Nechcem byť zlým prorokom , no tebe sa raz tie “ blbosti “ / kaviarne , náhodne “objavenie “sa na protivládnych protestoch / vypomstia ;) ...
01.04.2021 - 05:34:59
04
je možné ísť na omšu do iného okresu na bicykli aj keď som neveriaci?
01.04.2021 - 07:00:05
05
môžeš, ale v drese musíš mať modlitebnu knižku.
01.04.2021 - 07:01:26
08
Ako je to s infekcnostou po prekonani Covidu? Ockovany clovek stale moze byt prenasacom virusu - je to rovnake aj pre toho co Covid prekonal?
V nedelu mi skoncila karantena po lahkom priebehu Covidu. Priatelke s podobnym priebehom konci karantena az tento vikend - isla na testy neskor lebo priznaky mala neskor. Ked som v pondelok volal so setrickou a hygienou, tak obidve mi potvrdili, ze ja s nou nemusim dokoncit karantenu a od pondelka uz mozem ist medzi ludi. Z toho mi vyplyva, ze po prekonani uz nie som prenasacom.
01.04.2021 - 09:11:23
00
Ak ta to veľmi trápi , zrob sebe testy na protilátky ... ináč kľudne môžeš byt aj infekcny , aj prenášač , no spoločnosť ta berie “ za zdravého “ tri mesiace . Velika kkcina . Z praxe som mal pacientov s ťažkým priebehom po 1,5 mesiaci od prvého “ ľahkého “ kovidu .
01.04.2021 - 09:23:05
00
Ramon1 napísal:
Z praxe som mal pacientov s ťažkým priebehom po 1,5 mesiaci od prvého “ ľahkého “ kovidu .

A nie je to tak, že tí sa dávajú už druhé kolo covidu? Dvaja ľudia, čo poznám a spravili si po ľahkom covide protilátkový test, tak mali iba veľmi nízke hodnoty protilátok. Čiže títo ľudia môžu dostať znovu covid ako nič, tak?
Btw, ako som spomínal pred časom, že u pepíkov sa už nemá pomaly kto nakaziť, tak teraz si tam veľa ľudí dáva práve to druhé kolo (väčšinou náročnejšie) mysliac si, že sú už imúnni, keďže už v minulosti covid poľahky prekonali
01.04.2021 - 09:44:55
00
Volodja napísal:
A nie je to tak, že tí sa dávajú už druhé kolo covidu? Dvaja ľudia, čo poznám a spravili si po ľahkom covide protilátkový test, tak mali iba veľmi nízke hodnoty protilátok. Čiže títo ľudia môžu dostať znovu covid ako nič, tak?
Btw, ako som spomínal pred časom, že u pepíkov sa už nemá pomaly kto nakaziť, tak teraz si tam veľa ľudí dáva práve to druhé kolo (väčšinou náročnejšie) mysliac si, že sú už imúnni, keďže už v minulosti covid poľahky prekonali


Áno , nakazili sa o5 ... a zakaždým mali ťažší priebeh ako prvýkrát . A z praxe , ti čo boli kompletne vakcinovani dostali kovid tiež , hlavne zdravotníci , no všetko ľahký priebeh . Taký kiči soplícek , za pár dni už “ makali “ . Záver z toho plynie jednoznačný , a to , že teraz tu scarinko pridá nejakého tiež “ známeho “ zdravotníka čo zomrel po očkovaní na Covid19 😜 .
01.04.2021 - 10:05:40
03
OT: Vsade bol, vsetko vie a vsetci uz ho ignoruju.

Vakcinacia chrani pred tazkym priebehom, nie pred pozitivitou. Aj klinicke testy boli zamerane na tazsie priznaky, neoverovala sa pravidelne pozitivita. Tusim iba Astra robila zucastnenym aj pravidelne PCR testy. Overovanie, ci vakcinacia chrani aj pred roznasanim sa robilo a robi az teraz a vysledky su, ze v cca 80% tomu tak je. Pred nemocnicou ale chrania takmer na 100%.
01.04.2021 - 11:50:59
02
scarinko napísal:
na hrobacke som uz videl 2 ludi odchadzat s krvavym nosom tak tam bacha, asi to tam robia nejaki studaci

nie, to boli dezoláti, mali sprosté kydy, osadenstvo MOMky bolo trošku nasertívnejšie a obdržali jednu vzduchom chladenú čenichovku
01.04.2021 - 13:48:07
00
pekne napísaný názor z FB

Prílohy:

Untitled-2.jpg
Untitled-2.jpg 94.45 KiB thumb_up0thumb_down

01.04.2021 - 14:17:26
03
..a de je Ivan, neviem aky rekord obsadenych lozok drzime kvoli ag testovaniu..

btw. starosta jednej mestskej casti v KE sa nakazil opätovne, pricom vraj po 1. mal vela protilatok a udajne mierne tazky priebeh, vyplyva mi z toho len to, ze sa treba nadalej chranit a nepodcenovat ziadnu situaciu
01.04.2021 - 15:10:24
00
Momentálne majú rekordy madari, poliaci a ukrajinci. Nás čakajú rekordy po výraznom uvoľnení opatrení v 15 % PCR pozitivite z testovaných situácii . Oproti Nemcom, ...máme rekordy stále.


Naposledy upravil ivan dňa 01.04.2021 - 16:24:06, celkovo upravené 1 krát.

01.04.2021 - 16:20:46
00
na dialnici pri Senci 8 policajnych aut, polisi kontroluju dovody preco ludia opustaju BA.
zapcha na hodinu a pol

----
"Podľa našich informácií z prostredia polície muži zákona rozdávajú za cestu mimo okres blokové pokuty v desiatkach eur. Nájdu sa však cestujúci, ktorí museli z peňaženky vytiahnuť sumu do tisíc eur. Pokutu pritom neplatí iba vodič, ale každý, kto sa s ním v aute vezie a nemá na to dôvod, ktorý by spadal pod výnimky zo zákazu cestovania."

https://bratislava.zoznam.sk/sialenstvo-na-cestach-v-bratislave-kolabuje-doprava-vyjazdy-z-mesta-su-upchate/


Naposledy upravil iron.hide dňa 01.04.2021 - 17:16:57, celkovo upravené 1 krát.

01.04.2021 - 16:23:07
04
Ramon1 napísal:
Nechcem byť zlým prorokom , no tebe sa raz tie “ blbosti “ / kaviarne , náhodne “objavenie “sa na protivládnych protestoch / vypomstia ;) ...

Pocuj akoze rozumiem ze nemas scarinka rad a tak dalej ale necitits sa trosku ako ***** za to ako sa k nemu spravas? Lebo osobne ta mam za sto krat vacsieho idiota ako ty scarinka len koli tomu ako sa prezentujes
01.04.2021 - 16:39:45
05
Kalkulačka vám vypočíta dátum očkovania

https://dennikn.sk/2335181/kalkulacka-vam-vypocita-datum-ockovania-netreba-ju-brat-doslovne-no-priblizne-to-moze-sediet-hovoria-analytici/?ref=mpm
01.04.2021 - 16:41:32
00
keyboard_arrow_up