dal som si tam raz odvzdusnovat brzdy celkom dobru cenu mi aj dali 450sk(asi september 2008) presiel som asi cca 20km a brzdy boli zrazu uplne makke pozrem co sa stalo a sroby na "prasati" nedotiahnute :evil: cize mi vytiekla vsetka kvapalina

ale ten technik tam uz nerobi teraz je tam taky starsi pan cize sa to mozno zlepsilo :!:


Som si myslel, ze to je sef, ked som tam bol nedavno...
10.03.2009 - 19:10:22
00
ak sa hlada odbornik tak tu mozete jedneho najst - http://www.cykloglajza.sk/index.html myslim ze ceny su vynikajuce... predajnicka je v Hornej Micinej
05.04.2009 - 19:09:10
00
len dúfam že nemá ceny za servis také ako za komponenty- SR XCR za 4999sk :shock: a dart 3 za 6500sk. To som ani netušil akú "luxusnú" vidlicu mám :lol:

http://www.cykloglajza.sk/komponenty.html
06.04.2009 - 13:13:21
00
Trek bikes je v pohode,sice aj mne sa zdal trosku zvlastny pristup k zakaznikovi,ale ako jedini mi zohnali pivoty na Rock Shock Judy TT.Nikde inde nemali. a ja chodim tam kde maju lebo ak pocujem niekde NEMAME tak mi to pripomina socik niekedy v roku 85
17.04.2009 - 22:02:17
00
ak sa hlada odbornik tak tu mozete jedneho najst - http://www.cykloglajza.sk/index.html myslim ze ceny su vynikajuce... predajnicka je v Hornej Micinej


uz som tade parkrat isiel a chystam sa toho clovek navstivit.treba mi zriešiť stredovu osku
17.04.2009 - 22:03:55
00
no ked ze mam Trek neostavalo mi noc ine ako ho servisovat u toho chlapika o ktorom je rec. Tiez som nazoru ze servisak perfektny, len ma namyslene a silne ego.
18.04.2009 - 08:00:18
00
dnes som sa po BB pokusal zohnnat mineralny olej do hydra brzd. V tomto nasom pazravom meste normalny problem. Az jeden servisak z nemenovaneho servisu mi bol ochotny predat 1dcl a to za 5€ tfuuuuj aj BB bike obchodmi.
20.04.2009 - 13:29:10
00
Tak som sa dnes cestou po trase Vlkohron-maratonu zastavil v Hornej Mičinej, u chlapíka ktorého sme tu už spomínali,čo má na dome velkymi pismenami: BICYKLE. Každý kto ide okolo na bicykli to zbadá. ma aj stranku: www.cykloglajza.sk .Dal som si vymenit stredovu os,a docentrovat obidve kolesá. Platil som len 8 euro a do hodinky to bolo hotové.Takže oplatí sa.Chlapík je šikovný, neni drahý a vie to. V jeho dome ,čo je vlastne jedna velká predajňa,možete nakúpiť aj nové bicykle roznych značiek,za výhodnejšie ceny ako po obchodoch. Samozrejme vsetko z blokom a zarukou. dalej som tam videl rozne komponenty,aj prilby,oblečenie...takže ja som maximálne spokojný. Servis ,aj pristup výborný.z BB je to kusok,takže pohoda. kto nevie ktory dom je to tak prikladam foto ktore som spravil z kopca kym mi majster spravoval bikes...
02.05.2009 - 14:32:52
00
nech nezakladám novú tému

Viete niekto odporučiť servis vo Zvolene? Neviem, ako teraz (ne)fungujú servisy v čase lockdownu, ale potreboval by som nejaký základný servis: v podstate iba doladiť prehadzovačku, možno vycentrovať koleso? Bajk mám prvýkrát po mnohých (30tich) rokoch a vôbec sa v tom nevyznám. Pozeral som nejaké videá ohľadom prehadzovačky, ale bojím sa, že narobím viac škody ako osohu. Preto hľadám nejaký servis, kde budú naozaj seriózni a nebudú si chcieť naúčtovať aj za pozdrav. Vopred vďaka!
02.04.2021 - 22:28:47
00
na základné veci je dobrý a hlavne dostupný p. Koreň (N-Sport, Nám. SNP), ďalej máme Outdoor Cyklošport na Rákoši pri benzínke, neviem koľko práce majú teraz, ale kedysi sa dosť dlho čakalo kým urobili niečo na bajku, nepoznám ani kvalitu práce, už tam nejaký ten rok nechodím, vyhni sa Tiko Športu, tam ti bajk nekúpený u nich nevezmú a potom je Ebajk.sk na Masarykovej ul., veľmi šikovný chalan v servise, ale nepísané pravidlo - najprv ebajky kúpené u nich, potom iné ebajky a ak nemajú zrovna nič na servise po dohode vezmú aj klasiku, treba si najprv zavolať.
03.04.2021 - 07:41:24
01
sorcerer ďakujem. Po sviatkoch teda skúsim ako prvý ten N-Sport.
03.04.2021 - 08:46:38
01
keyboard_arrow_up