Chcel by som pomocnu ruku pri vybere ponoziek a rukavic pre XC/AM,
ziaden downhill ani freeride.

A sice hrubsich cyklistickych ponoziek (nemam rad moc tenke
..nakoniec aj v tretrach cloveka menej otlaca)
Doteraz som si obuval svoje turisticke Treksporty...
Bridgedale ma model Mountain Bike...alebo take nieco, bohuzial sa so mnou kvoli objednaniu M-ka nechcu v jednom nemenovanom turistickom obchode v ZA bavit...napriek trzbe, co som im tam dosial spravil... :evil:
Nevie niekto, kde by sa dali zohnat? Idealny by bol kamenny obchod, alebo slovensky, ci cesky web.

Pripadne dajte nejaky link alebo typ. Tusim, nieco slusne ponuka aj senzor....
...co sa tyka coolmaxovych zalezitosti, dotaraz som nosil tricko od Craftu a to bolo vynikajuce...otazne, ci existuje primerane hruba ponozka, z tohoto materialu....


Rukavice:
Mal som na ruke a celkom dobre som sa citil v tenkych a super odvetranych
SixSixOne Raji
http://www.slovkolex.sk/index.php?modul ... 1d3abd104c

Na tom linku ich maju v modrom a vyzeraju divne, ja som mal hnedo-ciernu verziu a popis na chrbte ruk bol tiez iny....asi minulorocnu verziu...
Jazdi ich niekto?
21.05.2008 - 11:51:06
00
A sice hrubsich cyklistickych ponoziek (nemam rad moc tenke...
boze to ti nieje jedno ake mas ponozky? staci nech sa paci farba a nech niesu velmi tenke, nejaky normalny matieral, vbehnem do prveho outdoor obchodu a mam... este aj ponozky zhanat na nete... ach jo :)
21.05.2008 - 14:08:34
00
miso kup si v trekladne x-socks a snad budes spokojny...
inak v ktorom shope nechcu zohnat bridgedale? ja ich mam a su super, len skoda ze som do nich uz urobil dieru... ale stale ich na bike nosim. bridgedale su podla mna naj ponozky co mam (mam aj ine modely od nich). bol to trekland, alebo alpha? typnem druhe.
21.05.2008 - 14:15:05
00
tiež by som volil bridgedale, mám také lighty turistické a úplná spokojnosť, moja drahá napr. iné ako tieto ani nechce 8) hľadaj na nete, objednaj hneď dva páry a máš vystarané, vykašli sa na ZA obchody.
21.05.2008 - 14:20:04
00
miso kup si v trekladne x-socks a snad budes spokojny...
inak v ktorom shope nechcu zohnat bridgedale? .


nazdar Riso, no ze si to ty tak prezradim, ze prave trekland...mali len S-ka a ked som chcel m-ko, tak pre jeden kus sa to vraj neoplati a uz ani vraj nebudu objednavat....

chcel som si kupit x-shocks aj trekove...vysledok> mam 9 nohu ponozku som kupil do 10,5 a boli male, pridem vymenit, taju mi tu najvacsiu, co tam maju a naramne sa cuduju, ked su aj ich vlasnemu zamestnancovi aj mne male t.j. pata nebol na pate ale pod nou....
21.05.2008 - 14:39:08
00
boze to ti nieje jedno ake mas ponozky? staci nech sa paci farba a nech niesu velmi tenke, nejaky normalny matieral, vbehnem do prveho outdoor obchodu a mam... este aj ponozky zhanat na nete... ach jo :)


vsak o tom to asi je, nie velmi tenke a normalny material...vcera som obehal Hudy, Trakland, Northland...a vsade bud ultra-tenke alebo ultra male a obrovska ochota objednat ti vhodnu velkost, inac by som taku vec samozrejme neriesil....tolko viem aj ja. :twisted:
21.05.2008 - 14:41:46
00
tiež by som volil bridgedale, mám také lighty turistické a úplná spokojnosť, moja drahá napr. iné ako tieto ani nechce 8) hľadaj na nete, objednaj hneď dva páry a máš vystarané, vykašli sa na ZA obchody.


mienim to tak samozrejme urobit po vcerajsej skusenosti
21.05.2008 - 14:42:53
00
Ja ich mam tiez /Bridgedale/ a nepoznam lepsie. Nie su moc hrube, ale maju makke , hrubsie vystelky na spodku /nad kufrom/, na pate a v predu na prstoch. Super, ani po celodennom vyjazde nema noha problem. Tak isto pouzivam tuto znacku aj na turistiku.
Pozriem u nas v MT a ak by mali, dam echo do fora.
21.05.2008 - 14:56:22
00
Ja ich mam tiez /Bridgedale/ a nepoznam lepsie. Nie su moc hrube, ale maju makke , hrubsie vystelky na spodku /nad kufrom/, na pate a v predu na prstoch. Super, ani po celodennom vyjazde nema noha problem. Tak isto pouzivam tuto znacku aj na turistiku.
Pozriem u nas v MT a ak by mali, dam echo do fora.


...budem ti vdacny...
21.05.2008 - 15:00:01
00
cavte odporučili by ste mi nejake cyklo nohavice, nejake do 1500 sk, najlepšie v KE....


čau, zbehni na KVP do Jump Sportu, tam predávajú českú značku Dexter, možno kúpiš aj za menej než 1500,-Sk ;)
21.05.2008 - 15:55:26
00
heh, ja som prisiel ku asi 4 parom ponoziek na bike, ked som naposledy objednaval z rakuska rafky a zigovy naboj. pozeral som, ze chyba par euracov do nizsej sadzby za dopravu, tak som to dorovnal :)

btw, prisli uz niekomu gumove loga wiggle? take co sa papaju? boli celkom dobre... ako darcek. pakovina, ale potesi :lol:
21.05.2008 - 22:28:57
00
tak som sa konecne dostal na 14. stranu temy o cyklo-obleceni :lol: dalo zabrat....akosi som nepostrehol ci si obliekat nieco pod cyklodres :?: a kratasy s cyklovlozkou (uz viem ze coolmaxove idu naostro :lol: )
15.06.2008 - 23:16:43
00
tak som sa konecne dostal na 14. stranu temy o cyklo-obleceni :lol: dalo zabrat....akosi som nepostrehol ci si obliekat nieco pod cyklodres :?: a kratasy s cyklovlozkou (uz viem ze coolmaxove idu naostro :lol: )
pod dres - v lete urcite nie, v zime termopradlo , preco nie. pod kratasy - no tu sa ludia delia na 2 skupiny ale myslim ze vacsina chodi naostro (ak hovorime o elastakoch)
15.06.2008 - 23:21:49
00
Steju: Diky, ano jedna sa o elastaky, totizto doteraz som sa prehanal v style "co skrina da" ale nie je v tom 10krat prijemne hlavne ak sa clovek zapoti, sice v tych elastakoch budem siroko daleko asi jediny (som zvedavy na tie pohaldy) :lol: ale co clovek neobetuje koli pohodliu ze?
15.06.2008 - 23:58:52
00
...po zhruba 390km bajkovania v ponozkach od Treksportu, ktore mam uz dlhsie
http://treksport.eu/sk/produkty.php?sku ... produkt=75

necitim akutnu potrebu menit svoj ponozkovy arzenal.
...z potenim je to v norme a komfortny pocit citim tiez a kedze mam dvoje...jedny operiem a ak sa nevysusia beriem druhe....
...ci uz v nich turistikujem peso alebo na bajku, zvladaju...takze, ak chce niekto menej nakladne riesenie, odporucam.
...to, ze su vyssie nad kotniky beriem jednoznacne ako klad, nie zapor...kedze su vyssie, hreju a mechanicky chrania pred odledujucim strkom, porastom a silnejsim vetrom v dolnych partiach...nohy :)
16.06.2008 - 08:54:27
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Dresy)
keyboard_arrow_up