Toto co pises by davalo zmysel ak by vo filtri boli aj volby "docasne nedostupne" a "vyradene z ponuky, nemozne dodat". Ale ked mam zvoleny filter "vsetok tovar", tak aj tak by sa mi mali zobrazit minimalne docasne vyradene produkty. Tie trvalo vyradene su otazne, ci by sa mali vobec dat vyhladat a pridat do wishlistu. Ale ja neviem rozlisit ci je tovar docasne nedostupny alebo trvalo vyradeny ked pri nom svieti "nedostupné".
26.03.2021 - 14:24:20
00
cervo veď to chápem, ale prečo mi neprišla večer notifikácia o dostupnosti radenia keď už to má byť v poriadku?
26.03.2021 - 14:33:05
00
Jezus logika je taka, ze defaultne zobrazujeme len produkty, ktore vieme (s vysokou pravdepodobnostou) dodat - a to su take, ktore ma dodavatel evidovane ako skladom. Ludia co prechadzaju kategorie tak vidia len veci, co vieme dodat a nie vsetky produkty v katalogu co mame - lebo tam je toho naozaj vela a vacsina je trvale nedostupnych a nema zmysel ich zobrazovat. Ak hladaju nieco konkretne (ako ty Joes) tak najdu aj nedostupne produkty a mozu si pozriet ich hodnotenia, popisy a pripadne dat do wishlistu a dufat, ze sa objavia opat. Zial rozlisit medzi docasne dostupnym a trvale nedostupnym systemovo nevieme, my len vieme ci to dodavatel aktualne ma alebo nema skladom a v niektorych malo pripadoch vieme, ci to este skladom bude mat.

cisty myslis toto radenie? https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/brzdy/cestne-brzdy/shimano-grx-rx600l-rx400f-lava-paka-radenia-predna-brzda-1x11.html. Podla mna je dostupne uz dlhsie, takze notifikacia prisla uz davnejsie a nevidis ju uz medzi notifikaciami. Tym nastavenim co som upravil sa nevygenerovali notifikacie nanovo, len sa zobrazili tie existujuce (ale zas tie starsie su uz zmazane).
26.03.2021 - 17:01:07
11
Mne viac vyhovuje system na mall.sk - tam proste svieti aj nedostupny tovar, aj ked je ho viac ako toho dostupneho, a ked pri nom kliknem na "Mam zaujem", tak mi ho prida do zoznamu "Strazny pes" a aj mi poslu mail, ked tovar do ponuky pribudne. Vdaka tomu, ze tam svieti vsetko, si viem urobit lepsi prehlad o ponuke a rozhodnut sa pre vhodny tovar. Ale rozumiem a akceptujem. :)
26.03.2021 - 19:07:47
01
momentalne v tejto situacii je to dost okate - kedy vela produktov v schope nevidiet ale pritom mozno buduci tyzden tak uz budu. ja na toto pouzivam google - ale tiez by som prijal moznost zobrazit si to tu priamo - nie defaultne ale volitelne, aj koli honoteniu produktu - napr to mohla byt predosla verzia niecoho co sa uz zohnat neda a novinka aj ked s malymi obmenami este nema hodnotenie. ak by zacalo chodit vela otravnych otazok - ci to viete este zohnat a kedy - tak by som k takym produktom vypol moznost napisat otazku na produkt.
26.03.2021 - 20:16:12
00
Volitelne si to vies zobrazit cez vyhladavanie, vtedy ti to zobrazi aj nedostupny tovar.
26.03.2021 - 20:29:48
01
cervo nie, myslím toto.

https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/radenie/mtb-7-8-9-prevodov/shimano-radenie-altus-m315-prave-8-k-s-ukazovatelom.html

Keďže som si dostupnosť odsledoval sám, hneď ako sa dalo objednal a z wishlistu následne odstránil.
27.03.2021 - 14:45:25
00
Prosim vas, mam objenavku, este sa caka na nieco. Mam nieco aj v kosiku, co je skladom. Mozem to nejako vlozit do tej existujucej objednavky, doplatit rozdiel a usetrit sebe postovne a prirode zbytocny balik navyse?
28.03.2021 - 13:56:22
00
Ano, dokial nie je odoslana, tak len dopis do objednavky , ktoru uz mas (dole poznamka) co chces /link/ pridaju ti to, potom doplatis rozdiel a je to. Uz som to robil viackrat.
28.03.2021 - 14:56:00
01
lapaloma 2 moznosti:
1. Zvolit v druhej obj. os. odber v Hradku, objednat, zaplatit, do poznamky dat ziadost o spojenie.

2. Napisat na support s linkami produktov, ktore chces pridat.

Hlavne pri bode 1 je viacero moznych variacii ale to, co som popisal je najjednoduchsie pre obe strany.
28.03.2021 - 15:06:29
11
cau, mozete zaradit do shopu aj shimano rychlospojku na 10 sp. retaz ? ta sunrace co tam mate je nejaka siroka a sucha mi o spodne pastorky na kazete
https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/retaze/spojky-a-nity/sunrace-rychlospojka-retaze-10-rychlostna.html
28.03.2021 - 15:13:10
00
Mna by zaujimalo ake su moznosti na garancny a pripadne aj pozarucny servis ak bike neviem/nemozem doniest. Nasiel slm nieco akoze objednat kuriera tam aj spat ale 3,90 mi pride malo za cely bike. Nikde som nenasiel akym sposobom to poslat, zabalit atd.

Dakujem
28.03.2021 - 15:13:17
00
Boo_boo, dik skusil som to, dal aj poznamku aj este napisal mail ako odpoved na novu objednavku, tak snad to vyjde
28.03.2021 - 15:30:10
00
cisty aha, no tu uz nezistime, ale teraz uz nevidim dovod, preco by nemali prichadzat notifikacie. Daj vediet, ak by si vsimol, ze nieco nedostupne z wishlistu uz je dostupne a neprisla notifikacia.

scarinko bike na servis sa odporuca priviezt autom. Da sa to aj kurierom, len sa tam vzdy zvysuje riziko nejakeho poskodenia pri doprave k nam alebo spat. Snad potesi, ze onedlho bude mozne bike na servis odovzdat priamo v BA.
29.03.2021 - 10:31:01
20
ahoj, ako to vyzera s tou BA? viem ze si pisal ze planujete ale korona atd urcite sa nieco posuvalo. Vyhladovo v akom asi horizonte?
29.03.2021 - 10:56:47
00
keyboard_arrow_up