moja manzelka je jedine standby ked idem na vyjazd s rodinou ktora nevladze a nechce si to priznat tak jej len odoslem polohu toho clena rodiny ktory a kde odpadol a ona pride nalozi odvezie :))) dres mam M nosim uz dlhsie Kalas zmesti sa vsetko co potrebujem raz som musel zavolat odvoz lebo so prerazil aj predny aj zadny plast ale inak stale vzdy vsetko zo sebou a to vise 45rokov kolko jazdim na bicykli a to tak zostane asi navzdy jednie pribudli do vybave dioptricke okuliare :))) cize chcem tym povedat ze nikdy nevies co sa stane a kedy prave budes potrebovat to co prave nemas a pomoze :) ale su modely a modelky = gramari ( mam jedneho v blizskom kruhu ) co jazdia na "lahko" a vzdy spoliehaju na to ze sa im pomoze uroby vymeni postara tak ze vzdy za dokonalych bez upatlanych ruk a bez gramu navise :)))))))))))) kezdy nech si nosi co chce ked tak pre mna za mna aj BILLA tasku na rajdoch :)
30.03.2021 - 22:34:45
02
scarinko povedz mi teda aké skrutky si ty doťahuješ počas výjazdu? BTW bavíme sa o cestnej cyklistike, nie o MTB samozrejme.
30.03.2021 - 22:35:48
00
No kedze 90 a mozno viac percent jazdim cestu tak to bude asi objektivne ale najcastejsie posuvam sedlo ktore stale nie je optimalne. Obcas predstavec ked vidim ze po servise mam iny sklon riaditiek. Ak sa vozis okolo chalupy tak si mozes dovolit riskovat. Mna by ani nenapadlo otravovat kohokolvek a povedat ze prid po mna lebo mam defektik. Jednak je to ubohe a jednak svoje problemy neprenasam na druhych.
Jeden multikluc, dusa a bombicka to je toho. Aktualne vozim bombicku, tmel a multikluc a ani o tom v drese neviem.
Nechutne kapsy hovori asi za vsetko. Neprsi ti tak trocha do nosa?
30.03.2021 - 22:41:53
01
scarinko v prvom rade sa skludni. Nie neprší mi do nosa a slovo úbohé si tiež pls odpusti, keďže sme partia chalanov, kde to ani jednému z nás problém nerobí. Dnes to urobí niekto pre mňa, zajtra ja pre druhého. Ale ok, nevedel som, že si počas výjazdu šteluješ sedlo a sklon riaditiek. To som naozaj ešte nepočul, príde mi táto informácia ako scifi.
30.03.2021 - 22:49:02
00
No vidis pre teba scifi. Asi na tom niekolko tisicovom niekolkom bajku nemusis nic riesit zivot mas dokonaly 😉
Neviem si predstavit o kolko super vyjazdov solo a kolko s partiou by som prisiel keby som zakazdym niekoho volal.
Na jednom sme dostali vsetci 4 po 2 defekty a dodnes na to s usmevom spominame.
30.03.2021 - 22:51:37
00
Trepeš dve na tri. Čo má cena biku spoločné s tým a neviem z čoho usudzuješ aký mám ja život. Neviem, ako dokážeš takéto niečo napísať, ale ok. Myslím si, že si to hneď na začiatku trošku zle pochopil. Sme v téme galéria bikov, tak som si dovolil (prepáč) opýtať sa, že či naozaj chalani nosia toľko vecí so sebou, lebo ja nenosím okrem telefonu nič. Ale ok pán moderátor, šliapol som mimo.
30.03.2021 - 22:59:20
01
Nechutne kapsy si napisal ty. Co je nechutne na cyclo kapsicke? Si pozri to video stranu dozadu. Nosia to aj Pro jazdci.
Nebudem pisat dalej, nema to vyznam sa dotahovat.
30.03.2021 - 23:04:23
00
marcel77 Myslim, ze ti rozumiem. Spominany Bob Jungels to robi rovnako, takze je na tebe, ci chces by ako scarinko alebo Bob Jungels :D.
Par krat som tiez volal odvoz - konkretne pani manzelku. Hoci som mal mal vybavu so sebou - boli to ale defekty, na ktore by nestacili ani tie napchate nechutne kapsy. Poskodene rafiky, ohnuta vidla. V zavislosti od typu vyjazdu si castokrat tiez nic neberiem. Maly multikluc si nosim prakticky vzdy, ale zeby som si pocas vyjazdu volaco na bajku dotahoval? Videl som to len u Sagana na P-R, ale uprimne take bomby po macacich hlavach nejazdim, ze by sa mi mal uvolnit predstavec :).
30.03.2021 - 23:06:33
02
Si teraz predstavujem ako na kohutke chytim defekt a mam niekoho volat. Hej kamo neprides po mna 200km?
Stalo sa ti nieco?
Nie len mam defekt a nemam so sebou nic lebo viem ze mozem vzdy niekomu zavolat🤦
30.03.2021 - 23:09:37
06
scarinko áno, nepáčia sa mi tie kapsy, príde mi to doslova nechutné, ale môžu sa mi nepáčiť nie?
30.03.2021 - 23:09:50
00
scarinko napísal:
Si teraz predstavujem ako na kohutke chytim defekt a mam niekoho volat. Hej kamo neprides po mna 200km?
Stalo sa ti nieco?
Nie len mam defekt a nemam so sebou nic lebo viem ze mozem vzdy niekomu zavolat🤦

Ja som neni taký borec ako ty, nechodievam tak ďaleko od domu.
30.03.2021 - 23:11:44
01
Nechutne je psie hovno na riaditkach.
To ako keby niekto vystupil z bentley a povedal ze ten ta octavia kombi to je nechutne.
Strasne z toho srsi opovrhovanie lebo JA si volam odvoz. Ale asi len mne to tak pride.
30.03.2021 - 23:12:43
00
sorry ale ty si úplny magor. Končím, Pekný večer...
30.03.2021 - 23:15:26
010
marcel77 napísal:
Ja som neni taký borec ako ty, nechodievam tak ďaleko od domu.

S kamaratmi nechodis na vyjazdy? Ked pichnes tak im zamavas a ostanes cakat na odvoz?

sorry ale ty si úplny magor. Končím, Pekný večer...


Hmm pekne, niekoho urazis a zdrhnes.
30.03.2021 - 23:15:59
01
Tak Ja nemam rad lenivost. Pokial dostanem defekt neni problem si to vymenit. Musel som vyrobit na uchytenie kapsicky drziak z pertinaxu. Mam vnej malu sadu Topeak s racnou, dusu, 2x montpaky, rychlospojku, nahradny ventil a gumene rukavice.

Prílohy:

20210330_231652.jpg
20210330_231652.jpg 534.11 KiB thumb_up2thumb_down

30.03.2021 - 23:24:09
10
keyboard_arrow_up