, ale mne sa sinus neotvoril, fajne zahnisal "a pak to teprve šlo jak na drátkách..."....40°C, triaska, zimnica
na chirurgii nasledne 3-4x (kazdy druhy den) skalpel do "živého".....ani slivovice mi nedali vypit na "umrtvenie"....lakomci
no a za 3 tyzdne uz som ostal na oddelení kde mi to vybrali. bol by som aj skor siel ale mal som zlateho stafylokoka v nose, tak ma predtym este preliecili.

riskol som tie pripadne problemy, lebo som sa s tym nechcel pasovat po zbytok zivota. nevies, kedy ta to chyti a ries to potom kdesi na dovolenke alebo sluzobke.

teraz sledujem, ze sestka si zalozila ucet len pre svoj jeden prispevok a uz tu viac nebola - ale tak aspon viete ako to bolo u mna....
21.05.2018 - 13:23:39
00
Ahojte, kamaráti, cyklonadšenci,

rád by som sa obratil na rady odborníkov prípadne skúsenejších jazdcov.

Momentálne som cca pol roka po operácií sinusu pilonidalis, doktor mi už povolil aj bicykel avšak musím začať pomaly a opatrne.

Rád by som sa Vás teda chcel spýtať aké rady prípadne tipy dáte stredne pokročílemu jazdovci po operácií, nedávno som si kúpil aj cyklotrenažér rád by som sa dozvedel nejake tipy ako sa efektívne vrátiť do formy pomocou spomínaného predmetného cyklotrenažéru.

Jazdenie na Watt kadencia/ tréningy atď. (ZWIFT? MY E TRAING? )

Ďakujem za porozumenie.

PS: Ospravedlnujem sa ak už táto téma tu niekedy bola
01.02.2019 - 14:02:20
00
je 30. mesiac po operacii. k recidive nastastie nedoslo. miesto po zakroku ostalo citlive a chulostive na tlak. pokial viac lezim a chodim ako sedim, tak ani neviem, ze som mal problem ale ked viac posedavam v robote ( alebo napr. zo ZA autom na letisko, let samotny 2x, plus posedavanie na plazi na lehatku alebo v bare na pive) tak to boli.
04.06.2019 - 13:16:22
00
Dagger
No ako po case? stale to citis? Ja som bol operovany v aprili 2019 a zatial nastastie pokoj a dufam ze aj zostane.
Prekvapivo oproti Ramonovi mne doktor odporucal neholit, kedze na jazve chlpy nerastu a pri holeni je vraj riziko zarastenia chlpku a recidive.
17.03.2021 - 19:53:04
00
Áno , ja som to ale doporučoval ako prevenciu . Jasne , že jazvu holiť nebudeš 🤦‍♂️ .
17.03.2021 - 21:03:18
00
sozrejme myslim celu oblast, nie jazvu konkretne
17.03.2021 - 22:44:37
00
Stale plati napisane v 6/2019 a myslim, ze to tak uz ostane.
19.03.2021 - 10:32:26
00
Čaute, tiež som mal túto delikátnu záležitosť a práve z bicykla. Vytiahol som po zime bicykel a hneď v ten večer som mal na kostrči také divne pocity a trocha bolesť. 3 dni na to sa mi to zhoršilo až tak že som ledva chodil a zapálilo sa to a vznikol absces. Dve pomerne veľké hrče na zadku a v strede zápal. Po 3 dňoch som išiel na urgent kde mi to rozrezali (2cm veľká rana) vybrali hnisavé lôžko a vyčistili. Netreba sa toho až tak báť aj keď to bolelo celkom dosť (aj po lokálnom umŕtvení 6 injekciami) ale za 20 minút bolo po paráde a odchádzal som s drenážou v rane. Za 4 dni mi to vyčistili ešte raz a vybrali zvyšok lôžka (hnis, chlpy, vlasy, proste bordel) a odvtedy sa mi to zahojilo (cca po mesiaci som mal malú ranku iba). Po 2 mesiacoch som opäť vytiahol bike s malou dušičkou som začal jazdiť a už sa mi to nezopakovalo. Aktuálne sú od toho 3 a pol mesiaca a žijem život ako predtým. Jedine čo sa zmenilo je väčšia hygiena a treba to holiť. Jedine čo po tom zostalo je jazva a spomienky na bolesť.
Pekný zvyšok dňa
20.07.2022 - 22:07:39
00
Čau Kubo,
Ako si na tom s odstupom času teraz ?
Vrátilo sa ti to ?

Ja som aktuálne 4dni po zákroku. Bol som 2x na čisteni.
Ak správne chápem tebe to potom ešte raz po pár dňoch znovu narezali ako prvý raz?

Dikes
16.01.2023 - 21:13:05
00
keyboard_arrow_up