Ja si nemyslim,ze je az taky dekel... :wink:
Ma pravdu,aspon z toho hladiska,ze naozaj,ked clovek nieco potrebuje,tak naozaj zhana ako blbec... :roll: A mozno ani nezozenie... :roll:
Ide o to,ze vsetci od tejto nasej Blavy cakaju neviem ake spickove mesto,kde sa to obchodmi len tak hemzi,ale opak je pravdou..
Hold,asi sme my Blavaci narocnejsi,rozmaznanejsi... :roll: A nemyslim to v zlom.. :wink:


Naposledy upravil Ivka dňa 15.06.2008 - 09:24:28, celkovo upravené 1 krát.

15.06.2008 - 08:59:13
00
a uz si skusala nakupovat niekde mimo BA v SR?
15.06.2008 - 09:02:07
00
Suncycle PE pozna snad vacsina z nas :lol:
15.06.2008 - 09:28:39
00
a uz si skusala nakupovat niekde mimo BA v SR?

Ja osobne uz nezhanam ani u nas,ani mimo,ale naokolo len spominaju Pezinok a smer Madare... :wink:

Ja osobne velmi nerada nakupujem,ja zacinam "katalogovat" a cez internet... :wink:
Nemam cas a nervy... :wink:
15.06.2008 - 09:28:53
00
Tak pridám aj ja :wink: ja si nemyslím že to je také hrozne a hlavne v dnešnej dobe keď funguje internet, zoženieš aj....
Samozrejme iné to je s oblečením, lenže naozaj nemôžeme čakať od obchodníkov že budu mať na sklade každy model dresu v x veľkostiach x počtov :wink:
A prekvapuje ma že ľudia na tomto fore majú iný názor, veď tu je taký prehľad kde, čo, za koľko....
Nehcem robiť reklamu ale aj tu máme predajcov pre ktorých nie je problém zohnať, objednať.
15.06.2008 - 10:17:01
00
neviem čo chýba vám ale mne zdravý rozum
15.06.2008 - 10:38:37
00
neviem čo chýba vám ale mne zdravý rozum

neviem či to je na pochválenie :D
15.06.2008 - 10:45:42
00
muhehe
15.06.2008 - 10:47:05
00
Dekel, lama, loser, debilko, ko. ko. tko. oo vsetkym vam dakujem. Hlavne tym z vychodu, co sa vyjadruju k teme a nic o tom nevedia.

Matta poznam, ak by boli vsetci obchodnici taky ako on, nemusel by som sa stazovat. To co robi, robi dobre a som rad ze sa v tejto republike najde este aj normalny clovek.


Ivka, aspon ty vies o com hovorim.

Ak budem mat obchod, tak nektorych budem otacat rovno medzi dverami, naco stracat cas.. Mozte ostat verny svojim specialnym super shopom.
15.06.2008 - 21:10:23
00
Dekel, lama, loser, debilko, ko. ko. tko. oo vsetkym vam dakujem. Hlavne tym z vychodu, co sa vyjadruju k teme a nic o tom nevedia.

Matta poznam, ak by boli vsetci obchodnici taky ako on, nemusel by som sa stazovat. To co robi, robi dobre a som rad ze sa v tejto republike najde este aj normalny clovek.


Ivka, aspon ty vies o com hovorim.

Ak budem mat obchod, tak nektorych budem otacat rovno medzi dverami, naco stracat cas.. Mozte ostat verny svojim specialnym super shopom.

Ak ich budeš otáčať medzi dverami tak veľa nezarobíš :wink: Ako správny obchodník by si mal vedieť že ľudia su takí aj onakí...
15.06.2008 - 21:13:32
00

Ak budem mat obchod, tak nektorych budem otacat rovno medzi dverami, naco stracat cas.. Mozte ostat verny svojim specialnym super shopom.


Myslim,ze nebudes otacat nikoho,budes rad,ze frcis... :wink:
A snad sa nechces zaradit medzi predavacov a obchodnikov,o ktorych si pisal na zaciatku... :wink:
15.06.2008 - 21:20:05
00

Myslim,ze nebudes otacat nikoho,budes rad,ze frcis... :wink:
A snad sa nechces zaradit medzi predavacov a obchodnikov,o ktorych si pisal na zaciatku... :wink:


niekedy ked nahdou budem mat obchod a dojdes kupovat tak ti pri kave vysvtelim ze nekedy je menej viac. Mam svoje specificke teorie obchodu, ktore aj ked nie su bezne tak funguju velmi spolahlivo.

tadeas: ved prave, to je smutne nejde o hoby ale o prachy.. to neberem.
otazky prezitia a penazi nechaj stranou, zbytocne sa o tom bavit. Nikdo nerobi nic preto ze ho to bavi ale preto aby zarobil.. skoda.
15.06.2008 - 21:31:52
00
este to tak, davat im navody na to ako zarobit :D staci pouzit trosku kreativneho myslenia a da sa vsetko. Obchodnik sa clovek nestava, ochodnik sa proste narodi.

Tak už sa tešíme, jedno čo budeš predávať, dôležité je, že nám to ukážeš ako sa to má robiť...
15.06.2008 - 23:45:04
00
Preco nemoze existovat jeden obchod, napr. podobny samoobsluhe, kde si clovek moze tovar aj pozret, ohmatkat ...

Mám strašne rád chytrákov, čo v samoobsluhe potrebujú špinavými paprčami ohmatkať každý chleb, pečivo, ďobnúť do polovičky jogurtov...
15.06.2008 - 23:48:06
00
chyba nam daka radodajna cyklistka :D
15.06.2008 - 23:51:01
00
keyboard_arrow_up