Mne sa paci tento vakcinacny optimizmus
Nedoslo Vam ze ani v lete tu nebude dost vakcin ani len pre 40 percent obyvatelstva?

Budeme sediet doma vsetci v lete
06.04.2021 - 14:06:28
00
Vlastoch, takže keď ťa bude legitimovať policajt doma v košicoch povieš mu, že v rámci shengenu sa môžeš volne pohybovať a nak si trhne ?
06.04.2021 - 14:09:43
00
Najviac ma pobaví keď sa o vedľajších účinkoch vakcín bavia ľudia, ktorí sa na párty dokážu opiť "do mŕtva" a fajčiari, ktorí dobrovoľne do seba dostávajú kilá dechtu a ďalších "vitamínov" :)
06.04.2021 - 14:10:11
04
vlastoch napísal:
ako nepustia ? zavedu kontroly na hraniciach a zrusia schengen ?


Zatial neries. Este nebolo nic schvalene.
Momentalne si len scarinka doberam :-D
06.04.2021 - 14:12:12
02
kontroly predsa sú.Problémom je nedostatok vakcín ktorý sa bude ešte prehlbovať po správe o astre.
06.04.2021 - 14:13:07
01
lapaloma napísal:
Vlastoch, takže keď ťa bude legitimovať policajt doma v košicoch povieš mu, že v rámci shengenu sa môžeš volne pohybovať a nak si trhne ?

nerob zo seba vola ... ja o koze ty o voze ...
o jakej kontrole vo vnutrozemi to pises ? z akeho dovodu ? to snas budu policajti chodit po uliciach viedne a nahodne kontrolovat ludi ? ci ty mas na cele napisane "ja som slovak" ?
moje nervy, myslenie skolkara ...
06.04.2021 - 14:15:12
00
triki napísal:
kontroly predsa sú.Problémom je nedostatok vakcín ktorý sa bude ešte prehlbovať po správe o astre.



Astry bude praveze prebytok
06.04.2021 - 14:15:30
00
vlastoch napísal:
namatkovo nenamatkovo, akakolvek kontrola znamena kontrolu a zrusenie schengenu, t.j. VOLNY pohyb osob bez obmedzeni

Keď chceš niečo tvrdiť, tak musíš ovládať pravidlá... Schengen umožňuje zaviesť kontroly na hraniciach, aj jednostranne. Len to musí byť odôvodnené a vopred ohlásené.
Už si asi zabudol na plot na maďarsko-srbských a maďarsko-chorvátskych hraniciach, rakúske kontroly na maďarsko-rakúskych a slovinsko-rakúskych hraniciach, námatkové kontroly na slovensko-rakúskych hraniciach? Však to nie je tak dávno, čo v Európe zúrila imigračná kríza...
Takže v pohode sa môžeme dočkať, že sa bude námatkovo kontrolovať na vstupe, z covidovo-nebezpečných krajín aj full.
06.04.2021 - 14:23:44
05
vidim ze si tu kazdy vysvetluje po svojom, asi sa musim vyjadrovat presnejsie ... samozrejme ja som nemyslel, a ani user_id v prispevku na ktory som reagoval, na DOCASNE kratkodobé kontroly z rozneho dovodu ako uvadzas ty ze v poslednej dobe boli zavedene ...
06.04.2021 - 14:29:18
00
scarinko napísal:
Volodja porovnavas Covid s chorobou co ma 60+ percentnu umrtnost? ;)

Pls nabuduce, ked pojdes pisat prispevok si ho najprv poriadne premysli a potom ho nenapis. Pisal si, ze nikto ti nezakaze ist na dovolenku, ked si nedas liek, ktory ma neziaduce ucinky. Ja vravim, ze do x africkych krajin je vyzadovane ockovanie proti zltej zimnici.
Imho, kebyze si mam vybrat, tak som skor za to, aby bolo povinne ockovanie proti Covidu ako zltej zimnici. Ak by nejakych par 'dobrodruhov' zahucalo na exoticke choroby, to by az tak nepalilo (ak by to samozrejme nepriniesli a nerozsirili tu). Ale nemocnice vytazuju koronaci a kvoli stale novym nakazenym koronakom, antivax tupcom a dalsim internetovym mudrosracom sa musi obmedzovat zdrava, disciplinovana a normalna cast obyvatelstva uz vyse roka.
06.04.2021 - 15:47:58
014
Pozri, kazdy mame na to iny nazor a rozoberat to tu sme uz skusali, nemalo to vyznam nakolko tych co slepo posluchaju je viac. Budu vzdy pritakavat ostatnym s rovnakym myslienkovym pochodom a kazdy kto ma iny nazor je antivaxer, hoaxer, dezolat a pod. Ale to nie je len tu ale v podstate vsade. Ak nejdes so stadom si vyvrhel co nici spolocnost. Beekaniu zdar.
06.04.2021 - 15:52:20
06
scarinko ty si si len vybral alternativne stado ktoremu pritakavas, takze beekaj kludne dalej
06.04.2021 - 16:15:13
06
moje stado je mensie ako tvoje a preto ja mam schovane prispevky :)
06.04.2021 - 16:34:35
00
A bez ockovania bude este mensie :lol:
06.04.2021 - 16:53:36
01
img.projektn.sk
ale myslím, že aj tak bude funkčná :)
P.S. ja už mám astru
06.04.2021 - 17:24:04
00
keyboard_arrow_up