aký národ takí politici.Strašne by ma zaujímalo ako sa cíti volič matelkota po roku šialeností a 9 tisíc mŕtvol.
23.03.2021 - 19:04:27
00
Cítim sa dobre . Popravde mam iné starosti radosti 😆
23.03.2021 - 19:11:20
00
... skôr starosti.
Myslím že radosti budeš mať nie kôli tomu Magorovi ale kôli rodinke resp. kôli tomu, že máš super koníčka. 😉
23.03.2021 - 19:16:31
00
Tak je :) . Igor to nezvládol ani jeho spoločníci. Cirkus.
Ako si predstavujete lepšie riešenie?
23.03.2021 - 19:26:17
00
triki napísal:
zvolil ten kto bol voliť.Dodnes som vo svojom okolí nestretol blba čo volil toho prašivca.

Ale hej,vlastne aj keď ta *****,to je tiež sex.Každy si to uživa po svojom...
23.03.2021 - 19:36:57
00
z FB od Mikuláša Sliackeho

Prílohy:

IMG_20210323_194652.png
IMG_20210323_194652.png 710.79 KiB thumb_up0thumb_down

23.03.2021 - 19:48:41
04
Stale si myslim, ze Matovic mal byt sucastou vlady, len s trochu inym pomerom, max s 5.01%. (Mna svojim psychopatickym spravanim neprekvapuje, on je vlastne konzistentny cely cas ako Trump, to len optimisti ho chceli vidiet inou optikou. ;( )
23.03.2021 - 20:26:40
04
V opozícii bol k*revsky užitočný.
No riadiť stáť určite nie.
23.03.2021 - 20:36:00
01
jemu trochu preplo na mozog tych 25%, si vela mysli o sebe, pritom mu len vysla stavka na pozbieranu kandidatku a nejakou nahodou kopec nerozhodnutych mu to hodilo, lebo mal sancu porazit smer ... napr. dnes som pocuval Budaja v Nku s Todovou a mal som take nervy, myslel som si o nom lepsie veci, ale to ako obhajuje sefa, nevidi na nom ziadne chyby len vsetci ostatni su zli, on sa vlastne len brani, lebo Sulik rozbil zase koaliciu, dokonca rozbil aj Za ludi, a podobne skvsoty, to nie ze Igor nechape, co robi zle a ze pre nejake ukludnenie proste ma palic do pecka, ale ak ma okolo seba takychto ludi, tak jasne ze je mimo reality, proste jeden sofer autobusu v protismere, ale nadavaju na vsetkych ostatnych ze su v protismere
23.03.2021 - 21:21:35
04
K tomu Budajovi. Budaj strašne túžil po funkcii hneď po revolúcii v 89-om. Chcel byť primátorom Bratislavy. Neprešlo. Potom neskôr sa dokonca prišlo na to, že má nejaký záznam o spolupráci s ŠTB. VPN ho dala teda nabok.

A predstavte si, že človek, ktorý 30 rokov túžil po nejakej funkcii, stretne nejakého Matoviča, ktorý mu tú túžbu splnil.
23.03.2021 - 21:29:39
012
Lubik napísal:
V opozícii bol k*revsky užitočný.
No riadiť stáť určite nie.


Myslím, že veľa ľudí čo volilo Olajno si skutočne mysleli, že Igor priemerom nebude...
23.03.2021 - 22:39:26
00
triki napísal:
aký národ takí politici.Strašne by ma zaujímalo ako sa cíti volič matelkota po roku šialeností a 9 tisíc mŕtvol.

mal by si brať do úvahy aj správanie sa občanov SR, ktorí covid aj keď vidia, tak naň kašlú; dnes som bol v poliklinike, ľudia bez testov ... však ich netreba; a samy necítia s lekárom, ktorý má asi tiež obavu, s kým prichádza do styku ? to na všetko musí byť zákon, vyhláška ? pani 74 ročna predo mnou, bet testu raz, a nie že bez zaevidovania v Čakárni, ani tam nemieni vstúpiť; a za to kto môže ? Matovič ? v paneláku vo výťahu bez rúšok, žiadna tolerancia k susedom, dôchodcom; my sme max. nedisciplinovaní a sebeckí ľudia v tejto republike; a kto šíri tie nezmysli o tom, akí sme my dobrosrdeční a milí ... asi len v situácii, že nám niekto na oplátku naleje pálenky, inak to nevidím ; takže tých 9000 , to máme čiastočne za nechtami aj my, nielen Matovič
23.03.2021 - 22:50:29
03
No ak si ten psychopat vytvorí pre seba nové ministerstvo, Šulino bude pre seba opäť požadovať kreslo MH. Show must go on. Never ending story.
23.03.2021 - 22:58:52
00
Vychádzajme z aktuálneho systému a existujúcich politických subjektov. Poviem za seba - nuž koho voliť ak by prišli voľby - dajme to vylučovacou metódou. Iný luxus na SVK nevidím?!

Hlasm/Smer - to je jedna ****, akurát smeráci aspoň neprevrátili kabát, :-D no ale hlas bych im nedal v žiadnom prípade.
Kotleba/Republika - taktiež v žiadnom prípade.
SaS - nie, už nie, tá strana ma prakticky celá pred nedávnom "dožrala".
Sme Rodina - ee, za ich maniere a minulosti.
SNS - keby ma to napadlo, dám si facku.
KDH - preventívne rovno dve pri hentakom pístupe a zložení.
maďarské strany - nevyznám sa v nich, ale Bugy by ma bol s hopný odradiť asi od všetkých :-D.
Žaludi - dokázal by som premýšlať o tom celkom.
Progresívci - možno by som ich tam videl radšej miesto Kollára, ale mám z nich obavy.
Oľano - môžete ma kameňovať, ale patria medzi adeptov "najmenšieho zla".
Oststné strany - majú malú šancu dostať sa, ale snáď by sa niečo dalo vybrať, no z mňa by to teda nebolo Spolu či Dobrá voľba...
24.03.2021 - 07:00:41
00
realita je taká,že je len zlá možnosť,tá druhá je ešte horšia-tak si vyber ...
ešte jedna otázka na trikiho-kde berieš istotu,že ak by tu bola iná vláda,tak by sme na SK nemali 9 tisíc mŕtvol ? hádam si nemyslíš,že Smerohlas by to riadil lepšie?veď sme videli,ako systematicky všetky obmedzenia spochybňovali-alebo žeby to bolo preto,aby čím horšie,tým pre nich lepšie?
ak je to tak,nech už konečne idú "do psej matere"
ja aj napriek všetkej neschopnosti,čo doteraz predviedla táto koalícia,dúfam že Matoviča odstavia,dohodnú sa a potiahnu to ešte spolu-lebo jedno je isté-ak sa dostane k moci naspäť Smerohlas,sme už navždy v ....
24.03.2021 - 07:46:32
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up