Kým vystupuje pod svojim nickom tak nevadí. Viem o koho a môžem si na neho spraviť názor. A popravde, je tu kopec iných ľudí čo mi pijú krv podstatne viac ako Jezus. Dokonca sa s väčšinou jeho názorov stotožňujem.
23.03.2021 - 14:32:12
14
CraObs napísal:
+ link na hodnotenie, ale ten tu preistotu nedám :rofl:

S Mondzom som si pisal , vyzera, ze proste doslo k chybe na strane uzivatela, ze tam nieco preklikol, ale ze aj u teba, to uz je nejake symptomaticke :D .. mozno vyskakovaci dialog neni uplne dobry, ale nemal som moznost to skusat, tak netusim. Ale tam, kde som chcel hodnotenie nechat, sa nic neudialo, ale tak to uz nie je vec fora :D
23.03.2021 - 14:52:26
00
ivast napísal:

Nevidim tam ziadne utoky. Ale ja Jezusa poznam osobne a ono je dost problem, ze v pisanej forme sa moze vselico chapat inak, ako bolo myslene, alebo proste to vezmes prilis osobne. Viac emotikonov to chce (ale ani to nie vzdy pomoze/riesi) .. ale za emotikony tu chcu ludi zatvarat, tak radsej nic :lol:

Mam skor pocit, ze uz ludia beru moc vazne vela veci, resp. viac osobne ako by mali. Uz sa neda ani velmi vtipkovat :lol: ... niekedy je to tu ako v parlamente :D
23.03.2021 - 14:57:44
17
ivast napísal:


Som tu dnes po dlhšej dobe zablúdil, čítal som staršie príspevky a tiež ma nepríjemne prekvapil svojim vyjadrovaním:

Jezus napísal:
Blazon. :) To uz je aj na moj vkus privela a teda ine sprostosti som uz na bajku prepravoval. :D


Chalan si šťastný odvezie na bajku posledný stojan z Lidla a za to ho moderátor na bike fóre nazve bláznom.

A návrh na zlepšenie, tím čo sa vymažú, by možno meno mohlo zostať na fóre, miesto sterilného "hosť". Stačilo by doplniť deaktivovaný, alebo niečo podobné, či? Staršie príspevky sa tak lepšie čítajú.
23.03.2021 - 15:23:47
00
No toto konkretne mi znie obdivne :)
23.03.2021 - 15:42:23
18
Ste tusim moc precitliveli podaktori.Tolko cococin co tu vedia vypotit niektori useri...
Si myslim ze su to este velmi citlivo zvolene reakcie...
23.03.2021 - 16:57:36
211
Este dobre, ze ivast nie je moderator, lebo ako vidim, kazdy prispevok nesplnajuci jeho predstavy by bol asi vymazany. Urcite nebudem kvoli par utlocitnym pisat sterilne a politicky korektne, od toho tu nie som. Moje prispevky reprezentuju moje nazory a nemyslim, ze prekracuju hranice. A hlavne su reakciou na veci, co dani jedinci vyplodili a nie nejakym bezdovodnym utocenim z dlhej chvile. Proste ked si tu clovek precita tolko sraciek ako ja skoro kazdy den, tak obcas sa uz neda reagovat "ruzovo". Hranice prekracuju obcas ini jedinci, ale ani to nie je väcsinou dovod na mazanie. Kazdy sa prezentuje tym co a ako pise a kazdy si na zaklade toho nan vytvara nazor.

P.S. Pochopit uznanlivy koment ako urazanie je nieco, na co som nebol pripraveny. Doslova podpasovka. :D Najvtipnejsie na tom ale je, ze ten komu bol adresovany ho pochopil a dal mi "pacik". :D
23.03.2021 - 17:24:06
08
Fair enough. Ak nie nejaky prispevok mizerny alebo inak nevhodny, uzivatelia ho jednoducho skryju minuskami. Preco vymazavat a rovno adminove prispevky?
23.03.2021 - 17:29:45
00
Jezus napísal:
Este dobre, ze ivast nie je moderator, lebo ako vidim, kazdy prispevok nesplnajuci jeho predstavy by bol asi vymazany.
Môžeš plz vysvetliť ako si na tuto myslienku prišiel?
23.03.2021 - 17:39:03
00
Ako nic. :)
23.03.2021 - 17:43:21
03
Na kazdom fore kde som bol, bol vzdy jeden moderator ktoreho ego bolo vacsie ako mrakodrap v NY. Ale kedze tito moderatori to robia vo svojom volnom case a zadarmo tak su ticho tolerovani lebo ved kto iny by to robil ze. Takze vsade sa najde jeden, dvaja ktori si myslia "ze jsou vic nez zakon"
23.03.2021 - 17:56:34
03
O tom, kto tu ma velke ego a je presvedceny, ze je najmudrejsi na svete, by sa dalo velmi dlho diskutovat. ;)
23.03.2021 - 18:00:11
02
Kua rychly si :)
23.03.2021 - 18:05:26
04
exot napísal:
Chalan si šťastný odvezie na bajku posledný stojan z Lidla a za to ho moderátor na bike fóre nazve bláznom.

Ja som to hovoril .. ani emotikony nestacia :( ... presne ako pise Zoidberg, znie to obdivne :)

Ale aby si sa necitil dotknuty, mne sa neraz stalo, ze som nieco precital, pochopil nejako, nasrdilo ma to povedzme, potom za 2 hodiny, alebo whatever som to cital znovu /ci v inej nalade, alebo som medzitym cital ine/ som to zrazu chapal inak. Neni to holt niekedy lahke rozpoznat kontext prispevku, ked druheho nevidis /nevidis mu na prsty :D/
23.03.2021 - 18:25:42
01
lto napísal:
S Mondzom som si pisal , vyzera, ze proste doslo k chybe na strane uzivatela, ze tam nieco preklikol, ale ze aj u teba, to uz je nejake symptomaticke :D .. mozno vyskakovaci dialog neni uplne dobry, ale nemal som moznost to skusat, tak netusim. Ale tam, kde som chcel hodnotenie nechat, sa nic neudialo, ale tak to uz nie je vec fora :D

A bol to niekto iny ci tiez tento isty?
23.03.2021 - 18:43:10
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up