Zoidberg scarinko, pozrieme to
12.03.2021 - 19:45:18
00
Mne to tiez urobilo
12.03.2021 - 19:51:03
10
tak este raz:

dostal som email, ze "Používateľ *** Ťa pri mazaní inzerátu (údaje nájdeš nižšie) na portáli MTBIKER označil ako kupujúceho." Ale ten inzerat je aktivny, dotycneho nepoznam a celkom urcite som nic nekupoval :D .. kupoval som ale nieco ine od niekoho ineho,tak reku .. ci nie chyba :) /neviem ci to patri sem, ale nejak som nenasiel ine vlakno vhodne/

pre moderatorov: naozaj to nepatri do bazaru, to je vylepsenie fora a patri do temy o ich zmenach. Tak laskavo prestane presuvat.
17.03.2021 - 11:15:46
01
Lubo, presunul som to tam ja. Tema Bazar je umiestnena v sekcii fora "O MTBiker.sk" (https://www.mtbiker.sk/forum/o-mtbiker-sk) a sluzi prave na pripomienky k bazaru, cize je naozaj relevantne toto co pises riesit v nej. cervo sa v tej teme aj vyjadroval nedavno prave k podnetu ohladom notifikacii: https://www.mtbiker.sk/forum/post1698967.html#p1698967

Vysvetli mi prosim, ako to, ze Ta niekto v bazare oznaci ako kupujuceho, suvisi s diskusnym forom. Ide o feedback na inzerat v bazare, nie o temu vo fore. Naozaj som velmi zvedavy na Tvoju "logiku" vyhodnotenia, ze sa to tyka fora. Vlastne nie som, lebo viem, ze je to nezmysel, A nebud prosim dalsi majster sveta (fora) ako scarinko a nabuduce kym sa zacnes rozculovat sa radsej zamysli. Ak Ti je presunuty prispevok, asi na to nejaky dovod bol. Ak ho Ty nevidis, tak mozno niekto iny ho vidi. Nie vzdy je chyba na strane tych druhych...

P.S. Zaujimave, ze lukas_droppan tu nie je ani rok a on dokazal trafit temu spravne. To davam len ako tip na zamyslenie sa.
17.03.2021 - 12:21:44
00
lto - tu to vidime skor na nastastnu nahodu a pouzivatelovu chybu, kde Ta nespravne oznacil ako kupujuceho. Tak ci tak, diky za upozornenie.
18.03.2021 - 01:22:54
00
mondzoja som si najprv myslel, ze klasicky zadal namiesto pismena I, pismeno L, ako sa stava /v opacnom garde/ .. ale optom som videl, ze inzerat je stale aktivny, co ma zarazilo, lebo som si myslel, ze prave pri tejto prilezitosti uz inzerat skonci. Naviac ito to asi nekupoval, pochybujem o tom. Tak mozno preklep pri vyberani z roletky ? Inak by som nad tym mavol rukou, takto ma to zneistelo, tak reku , napisem to sem :D
18.03.2021 - 09:12:39
00
Tak mi uz davnejsie napadalo,ze ak niekto cituje prispevok,tak by vedla mena citovaneho,pripadne niekde inde mohol byt aj cas a datum kedy bol citovany prispevok napisany.Stava sa,ze je citovany starsi prispevok a clovek by spatne pozrel o com bola rec,ale je tazke dohladat kedy bol napisany,teda sa straca suvis.
Taktiez ak sa to da,mohlo by sa spravit,ze aj ked da niekto citovat prispevok nad nim,tak pribudne len odpoved bez citacie.Lebo potom sa akurat zbytocne zaplna strana citaciami a prispevkami dalsich,ze posledny prispevok sa necituje.
19.03.2021 - 14:40:23
00
RANDAL napísal:
ak niekto cituje prispevok,tak by vedla mena citovaneho,pripadne niekde inde mohol byt aj cas a datum kedy bol citovany prispevok napisany

Ahoj, neviem, aky casty je tento use-case, ale ak to nie je nejake caste, vzdy sa da kliknut na sipku vedla username, ta ta presmeruje priamo na citovany prispevok v novom okne.

RANDAL napísal:
mohlo by sa spravit,ze aj ked da niekto citovat prispevok nad nim,tak pribudne len odpoved bez citacie.

Nie vzdy sa ale cituje cely prispevok, niekedy len jeho cast. Pripadne sa rozdeli na casti ako som to spravil ja teraz. Niekedy sa len opravi jedine pismeno priamo v citacii ako oprava gramatiky:)) Ale hej, ak by citovany prispevok bol cely priamou kopiou toho nad nim, vtedy by to slo.
19.03.2021 - 14:55:48
03
Tak na tu sipku mi nikdy nenapadlo kliknut.Myslel som,ze je zo len taka znacka vedla mena a ona splna to,co som pisal :-)
19.03.2021 - 15:03:45
04
Rachela napísal:
...vzdy sa da kliknut na sipku vedla username, ta ta presmeruje priamo na citovany prispevok v novom okne.

Zase som sa niečo nové dozvedel!
19.03.2021 - 15:04:52
03
Ja tiez 😁
19.03.2021 - 15:12:51
01
mondzo napísal:
lto - tu to vidime skor na nastastnu nahodu a pouzivatelovu chybu, kde Ta nespravne oznacil ako kupujuceho. Tak ci tak, diky za upozornenie.

mne sa stalo dnes to isté (resp včera večer).. neviem kto písal lubovi ale ja mám:
Používateľ bikercczsk Ťa pri mazaní inzerátu (údaje nájdeš nižšie) na portáli MTBIKER označil ako kupujúceho.

Pre skvalitnenie našich služieb Ťa prosíme o spätnú väzbu na túto transakciu.

Inzerát:

Predmet: Predám cestný bicykel ctm blade
Text: Predám cestný bicykel ctm blade. Je vo veľmi dobrom veľkosť rámu 54. Bicykel ma karbónovu vydlicu, košíky aj sedlovku. Stred a brzdy su shimano ultegra. Radiaca páky Shimano sora, kluky shimano sora. Bicykel ma vnútorné vedenie kabeláže. V prípade záujmu volať na číslo xxxxxxxxx. K bicyklu dám aj cestne pedale, bezdrôtové počítadlo sigma.

+ link na hodnotenie, ale ten tu preistotu nedám :rofl:
22.03.2021 - 06:46:06
00
celkom dobrý foor :)

Prílohy:

Beze jména.jpg
Beze jména.jpg 25.79 KiB thumb_up0thumb_down

22.03.2021 - 20:39:47
02
Neviem ci sa pytam v spravnej teme, ale som jediny komu vadi miestny mod pouzivajuci ad hominem utoky ?
https://www.mtbiker.sk/forum/post1661763.html#p1661763
https://www.mtbiker.sk/forum/post1713377.html#p1713377
https://www.mtbiker.sk/forum/post1592251.html#p1592251
23.03.2021 - 14:10:54
01
Ja v tom problem nevidim. On moderator je tiez len clovek. Zvlast ked je to dobrovolny moderator. Jasne, v pravidlach su utoky a znevazovanie zakazane [1]. Ale realne, v rozumnej miere a istej urovni slusnosti su podobne oznacenia normalnou sucastou beznej diskusie. Radsej si precitam celu diskusiu a jej vsetky argumenty s par vyhlaseniami ako "X je placko", "ufrflany Y", ci neurcite "niektori si nedovidite na spicku nosa", nez by mala byt tema oholena o polovicu prispevkov, ktore maju okrem decentnych invektiv aj nejaku tu informacnu hodnotu.
Keby zneuzival svoje postavenie a X ci Y banoval ci cielene im mazal prispevky, bola by to ina vec.

[1] https://www.mtbiker.sk/forum/announces/forum-mtbiker-sk-pravidla-diskusneho-fora-t11356.html
23.03.2021 - 14:24:19
14

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up