Tie AG testy, tak ako sa pouzivaju u nas su naozaj nanic. My v priebehu tyzdna testneme mozno 30- 40% pohybliveho naroda. Ak by boli ucinne, tak by R bolo vyrazne pod nulou. Oni asi zachytia cloveka az potom, ked uz nakazil. Nie este predtym.
Jednoducho nase vedenie stavilo na zleho kona a za ten svet si neprizna ale este obmedzene zdroje na to hadze a neda si povedat.

A Ivanove porovnavania Brazilie s nami su dobre. Lebo v mediach vykresluju Braziliu ako strasne peklo ale len preto ze dementni novinari nevedia dat cisla do pomeru. Potom by zistili to, co aj Ivan. Ze v Brazilii to v priemere neni tak zle ako u nas. V priemere.
01.04.2021 - 22:16:08
01
Tie Ag testy sú pohroma. Ludia namiesto toho aby obmedzili kontakty chodia s falošne negatívnymi testami po návštevách, pohreboch, do roboty, obchodu, ... Ved majú certifikáty že sú neinfekční. Ked zistia, že boli v kontakte s pozitívnym nezostávajú x-dní v izolácii ale idú na druhý deň do najbližšej MOM-ky kde dostanú papier o tom že sú ok. Lebo máme MOM-ky.
01.04.2021 - 22:33:53
02
Nejako sa nám tu hyeny zbehli , ako tak pozerám . Asi zacítili mrndu , no chyba lávky ... ako vo filme Podfuck. No už len si rozdelte úlohy . No ***** môže byt len štvoréčkovy anglicky Stanko .

thumb_up0thumb_down

A aby som sh niečo k téme dal , dobrá sprava pre normálnych ľudí .

🔓: https://dennikn.sk/2337533/krajiny-eu-sa-vzdaju-casti-vakcin-v-prospech-slovenska-do-konca-juna-dostaneme-navyse-takmer-700-tisic-davok-pfizeru/?cst=c45a9e14ea5c7d8d0537f07b849dee0bff7af9a5
01.04.2021 - 23:31:49
00
will napísal:
Tie AG testy, tak ako sa pouzivaju u nas su naozaj nanic. My v priebehu tyzdna testneme mozno 30- 40% pohybliveho naroda. Ak by boli ucinne, tak by R bolo vyrazne pod nulou. Oni asi zachytia cloveka az potom, ked uz nakazil. Nie este predtym.
Jednoducho nase vedenie stavilo na zleho kona a za ten svet si neprizna ale este obmedzene zdroje na to hadze a neda si povedat.

A Ivanove porovnavania Brazilie s nami su dobre. Lebo v mediach vykresluju Braziliu ako strasne peklo ale len preto ze dementni novinari nevedia dat cisla do pomeru. Potom by zistili to, co aj Ivan. Ze v Brazilii to v priemere neni tak zle ako u nas. V priemere.


To R mame 0,74 jestli se nepletu ... takze kľud , sme na dobrej ceste . A ty ivan už prestaň tie somariny s testovaním šíriť a nájdi si iný fetiš ...
01.04.2021 - 23:34:25
00
Ramon, mozes vysvetlit co si napisal o tych hyenach?
01.04.2021 - 23:38:23
00
Ramon1 napísal:
To R mame 0,74 jestli se nepletu ... takze kľud , sme na dobrej ceste . A ty ivan už prestaň tie somariny s testovaním šíriť a nájdi si iný fetiš ...


Rejman. A ty už prestan šírit tie somariny že nečítaš moje príspevky a nájdi si iný fetiš :D
01.04.2021 - 23:42:03
00
Ano, cisla sa zlepsuju, R<1. Posledne 3 tyzdne.
Ja som hovoril o AG testoch, ktore su tu uz mesiace.
Teraz si myslim, ze primarnym prvkom co vyznamne zrazilo cisla je oteplenie. Sekundarne su to opatrenia prijate pred mesiacom alebo 3 tyzdnami a postupne premorovanie.
AG testy mozno ako keby ani neboli. Teraz uz pracuju pri hranici chybovosti.
01.04.2021 - 23:44:45
00
Genialne spravene. :) Pripomenulo mi to film "V kozi Johna Malkovicha" (alebo Milana Markovica?). A suvisi s temou, staci vydrzat par sekund.

thumb_up0thumb_down
01.04.2021 - 23:50:07
05
Rejman vraví že sme na dobrej ceste. Toto si mysleli aj poliaci začiatkom marca ked pri 1 % infikovaných v republike uvoľnili opatrenia.
01.04.2021 - 23:52:45
00
will len taká technická poznámka, R sa nedá zraziť pod 0 ani termonukleárnym úderom
01.04.2021 - 23:58:15
00
ivan napísal:
Rejman. A ty už prestan šírit tie somariny že nečítaš moje príspevky a nájdi si iný fetiš :D


Tvoje “mimo” postrehy vidím , iba ak niekto tvoju somarinu cituje a snaží sa ti tu blbosť logicky vysvetlit ... zbytočne

will tých ktorých sa to týka, sa isto poznali ... teba som nemyslel .
02.04.2021 - 00:04:48
00
vieš komu rozprávaj :D a somariny o tom, že sme na dobrej ceste šíriš ty, ideme uvoľňovať opatrenia v zlej pandemickej situácii - neni dobrá cesta


Naposledy upravil ivan dňa 02.04.2021 - 00:17:42, celkovo upravené 1 krát.

02.04.2021 - 00:10:24
01
will napísal:
Ano, cisla sa zlepsuju, R<1. Posledne 3 tyzdne.
Ja som hovoril o AG testoch, ktore su tu uz mesiace.
Teraz si myslim, ze primarnym prvkom co vyznamne zrazilo cisla je oteplenie. Sekundarne su to opatrenia prijate pred mesiacom alebo 3 tyzdnami a postupne premorovanie.
AG testy mozno ako keby ani neboli. Teraz uz pracuju pri hranici chybovosti.


Všetci sme síce radi, že si dal názor , no ako mnohokrát predtým aj tentoraz mylný ... žiadne oteplenie . Ale premorenie , vakcinacia a s tým vyššia odolnosť , nižšia chorobnosť a pozvolný pokles úmrtí a nových hospitalizácii . Ja len stále nerozumiem , prečo ľudia čo nemajú reálne skúsenosti s problematikou, tu dávajú zaručene závery .
02.04.2021 - 00:10:51
00
No vidíš. Nerozumieš a preto píšeš somariny. Nevieš v akej sme situácii, že v tejto situácii ideme uvoľňovať opatrenia a píšeš že sme na dobrej ceste. Nevieš aká je situácia v iných krajinách, že v tých iných krajinách pri neporovnateľne lepšej situácii ako u nás idú opatrenia sprísňovať.
02.04.2021 - 01:40:18
01
Ak je podmienkou na uvolnenie opatreni len hromadna vakcinacia tak tento rok podla tejto logiky by sa nic uvolnovat nemalo
: https://dennikn.sk/2337533/krajiny-eu-sa-vzdaju-casti-vakcin-v-prospech-slovenska-do-konca-juna-dostaneme-navyse-takmer-700-tisic-davok-pfizeru/?ref=mpm

V clanku sa pise ze do konca leta tu budeme mat vakciny pre max 45 perc populacie
02.04.2021 - 05:58:23
00
keyboard_arrow_up